ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 16:09   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > !!! Son Dakika !!!
forum sohbet oyun basliklari
   ADANA ŞEHİDİNİ UĞURLUYOR
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Romatizma

Romatizma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Ara.2012 Pzt 01:13:47      ADANA ŞEHİDİNİ UĞURLUYORsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
ELİNDEKİ ÇİÇEKLERLE EVİNDEN ÇIKIP TAZİYE ÇADIRINA GELEN ŞEHİT ANNESİ, ÇİÇEKLERİ GÖSTERİP

" BU ÇİÇEK OĞLUMUN BANA ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ" DEDİ.

HAKKARİ`nin Yüksekova İlçesi`nde Dağlıca bölgesinde 5 teröristin öldürüldüğü çatışmada şehit olan 2 askerden uzman çavuş 23 yaşındaki Metin Can`ın annesi 46 yaşındaki Seçil Can, Anneler Günü`nde oğlunu toprağa vermenin acısını yaşadı. Oğlunun arkasından ağıt yakan şehit annesi, "Anneler Günü`nü böyle mi kutlayacaktın Şimdi elimi öpmeni değil, cenazeni bekliyorum" diye gözyaşı döktü.

Şehit nedeniyle birçok yerinde ev ve işyerlerine Türk bayraklarının asıldığı Kozan`da, bekar olan şehit Metin Can`ın Türkeri Mahallesi`ndeki baba evinin önünde de taziye çadırı kuruldu. Şehiriçi yolcu taşımacılığı yapan araçlar siyah kurdele ve Türk Bayrağı astı. Evinde oğlunun cenazesinin gelmesi beklerken yakınlarının güçlükle teselli etmeye çalıştığı 2`si erkek 4 çocuk annesi Seçil Can da, "Sana doyamadım. Her Anneler Günü`nde beni telefonla arardın. Elimi öpmesen bile telefonla Anneler Günü`mü kutlardın. Şimdi telefonunu değil, cenazesi bekliyorum. Seni öpmeye kıyamazdım. Anneler Günü`nü böyle mi kutlayacaktın?" diye ağıt yaktı.

Vali Yardımcısı Fikret Deniz, Kozan Kaymakamı İzzettin Sevgili, Belediye Başkanı AK Partili Kazım Özgan, şehit babası 52 yaşındaki Güngör Can ile birlikte taziyelerin kabul edildiği çadırda oturdukları sırada akrabalarının kolları arasında güçlükle gelen anne Can, elinde taşıdığı oğlunun arkadaşlarının Anneler Günü nedeniyle gönderdiği çiçekleri gösterip, ağladı. Komando yazılı olan, oğlunun parmağına taktığı yüzüğü de parmağına takan şehit annesi, "Her Anneler Günü`nde oğlum bana çiçek gönderirdi. Bu çiçeği oğlumun arkadaşları göndermiş. Allah`a emanet ediyorum. Oğlum bu şehitliğe layıktı. Benim yüreğim yanıyor. Başka annelerin canı yanmasın. Dik duracağım. Onlara yenik düşmeyeceğim, yüzlerini güldürmeyeceğim" diye konuştu.

Metin Can`ın şehit olmasıyla, ailede kalan tek erkek çocuk olan, askeri kıyafet giyen ve yakasında şehit ağabeyinin fotoğrafını taşıyan ilköğretim okulu 3üncü sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Mete Can ise, "Ben de pilot olacağım, savaş uçağı kullanacağım. Düşmanlarımızı öldüreceğim, ağabeyimi şehit edenleri öldüreceğim" dedi.

Şehidin cenazesi, Kozan`da Hoşkadem Camii`ndeki törenin ardından şehitlikte toprağa verilecek.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir