ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Haziran 2024, Salı 17:54   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Tek isteği tekerlekli sandalye
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2012 Çar 23:02:21      Tek isteği tekerlekli sandalyesohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tek isteği tekerlekli sandalye

Sakarya`da 3 aylıkken geçirdiği menenjit hastalığı nedeniyle hayatını yatağa bağlı olarak geçirmek zorunda kalan bedensel engelli 31 yaşındaki Rukiye Türeyen`in ailesi yetkililerden yardım istedi

Kendi çabasıyla okuma- yazma öğrenip, bütün vücudunun oynatabildiği tek bölgesi olan bir parmağıyla bigilisay kullanabilen Rukiye Türeyen, "Tek istediğim yatak da olabilen bir tekerlekli sandalye. Ben de herkes gibi dışarıya çıkıp, insanla iç içe olmak, doğanın güzelliklerini seyretmek istiyorum" dedi.

Adapazarı İlçesi Hızırtepe Mahallesi`nde oturan Fatma ve Kamil Türeyen`in ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Rukiye, daha üç aylıkken geçirdiği menenjit hastalığı nedeniyle yatağa bağlı yaşamaya başladı. Bir parmağı hariç, vücudunun tamamı tutmayan Rukiye, rahatsızlığı nedeniyle okula gidemedi.

TEK PARMAĞIYLA BİLGİSAYAR KULLANMAYI ÖĞRENDİ

Emekli bir baba ile ev kadını bir annenin çocuğu olan Rukiye Türeyen, kendi çabasıyla evde okuma yazma öğrendi. Kiracı oldukları tek katlı müstakil bir evde ailesiyle birlikte, günlerini hikaye kitapları okuyarak geçiren Rukiye, tutan tek parmağıyla bilgisayar kullanmasını öğrendi.

YETKİLİLERDEN YARDIM İSTEDİ

Rukiye`nin 5 çocuğunun en büyüğü olduğunu belirten Fatma Türeyen, gözyaşları içerisinde kızının çocukluğunu yaşayamadığını söyledi. Maddi durumları nedeniyle zor günler geçirdiklerini belirten Fatma Türeyen, yetkikilerden yardım istedi.

DÖRT DUVAR ARASINDA BİR ÖMÜR

Hep bir polis olmanın hayalini kurduğunu belirten Rukiye Türeyen ise, "Ben de herkes gibi dışarı çıkıp dolaşmak istiyorum. Yıllardır dört duvar arasında bir ömür geçirdim. Tek isteğim yatağa da dönüşebilen bir tekerlekli sandalye" diye konuştu.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir