ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 14:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   İPHONEDE ŞARJ SORUNU
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

systrom

systrom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ara.2012 Per 01:24:41      İPHONEDE ŞARJ SORUNUsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İphone telefonlarda şarj olmuyor sıkıntısı çekiliyor iphone telefonlarınızı daima kapalı durumda ike şarj a takmanızı öneriyorum

bu gibi sıkıntılar çok gelmeye başladı ve uzun süre şarjda kesinlikle tutmayın iphoneler uzun süre şarjda tutuduğu zaman çöküyor

kendi adaptörünü pirize takmamaya özen göstern ve mümkü oldukça bilgisayarınızın usb girişine takarak şarj edin en sağlıklı ve uzun ömürlü bu şekilde tutabilirsiniz

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 13:42:04sohbet oyun linki
Birçok kullanıcı gibi, bende geceleri şarja takıyorum ve sabah uyandığım zaman çıkartıyorum. Şarjda uzun süre kalması sistemin çökmesine mi neden oluyor? Ayrıca usb`nin kullandığı güç ile prizde kullandığımız güç çok mu farklı?

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 13:59:22sohbet oyun linki

·MrMod· :
Birçok kullanıcı gibi, bende geceleri şarja takıyorum ve sabah uyandığım zaman çıkartıyorum. Şarjda uzun süre kalması sistemin çökmesine mi neden oluyor? Ayrıca usb`nin kullandığı güç ile prizde kullandığımız güç çok mu farklı?

Evet farklı normal prizde daha güçlü bir akım var daha hızlı dolmasını sağlar bu da. Mesela ipadimi bilgisayara taktığımda şarj olmuyor prize takmak gerekiyor. Benim iphone kullanıcılarına tek tavsiyem telefonun ışığını kısarsanız daha uzun ömürlü olur onun dışında hiç bir faktör uzun süreli batarya ömrü sağlamaz diye düşünüyorum

systrom

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 18:18:49sohbet oyun linki
Bu Konuyla ilgili şunu diyebilirim ki telefon ışığını kısmak tabikide fark oluşturur fakat telefonunuz çok çalıyor ise yapmanız gereken titreşim bildirimini kapatmanız olsun her titreşimde şarjın daha çok gittiği gözlemlenmiştir.

Realitex

Realitex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 18:50:06sohbet oyun linki

Aynı problem benim Tlf umdada vardı.Garanti kapsamında gonderdim servise sorun çözüldü.Yine çözülmezse Yeni bir Tlf veriyorlar zaten. Size tavsiyem kendi kendinize Çözüm üretmek yerine size sunulan imkanlardan faydalanmanız..

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 18:52:41sohbet oyun linki
Garantisi bitmiş telefonlar için önemli sayılacak bir başlık... Paylaşım için teşekkürler systrom.

KOLONI

KOLONI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 19:30:21sohbet oyun linki
ANLADIK İPHONE TELEFONUN VAR EE DAHA  ÇOK YARATICI BİR BAŞLIK GERÇEKTEN SENİ TEBRİK EDİYORUM BAŞARILAR.

systrom

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Oca.2013 Per 20:28:49sohbet oyun linki
:) bende bütün telefonlar var KLONI ben teknik servisim çünki :)

KOLONI

KOLONI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Oca.2013 Cum 21:29:10sohbet oyun linki
olsun yınede başarılar.

systrom

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Oca.2013 Cmt 09:21:02sohbet oyun linki
Teşekkür ederim
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir