ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 08:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   Hayatınız, hayal gücünüz kadardır.
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2012 Pzt 00:32:58      Hayatınız, hayal gücünüz kadardır.sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
 Hayatınız Hayal Gücünüz Kadardır

Karşısında duran beyaz tuvalde düşüncelerini renklerle dans ettiren bir ressam olduğunuzu düşünün.
Tablonuzdaki manzara ne olurdu?
Üstelik bu tabloda resmettiğiniz her şeyin gerçekleşeceğini, hayatınıza gireceğini bilseydiniz ve düşünceleriniz doğrultusunda bir eser meydana getirseydiniz tabloya neleri dahil ederdiniz? Bunu bir arkadaşıma sorduğumda verdiği cevap şuydu:
—Kendimle gurur duyduğum, sevdiklerimin yanında olduğu, hata yapmadan tecrübe edinebildiğim yeni bir hayat çizerdim.‘’
Peki sizin cevabınız nedir ?
Biraz düşünürsek, hayatımızı istediğimiz an beyaz bir tuvale çevirebileceğimizi anlayabiliriz. Düşüncelerimizi tuvale aktaracağımız renklere, onları gerçekleştirme kabiliyetimizi ise sihirli fırçamız haline getirebiliriz.
Ve tabi ki o yetenekli ressam sizsiniz. Siz hayata bakış açınızı ne kadar genişletirseniz, tablonuz da o kadar değer kazanır.
Kabul etmeniz gereken tek şey, şu an sahip olduğunuz tabloda (hayatta) sizin renklerinizin (düşüncelerinizin) hâkim olduğudur.
Yaşadığınız hayata dönüp baktığınızda güzel şeyler görüyorsanız ve ya tam tersiyse bunların altında sizin imzanız olduğunu bilmelisiniz.

Hiçbir ressam tablosuna beğenmediği bir şeyi aktarmaz, o halde sizde beğenmediklerinizden vazgeçebilirsiniz.
Bu ilk başta zor gelebilir.
Yeni bir hayata yelken açmak istiyorsanız eskisinden kopmanız gerekir ve bu sizi biraz düşündürebilir.
Tereddüt etmeyin, son derece kararlı olun. Bunu yaptığınızda hissettiğiniz özgürlüğün hiçbir şeye değişilmeyecek kadar değerli olduğunu anlayacaksınız.
Benim hayatımda her zaman etkili olan ve prensip haline getirdiğim bir söz vardır; ‘’ Beni yavaşlatan, yolumdan alıkoyan ve yaşamak istediklerime engel olan her şeyi hayatımdan çıkartırım. ‘’ Bu sözü her söyleyişimde beni bağlayan bir zinciri daha kırarım. Memnun olmadığım tabloyu parçalar ve yenisini yapmaya başlarım. Sizde hayalinizdeki hayatı yaşamak istiyorsanız memnun olmadığınız tabloyu parçalamalısınız. Vazgeçmek bir sanattır, sanatçı olmak için atılan ilk adımdır.

Hayatınız, hayal gücünüz kadardır..
Eğer hayal edebildiğin bir şeyse yapabilirsin.

Walt Disney

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

NeDedimseDedim

NeDedimseDedim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2012 Sal 21:31:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Ne tablosu ne resmi ne dansı, ne eser meydana getirmesi ben hiç bişey anlamadım bu yazdıklarınızdan.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir