ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 16:56   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Donanım - Yazılım
forum sohbet oyun basliklari
   iOS 6 Çıktı Yüklemek isteyenler buyursun
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

systrom

systrom resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Oca.2013 Çar 21:08:46      iOS 6 Çıktı Yüklemek isteyenler buyursunsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
iOS 6 jailbreak diğer versiyonlara göre çok erken yayınlandı.
iOS 6 tethered jailbreak resimli anlatım (Güncellendi) | TechCekirdek.com

Şimdilik tethered (iPhone kapandığı zaman bilgisayara bağlayarak redsn0w yardımı ile açılabilen) olarak yayınlanan jailbreak işlemlerini yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Önemli Not: sadece aşağıdaki versiyonlarda geçerlidir.

Daha önemli Not: Bu yazıyı hazırlayabilmek için iOS6`ya geçmiştim an itibari ile iOS5`i geri yükledim en kısa zamanda sizlere nasıl yapıldığını anlatacağım ihtiyacınız olacak :)

• iPhone 4, 3GS, 3G
  • iPad 1
  • iPod touch 3G

İlk olarak iPhone`nunuza uygun IPSW dosyasını indirin.

Download iOS 6 for iPhone:

• Download iOS 6 ipsw firmware for iPhone 4 (AT&T)
  • Download iOS 6 ipsw firmware for iPhone 4 (Verizon – CDMA)
  • Download iOS 6 ipsw firmware for iPhone 3GS

Jailbreak yapacağımız uygulamayı indirin.

1. iPhone`u iOS 6`ya güncelledikten sonra Redsn0w`u çalıştırın.

2. Jailbreak butonuna tıklayın şimdi iPhone`u DFU moda almak için Redsn0w bizi yönlendirecek.

3. iPhonu`nun bilgisayara takılı ve kapalı olması gerekiyor. Şimdi Next butonuna basıp yönlendirmeleri izleyin.

4. Power (üstteki tuş)  tuşuna 3 saniye basılı tutun (ekranda apple logosu elma gözükecek). 3 saniye sonra bu tuşu bırakmadan Home ( ekranın altındaki tuş) tuşuna basmaya başlayın. 10 saniye iki tuşa basılı tutarak bekleyin(5-6-7. saniyelerde ekrandaki elma kaybolacak ve ekran siyah olacak). 10 saniye bitince ilk bastığınız üstteki tuşu bırakın ve 2. bastığınız tuşa 30 saniye daha basılı tutmaya devam edin.(Bilgisayarınızda yeni bir donanım algılandığını göreceksiniz DFU moda geçtiniz.)

5. Redsn0w`da yüklemenin başladığını göreceksiniz. şimdi yaklaşık 5 dakika bekleyin telefonun ekranında bir takım yazlıar göreceksiniz endişelenmenize gerek yok yükleme işlemi gerçekleşiyor. iPhone`nun açılma sesini duyana kadar hiç bir şeye dokunmadan bekleyin. 

6. Jailbreak işlemi bitti şimdi iPhone Cydia yüklemeniz gerekiyor bu konudan detayları öğrenebilirsiniz.

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 08:57:52sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Herkesin merakla beklediği bir program, yaklaşık olarak 2 aydan beri çıkmasını bekliyorum. 2 aydır keşke ios 6 güncellemesi yapmasaydım diyip duruyordum kendime... Teşekkürler.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir