ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
6 Mayıs 2024, Pazartesi 21:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Kafamda deli sorular xDee
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2012 Pzt 04:14:43      Kafamda deli sorular xDeesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Neler duyuyorum,neler görüyorum  CC yönetimi doğum günü organizasyonu için mükemmel bir dizayn hazırlamış,güzelde olmuş,sevdik,beğendik eğlendik..Teşekkür ederiz.(Sözüm sana cc03,doğum günümde havuzluparkta mangal partisi istiyorum !)

Dx`te duvardaki resmin hala Laser`e ait olduğunu düşünen 3 kişiye rastladım bugün.Eski günler aklıma geldi duygulandım.Bu konuyla ilgili halk cevap bekliyor.O resim kime ait ? Gerçekten Laser mi ? Yoksa bir kısım kullanıcıların dediği gibi Zeki Müren,Reha Muhtar,Yaşar Nuri vs mi ? Cevap bekliyoruz yönetim !

Son zamanlarda havalardanmıdır bilinmez,cc odalarında birkaç ay öncesine nazaran bir doluluktur gidiyor.Aman tahtalara vuralımda nazar değmesin(ccgokhan,kafanı getir yorma bizi  )

İnsanın kendisini sürekli savunma ihtiyacında hissetmesi çok kötü,hele birde isim kavgacıya çıkarsa işte o zaman yandık !

x : -Ya bende sana karşılık verseydim o zaman ne olurdu ?

y : -Kendimi cc kadınlarına karşı savunma ihtiyacı hissediyorum.

Anlam ve önemi çıkarmak zor olmamalı.Hayat akıp gidiyor,cc de  Bugün 2 arkadaşımız yeni yaşına girerken oturup düşündüm tüm bunları.Yaşlandık  Kaç sene oldu ? Bıkmadık değilmi odaların girişlerini aşındırmaktan.Dedikodudan,tartışma izlemekten,laf sokmaktan,günah çıkarmaktan..Hayır bıkmadık..Burdayız,hala

12/01 JoKe

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

sefa99

sefa99 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2012 Pzt 05:05:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İnsanlar önceden köylerde yaşarlardı, sonra şehirlerde şimdi ise internette yaşayacaktır.

Tavsiye etmiyorum bırakın siteyi

Bu arada CC baya ilerlemiş artık özel istekleride yapıyormuş

Odaların dolu olmasının sebebi gelirsek benim 2 erenin 3 ve gökhanın 10larca nickinden dolayı bir kalabalık söz konusu

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir