ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
7 Mayıs 2024, Salı 20:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Sensiz Olmaz Ki CC :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

JoKe

JoKe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2012 Sal 16:54:08      Sensiz Olmaz Ki CC :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"Arkadaş sen bu değilsin, yaşıyan sadece fikrin,Arkadaş niye gücendin, alıştım karıştım ben sana."

Selam ey userler,

Neler olmuş neler bitmiş ekmek parası peşinde koşmaktan pek takip edemedik,sonuç olarak ucundan kıyısından yakalamayı başardık :)

Hava mualefetleri dolayısıyla CC nüfusu kalabalıklaştı.Buna paralel olarak "sanallaşma" giderek etkisini fazlasıyla göstermeye başladı.Artık karşımızdakilerin sadece 3,5 aksiyondan ibaret olan sanal bir karakter olduğunamı,yoksa aslında ona can verenin bir insan olduğunamı karar vericeğimizi şaşırdık.Hangisine sövelim,hangisine trip atalım ?

- X tipini benim tipimin üzerine yatırdı ! Atın bunu odadan ! Cinsiii çok cinsiii sapık bu !

- X Clubtan İHRAÇ EDİLDİ !

Soru 1 :

Binbir türlü küfür ve hakaretin döndüğü cluplarda erkeklerin birbirlerine küfretmesine göz yuman, ancak bir bayanın bir erkeğe çeşitli hakaretlerde bulunmasına ses çıkarmayan ve buna ses çıkartmadığı gibi erkeğin verdiği tepkiye son derece gaddarca ve hunharca yaklaşan ve cluptan ihraç etmeye kadar giden clup sahiplerine ne denir ?

a)Bilmiyorum,ekmeğime bakarım.

b)Söylerim ama dokuz köyden kovulurum.

c)Çokta şeyimdeydi.

d)Bize gidelim beyler.

- Zcaaaaaan,X beni sinir etti atsana odadan kuşuum ?

-Zavallı X yine odadan İHRAÇ EDİLDİ !

Meşhur CCclub lar bizim için mi var yoksa sadece,körler sağırlar birbirimizi ağırlayalım diyemi ? Yoksa başkanların bizzat egolarını tatmin etme dürtüsünün bastırılmış halimidir bu insanlar üzerinde hakimiyet kurma istekleri ve de bunu uygulamaya geçirmeleri.. ?

-Yetkim var,donunu bile alırım.

Geçtiğimiz günlerde,birkaç arkadaş bir araya gelmiş,eğlenceli bir okey turnuvası düzenlemeye karar vermişler.Çokta iyi olmuş,değişik olmuş.Bu tarz etkinlikler CC de her zaman ilgi görmüş ve sevilmiştir.

Taa ki...

Her an saldırıya,kin kusmaya,yerden yere vurmaya,kavga gürültüye her daim hazır ve nazır olan CC insanına iyi bir malzeme olup çıkmış.Bu CC neler gördü geçirdi,sıradan bir okey turnuvası mı yıkacak kardeşliğimizi  Ekmek sırasında bile hile hurda yapan vatandaşlar varken CC daşların bunu yaptığı iddası çokta abes değil aslında.

Bir CC etkinliği daha hüsranla sonuçlanmış oldu,sonuç mu ?

-Para için babamı yakarım !

Emperyalist CC !

Kocaman bir

Resim onaylama konusunda son zamanlarda alınan şikayetlerin haddi hesabı yok.Yine bir kişi sorumlu tutulmuş,yine bir kişi günah keçisi ilan edilmiş.Biz büyüdük,empati yeteneğimiz hala gelişemedi.Ne kadar meraklıyız,kapıyı aralık gördüğümüz anda içeri dalmaya !

Gözünü sevdiğimin CC insanı,sen ve hırçınlığın,çok yaşayın emi !

Ne varsa eskilerde var diyenler haksız değil aslında.Pek eski olmamama rağmen yinede eski sanallığımızı özlemiyor değilim,en azından daha amaçsız ve kâr gütmeden ... :D

"Zaman" işte "Evren`in" yaramaz, ölümsüz çocuğu,herşeyi değiştirmekte hiç eksik kalmıyor...

Görüşmek dileğiyle sevgili userler,birimiz hepimiz hepimiz CC için :)

CARPlNS

CARPlNS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2012 Sal 16:58:21sohbet oyun linki

Soondawn

Soondawn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2012 Sal 17:00:20sohbet oyun linki
Sayın seflerimden bir rica yeni tip çıkaracaksanız eğer lütfen ellerine birer levye tutuşturun.. ( Kavga mı arıyon lan sen )

MehmetCorleone

MehmetCorleone resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2012 Sal 17:05:50sohbet oyun linki

Dikkat ettim ki son zamanlarda meşhur cluplarımızda yapılan uygulamalarda son derece `Adaletsiz` ve `Menfaat` içeren kararlar alınıyor ve istenmeyen sonuçlara meğil veriyor. Bununda nedeni şu olsa gerek diyorum kendimce, beyni ölmüş bazı insanların gereksizce birbirini çekememe ve altta kalmama duygularını tatmin etme amaçlı, `Ben senden daha üstünüm` anlamına getirmek istedikleri kişiliklerini sanki çok büyük bir adammış gibi tanıtmak ve sevdiği arkadaşlarını kayırmak amaçlı yaptıkları adaletsizlikler. Aslında olumlu bakmak istediğim bu konuda olumlu hiçbişey bulamamaktan yakınıyorum. Hadi diyelim bitanesi kalktı bir yanlış yaptı, gözlemde dikkatini fazla veremedi hataya gitti, peki ya hatanın baş kahramanları? Onlardamı hata yaptılar? Elendiklerini bildikleri okey turnuvasına ses çıkarmadan nasıl devam edebildiler ki? Yoksa çok iyi bir kişiliğe sahip olarak tanıdığımız bu insanlardamı kişiliksiz? Arada kalan soru işareti şu aslında,Bir miktar cc ödülü içinmi kişiliklerinden ödün verdiler yoksa halt edemedikleri gururlarınamı yenildiler? Belkide turnuva iptal edilmiştir konu hakkında tam bilgi sahibi olmadığım için sadece bu kadar yazmakla yetinmek istiyorum ve cluplarla ilgili başka bir konuyada değinmek istiyorum.  Ne diyebiliriz ki? Diyecek bişey kalmıyor bizlere. Çünkü ne Clup sahiplerine nede onların samimi dostlarına yada yandaşlarına hiç birşey söyleyemeyiz. Nedenmi? Cluplardan ihraç edilmek için sadece Clup sahibine yanlış yapmanız gerekmiyor. Onun samimi olduğu bir yancısı ilede aranızda bir sorun yaşanmış olsa eğer aranız Clup Sahibi ile Sorun Yaşadığınız kişi kadar yakın değilse buda sizin Cluptan atılmanıza neden olacak kadar ciddi bir konudur. Şimdi diyeceksiniz ki madem Cluplardan bu kadar şikayetçisiniz de niçin cluplara gidiyorsunuz? Bizde şöyle bir cevap vermek isteriz böyle bir soruyla karşı karşıya gelmemek için. Herpinizinde bildiği gibi Clup açan bir arkadaşımız odasını doldurmak amacıyla önüne gelen herkesi odasına üye eder, nickini odamda bırak, hadi gel benim odaya, gel bak böyle eğleniyoruz ve benzeri şeyler yazarak sürekli özel ve msnden size rahatsızlık vermektedir. Ve sizde bunlara dayanamayarak gidersiniz. Bunlardan sonra böyle şeylerin yaşanmasın insanın kalbini kıran nokta belkide...

Arkadaşlarımız yada arkadaş bildiklerimiz bizlere bunları yapıyor maalesef. Yaptıkları bunlarlada kalmıyor tabikide, çoğumuzun özelden birbirini çekiştirmesi, karalaması ve üzerine iftiralarda bulunmasını saymıyorum bile... Buda bilinen bir gerçek aslında, bir kişiye birini sorarsın ve sorduğun kişi ile kişisel bir sorun yaşamışsa vay sorulan kişinin haline! Ne karaktersizliği kalır ne soysuzluğu nede şeytanın bile aklına gelemeyecek dalavelalar çevirdiği. Aslında kanıma dokunan bu tarz konuşmalar değil, genel sohbet ortamında senle can ciğer kuzu sarması diye tabir edilecek kadar samimiyette bulunup özelden diğer arkadaşa ben bu adam kadar şerefsiz kimse görmedim demeleridir. Peki şimdi sorsam size hangisi şerefsizdir? Sizle samimi olup özelden arkanızdan iş çevirenlermi yoksa sizle konuşup sizin hakkınızda hiç bir yerde yorum yapmayan kişilermi? Yorum sizin. Bu sitede yaşananlara yıllardır akıl sır erdiremedim ben, bir bayan görürsün üç gün sohbet edersin, samimi oldun gibi bişey olur oda senin arkadaşlığına inanır ve senle samimi konuşmalar yapar. Yaparda sonunda ne olacağını bilemez garibim :) Birde bakar ki o bile farkında varmadan sevgili olmuşlardır... Sorsan sevgilisi değildir ama sevgilidir, böyle karışık bir mevzu. Tabi kıskançlık olaylarıda var bu sürede, bayan samimi olduğu diğer erkek arkadaşları ile samimi sohbetler ederken onun karikatürüne aşık olan erkek arkadaşımız bu platonik ve tek taraflı aşkı çift taraflı sanarak bayan arkadaşa gereksiz tripler atmaya başlamıştır bile.. Niye onla konuşuyorsun? Neden benle ilgilenmiyorsun? Ama ben sana aşığım bunu biliyorsun... Ne olur üzme artık beni bu kadar gibi konuşmalar yerini almıştır. karşılığında almak istemediği tepkiyi aldığında ise o deliler gibi aşık olduğu bayan onun için artık bir can düşmanı olmuştur. Görüğü heryerde onu hakaretleri ile aşşağılamaya, özelden çok gereksiz ve ahlaksız kelimeler kullanılmaya başlanmıştır. Nedeni ise istediğini alamadığından dolayı yaşadığı gurur ezikliği ve yaşamış olduğu piskolojik çöküklüktür. Ne diyeyim Allah Herkesi Islah etsin.. Tabi bu yazmaya çalıştıklarım sadece erkeklere özgü değil, bayan arkadaşlarımızda var, siteye ilk geldiği gün tanıştığı, yıllarca bütün sırlarını ( paylaşılabilecek olan ) paylaştığı arkadaşlarını bir erkek uğruna satabilecek kadar, bir erkeği kazanmak uğruna binbir türlü yalanlar atabilecek kadar karakterden yoksun bayan arkadaşlar...

Bayan1 - Ben bu çocuğu hiç sevmiyorum..

Bayan2- Bende nefret ediyorum çok itici biri...

Bayan1 ve Bayan2 Erkeğe;

Senden çok etkileniyorum, burada senden başka kimse ile işim olmaz...

Ne lan bu ! Bu kadarmı karakterden, kişilikten yoksun insanlarsınız? Bu kadarmı ucuza satıyorsunuz kendinizi? Diyeceğim o ki burdaki esen yalan rüzgarları bir filme konu olsa Fetih 1453 Filminden daha fazla gişe rekorları kıracağına eminim. Niye derseniz herkes kendisini izlemeye gidicektir bakalım ben filmde nasıl oynamışım diye... Neyse arkadaşlar yazmaya kalksak günlerce yazabiliriz bu konular hakkında onun için bugun bitirmek gerek bu konuyu hepiniz Allaha emanet olun, saygılarımla.

KabuksuzLimon

KabuksuzLimon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Mar.2012 Sal 17:24:27sohbet oyun linki

Bahsedilen turnuva hakkında bi bilgim yok ama tahmin etmek zor değil :)

Sadece cc için değil sanal olan her yerde geçerli bunlar. Herkesin kendine güveni tavan yapıyo bu ekranın karşısında. Ne olmak istiyosan onu olabiliyosun tabi karaktersizsen :) Ne varsa eskilerde var lafı bnce çok doğru hatta bide ``herşeyin ilki unutulmaz`` lafınıda ekleyebiliriz buna :) Ben hep uzun aralıklarla geliyorum cc`ye, eskilere de rastlıyorum ama malesef çoğu değişmiş oluyo aslında düşünmek lazım bu konu üzerine :)

Kısaca hayatı bu ekrana sığdırmamak lazım :)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir