ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
2 Mayıs 2024, Perşembe 21:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > TV, Medya, Podcast, TikTok-Youtube videolar
forum sohbet oyun basliklari
   Bomba Gibi Magazin Haberleri
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2012 Çar 20:37:30      Bomba Gibi Magazin Haberlerisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

FLAŞ!.. HALUK LEVENT YİNE GÖZALTINA ALINDI!.. ÜNLÜ SANATÇI GÖZALTINA ALINDIĞINI GEÇEN SEFER OLDUĞU GİBİ YİNE TWITTER’DAN DUYURDU!.. 11/1/2012 17:24

Sık sık gözaltına alınıp serbest bırakılan şarkıcı Haluk Levent yine gözaltına alındı.
İstanbul`da icra nedeniyle gözaltına alınan Haluk Levent bu haberi; "Nasıl olsa duyacaksınız bari benden duyun. İstanbul`da gözaltındayım. Zaten ya konserdeyim ye Adliye`de." mesajıyla duyurdu.
Ünlü oyuncu az önce serbest bırakıldı...

FLAŞ!.. 2003 YILINDA TÜRKİYE’YE EUROVISION’DA BİRİNCİLİK GETİREN SERTAB ERENER, YARIŞMADA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK CAN BONOMO HAKKINDA NELER SÖYLEDİ?.. !..
11/1/2012 18:53

Bakü`de yapılacak 57. Eurovision Şarkı Yarışması`na Can Bonomo`nun gidecek olması yankı yarattı. Bonomo`nun yarışmaya katılacağı haberi 2003 yılında Eurovision`da Türkiye`ye birincilik getiren Sertap Erener`e de soruldu.
Zenne filminin galasına katılan Erener, "Bilirkişiymişim gibi herkes bunu soruyor. Ama yine de cevaplayalım. Ben Manga`nın gitmesini isterdim. Can`ı çok fazla tanımıyorum ama iyi bir müzisyen. Başarılı olabilir. Neden olmasın ki?" dedi.
"Can Bonomı yarışmada birinci olur da biz de bize soru sorulmasından kurtuluruz" şeklinde espiri yapan Erener, "Türkiye`den yeni bir birinci daha çıkmasını çok istiyorum. Can Bonomo`ya başarılar diliyorum" diye konuştu.

FLAŞ!.. TÜRK POP MÜZİĞİNİN EFSANE İSİMLERİNDEN EROL BÜYÜKBURÇ, EŞİ UTE ESER’LE BOŞANMAYA HAZIRLANIYOR!.. EŞİ, BÜYÜKBURÇ’TAN 500 BİN TL TAZMİNAT TALEBİNDE BULUNDU!.. 11/1/2012 10:16

Pop müziğin kilometre taşlarından, “Türkiye’nin Elvis Presley”i olarak ünlenen Erol Büyükburç (76) ile Alman asıllı Ute Eser’in evliliği sallantıda.
Büyükburç’un 14 Şubat 1999 ’da, “Sevgililer Günü”nde tanışıp, 2004 Nisan’ında evlendiği Alman asıllı Ute Eser, “Kocam bana herkesin önünde , gibi sözlerle hakaret ediyor. Beni ekonomik yönden de istismar ediyor” iddialarıyla boşanma davası açtı.
Eser, Büyükburç’tan toplam 500 bin TL maddi-manevi tazminat talebinde bulunup, kendisine aylık 1 500 TL nafaka ödemesini istedi. Eser, diğer iddialarını da şöyle sıraladı: “Evin ekonomik giderleriyle ilgilenmiyor. Beni ekonomik anlamda istismar ediyor. 2008’de, evlilik birliğimiz içinde edindiğimiz evi de danışıklı yollardan bir başkasının üzerine devretti. Sahne kostümlerimi ve kuklalarımı, kendisine ait müzeye koyacağını söyleyerek aldı. Ancak müzeye koymadığı gibi geri vermedi.”

FLAŞ!.. 4 GÜN ÖNCE BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİREN BEYONCE, KIZI İÇİN KISA SÜREDE 1,5 MİLYON DOLAR HARCAMIŞ!.. HABERİN AYRINTILARI İÇİN TIKLAYIN!.. 11/1/2012 12:47

Dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce, 4 gün önce dünyaya gelen kızı için şimdiden 1.5 milyon dolarlık (2.8 milyon TL) hediye aldı. Doğum için hastanenin 4. katını kapatan çift 1.3 milyon dolar (2.4 milyon TL) ödemişti.
İşte çiftin kızları için aldığı hediyelerden bazıları:
* Carla Monchen’den Swarovski taşlarla süslü bebek arabası: 15 bin 400 dolara (28.7 bin TL)
* Kıyafet, oyuncak: 46 bin 400 dolar (86.6 bin TL)
* Ginza Tanaka imzalı el yapımı altın kaplama sallanan at: 620 bin dolar (1.1 milyon TL)
* Oyun evi: 31 bin dolar (58 bin TL)
* Bebek odası: 371 bin dolar (693 bin TL)

SON DAKİKA!.. SEDA SAYAN`DAN EROL KÖSE AÇIKLAMASI!.. !.. 10/1/2012 18:01

2011 yılının son aylarında Erol KÖSE tarafından adresindeki sosyal paylaşım sitesinde @drerolkose hesabı kullanılarak aleyhimde çirkin bir kampanya başlatılmıştır.
Beni, geçmişimi, ailemi ve kariyerimi hedef alan bu saldırılar karşısında yüce Türk adaletine olan güvenimle yargı yoluna başvurdum. Bugün (11.01.2012) günü Erol KÖSE aynı twitter hesabı üzerinden (@drerolkose ) özür mesajları yazmış ve hemen akabinde de Beyaz TV’de yayınlanmakta olan Beyaz Manşet isimli magazin programına canlı yayın sırasında telefonla bağlanarak aynı cümlelerle kamuoyu nezdinde benden ve yaptığı saldırılarla son derece büyük üzüntüler yaşattığı oğlum Oğulcan’dan özür dilemiştir. Hayat boyunca sahip olabileceğimiz en büyük hazinemiz onurumuzdur. Ben de yıllardır her sabah canlı yayınlarla beni bugünlere taşıyan Türk Halkına seslenirken bana açılan kucakların ve gösterilen sevginin sahip olduğum değerlerle paralel olduğunun bilincini hep taşıdım. Bizler, show dünyasının içinde işlerimizi yaparken hiç unutmamalıyız ki emeklerimizin karşılığını gönüllerde kurduğumuz tahtlarla her zaman Türk Halkından alırız ama en büyük cezayı da yine Türk Halkı verir. Erol KÖSE’ye hatalarını kabul edip kamuoyu huzurunda benden ve oğlumdan özür dileyecek kadar yüce gönüllülük göstermesi nedeniyle teşekkür ediyorum ve takdiri tabii ki kamuoyuna bırakıyorum. Siz basın mensubu arkadaşlarıma da göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederken sözlerimi çok sevdiğim şu cümleyle bitirmek istiyorum: Dal rüzgarı affeder ama kırılmıştır bir kere..
Seda SAYAN

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir