ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 16:51   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   KARARMAYIN GECELER
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

manolya41

manolya41 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Ağu.2012 Cmt 03:30:21      KARARMAYIN GECELERsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sizi çok seviyorum yanlış anlamayın, yolunuza taş koymaya da niyetli değilim..
sizi yaşamak sanki tek yeteneğimmiş gibi geliyor. Sizlerin yanında kendimi huzur içinde ve sevdiklerimi tatlı tatlı dinler gibi bir atmosfere giriyorum. Bana en yakın olan emin olun sizsiniz.

Lakin bunun bir de aması var. Çünkü sizi çok sevmeme rağmen gelirken yanınızda otamatik olarak gelen başka şeyler de oluyor... ama ben onları yaşamaktan artık bıktım. Lütfen sevgimin bir değeri varsa eğer onları da getirmeyin...ama siz de biliyorsunuz ki onlar sizden ayrılmaz bir bütün ,öyle değil mi.. peki o zaman ben ne yapacağım...

O zaman.. o zaman, benim için ifade etmesi iç yakıcı ama; siz de gelmeyin...nedenini tekrar tekrar açıklamak zor ama yine de sizlere açıklayacağım.. çünkü siz geceler geldiğinizde, mutsuzluğu, yalnızlığı, kimsesizliği, tek başına kırık dökük yaşayanların anılarını da getiriyorsunuz... gündüzken bunları fark etmiyoruz.. meşgaleler arasında ne yaptığımızı bile hatırlayamıyoruz.

Hele bir öğle arası var ki beyin tamamen bloke oluyor. Ama ama ama... hava şöyle bir ikindiye kayınca gökyüzü yanaklarına kızıllıkları çalınca korkmaya başlıyorum.. biliyorum ki, yine kendimle baş başa kalacağım.. dinginleşen gecede birkaç saat de olsa üzüntülerin fragmanları kafamın içinde formüle yarışları yapacaklar.. hele ki bir de hafta sonuysa ve yatmayı da unutmuşsam, gecenin o sessizliğinde hayatın tekrar özet halinde yaşanması öyle can yakıcı ki.

Her defasında anlatacağım diye başlıyorum işte böyle kesiliyorum... acaba üzüntüyü yaşamak anlatmaktan daha mı kolay.. ya da tekrar hayallere mi dalmaya başladım bilemiyorum...her halde gece kapıyı tokmaklıyor. İçimde onun korkusu çoktan geldiğine göre.. yoksa perdeler de kapalı olduğuna göre nereden bileceğim ki...

Hasan Binbuğa
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir