ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

14 Mayıs 2024, Salı 21:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Uyku kardeşim!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

duruu35

duruu35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2012 Cmt 23:49:22      Uyku kardeşim!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Yıllardır Efes Pilsen One Love müzik festivali olarak geçen festivale, çeşitli muhafazakar kesimler bira festivali ismini vermiş! Ve Santral istanbul denilen yerde alkollü olarak yapılan bir festivali çeşitli kişilerin de yardımıyla bira standlarını ortadan kaldırmışlar! Şimdi soruyorum sizlere, müzik festivaline kimler neden karışır? Bu kişilerin amacı nedir? Zaten şimdi ki bütün üniversiteler de alkol satışı yasaklandı, bundan sonra bu ülke`de tamamen yasaklanacak gibi görünüyor.Bu konuda ne kadar duyarlısınız? Son olarak, chatcity`de bulunan bütün arkadaşlarıma çok güzel bir Fikret Kızılok şarkısı gönderiyorum, keyifle dinleyin olur mu!?

Fikret Kızılok - Uyku kardeşim, uyuuu!!

https://www.youtube.com/watch?v=Lz7wMp6kqCM
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccGizlicc

ccGizlicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2012 Pzr 12:24:44sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Mayo giyen kız reklamlarının bile kaldırıldığı bir ülkede söylediklerin gayet normal.  Konyada haremlik selamlık otobüsleri var erkek kadın ayrı ayrı biniyor. Bunu bize layık gören aziz nesinin aptal vatandaşlarının tüm ailelerine saygılarımı sunuyorum
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir