ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 02:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Fıkralar
forum sohbet oyun basliklari
   Kavanoz
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2012 Pzt 21:09:59      Kavanozsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Kavanoz

Bir gün kadının biri şehir dışında okuyan oğlunun öğrenci evine gider. Oğlu burada bir kız ile kalmaktadır. Anne gelir ve yemeğe geçerler.
Anne oğlu imalı imalı bakar aranızda bir şey var mı gibisinden çocuk hemen atılır boşuna heveslenme annecim aramızda bişey yok sadece arkadaşız der. Anne de peki oğlum der ve gider 3 gün sonra kız oğlana mehmet bizim gümüş kavanoz annen gittiğinden beri yok acaba annen almış olablir mi diye sorar çocukta annesine mektup yazmaya karar verir

Sevgili annecim,

Sen gittiğinden beri gümüş kavanoz kayıp sen almıssındır da demiyorum almamışsındır da demiyorum mektup yazarsan sevinirim hoşçakal

Sevgili oğlum mehmet

xxxxx ile yatıyorsunda demiyorum yatmıyorsunda demiyorum

ama o kızcağız kendi yatağında yatsaydı kavanozu yatağında olduğunu görürdü

hoşçakal...
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir