ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

8 Mayıs 2024, Çarşamba 20:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   ODTÜ yü KINAYANLARDAN Bingöl Üniversitesi...
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Wes28

Wes28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 09:54:31      ODTÜ yü KINAYANLARDAN Bingöl Üniversitesi...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 13:38:18sohbet oyun linki

Birşeyler yazmak istiyorum ama, yazmadan da birçok şeyi anlatmak istiyorum.

Bu durum için en kısa ve öz cevap: Sanırım aile şirketinden bahsediyoruz.

FriedrichNietzsche

FriedrichNietzsche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 14:07:40sohbet oyun linki
Ben de birazdan odamda üniversite açıp rektör sıfatıyla çok pis kınayacağım.
Ajdar Anık Üniversitesi´nden de bir çıkış bekliyorum.

Matias177

Matias177 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 16:23:35sohbet oyun linki

*** birliği vol 2 !

Bu ülkenin sahipsiz olmadığını,Akp aleyhine haksızlığa karşı gelerekten edilecek 1 cümle sonrası hapishane yollarına merhaba diyeceklerini,yıllardır çalışıp çabalayarak sırf olan bitenlerden rahatsızlıklarını dile getirdikleri için belkide koltuklarından olacakları halde,susmayıp şerefli bir duruş sergileyenlere selam olsun ! Zamanı gelecek işte o zaman bizde sizlere acımayacagız.. Helal olsun sana ODTÜ helal..

---

Edit MrMod: Lütfen forum da kullandığımız cümleleri seçerken özen gösterelim.

OzmmQ

OzmmQ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 18:32:48sohbet oyun linki
bingol universitesi de mi varmis yaa 

JaDeCuRTiS

JaDeCuRTiS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 22:16:23sohbet oyun linki
[QUOTE=·Matias177·]

*** birliği vol 2 !

Bu ülkenin sahipsiz olmadığını,Akp aleyhine haksızlığa karşı gelerekten edilecek 1 cümle sonrası hapishane yollarına merhaba diyeceklerini,yıllardır çalışıp çabalayarak sırf olan bitenlerden rahatsızlıklarını dile getirdikleri için belkide koltuklarından olacakları halde,susmayıp şerefli bir duruş sergileyenlere selam olsun ! Zamanı gelecek işte o zaman bizde sizlere acımayacagız.. Helal olsun sana ODTÜ helal..

---

Edit MrMod: Lütfen forum da kullandığımız cümleleri seçerken özen gösterel

Wes28

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Oca.2013 Per 23:57:10sohbet oyun linki
Her yer ODTÜ her yer Direniş... İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Öğrencılerınden Selam Olsun...

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 00:45:44sohbet oyun linki

Öğrencilik tanımına ne zamandan beri "taş atmak, sopa fırlatmak ve molotof koyteyli kullanmak" gibi kavramlar girdi ?Öğrencilerin eli kitap, kalem, defter tutmalıdır.

Eylemin zamanlaması da tam da milli uydumuzun gönderildiği zamana denk gelmesi de tesadüf müdür ?

Taşla,sopayla, molotof kokteyli  ile dünyayı değiştiren kaç ülke var ?

Bence en muhalif insanlar fikirleriyle konuşur,şiddete  bulaşmadan tepkileri de özgür ve yaratıcı olur.

Herhangi bir gelişmiş ülkenin üniversitesinde bu tür eylemleri görebiliyor musunuz ?

Sadece sağa, sola selam çakmak gibi  modası geçmiş klasik şablonlara ayırdıkları vakitleri daha verimli konulara kafa yorarak fikir beyan etseler ülkemiz adına daha faydalı olacağından kuşkum yok.

Eylemle ilgili olarak en güzel açıklamayı  siyaseten pek beğenmesem de  bence Devlet Bahçeli yaptı.

ODTÜ`DEKİ OLAYLAR

Bahçeli, Göktürk-2 uydusunun fırlatılması öncesinde Ortadoğu Teknik Üniversitesi`nde yaşanan olaylara değinerek cereyan eden taşkınlıkların tabiatıyla uydu fırlatılmasının önüne geçtiğini söyledi.

“Öğrenci oldukları ileri sürülen kalabalıklar polisle çatışmış, ortaya çok ilkel ve kabul edilemez görüntüler çıkmıştır” diyen Bahçeli, “Üniversitede olay çıkacağının, bu yönde hazırlıkların ve kışkırtmaların yapılacağının neden istihbaratı önceden alınamamış ve gerekli tedbirler niçin geliştirilememiştir? İster istemez aklımızın bir köşesinde, AKP`nin bilerek ve isteyerek böylesi bir ortamı sağlamak için planlar yaptığıyla ilgili ihtimaller yer etmiştir” iddiasında bulundu.

Bahçeli, “ODTÜ, ilim ve irfan merkezlerimizden birisi olup, teröristlerin sığınacağı ve eylem sahası haline getireceği bir yer değildir ve olmamalıdır. Ne var ki ODTÜ`de Kandil uzantıları, yasa dışı Marksist-Leninist örgütler zehirlerini kusmuşlardır. Kaldı ki PKK, ODTÜ`deki şiddet sahnelerini selamlamış ve destek vermiştir. Bize göre ODTÜ`deki saldırganların öğrencilikle bağlantısı ve ilişkisi yoktur” diye konuştu.

Wes28

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 05:17:59sohbet oyun linki

İyide öğrencıyı terörist yaptınız be abi!!! Bak sana şöyle diyeyim bu öğrencıler bu herıfı unıversıteye sokmadılar nedenlerıne gelınce...

- Bu adam senın cıftcıne ananı da al gıt dedı mı? Dedi...

- Kpss de şifre skandalı oldu, 1 sene öncesinde 120 de 120 yapan sayısı 1 bıle degılken gectıgımız sene 135 lere yukseldı... Karı koca olanlarıda var bu sınav bırıncılerının ıcınde ve soru kagıdında tek bır kalem oynatmadan bu sonuca ulasmıslar... Neden : Karı koca bırlıkte calısmıslar abı ne var bunda... Evet bırlıkte calısmıslar nesi olmasınkı... Güldürmeyın benı abii derimm...

- Emeklı maaşları % 12 arttı evet... Yalnız dogalgaza elektrıge suya benzıne de zam geldı toplamda % 40 oranında... % 28 lık acık kıme gırıyo pardon da!!! Sana bana halkımıza gırıyor...

- Sokaklarda 55 60 yasında calısmak zorunda olan emeklı maaslarıyla gecınemeyen ınsanlar amcalar teyzeler goruyorum... Emeklı maaşları yetmıyo... Elin ıngılızı avrupalısı gelıyo her gun  goruyorum adamlar 45 yasında emeklı dunya turuna cıkıyolar abi... Benım babamın amcamın o adamlardan nesi eksik... Hea olurda dıyeceksen kı Avrupa da emeklılık yaşı da bızımkıyle aynı, o zaman derım kı sana standardlara bak!!!

Benım amcam komsum teyzem kısaca benım halkım ekmekle karın doyurmak zorunda yesıllıuk alamayıor sebze meyve etı zar zor goruyolar o da kurbanda... O senın emeklılık yası aynı olan Avrupa ulkelerınde ınsanlar duzenlı ve hormonsuz bir sekılde beslenıyor... O adam senden de uzun yasar benden de... Devlet ordakı standard ıstıhdamını saglasın bende razıyım  60 ise 65 olmasına...

- Gel gelelım 3 tane öğrencı "Parasız Egitim İstiyoruz" dıye pankart actılar 8.5 yıl hapıs verıldı arkadaslarımıza... Olayın komık tarafı: Davaya bakan ilk savcı "Öğrencılerın suclu bı hakaret ya da hakaretlerı olmadıgı ıcın davayı gerı cekmeye calıstı" . Üstlerınız naptı o savcıyı görevınden alıp baska bır savcı atadılar davaya, ve savcı o öğrencılere 15 yıl dan yargılanmak uzere dava açtı... Cocuklar 8.5 yıl hapıs cezası aldılar...

- Gel gelelım, Tayyıp Amca!!! Unıversıtelerde parasız egıtım getırdı dıme yasa tasarısı cıktı... Evet cıktı madem yasayı cıkarttın ne dıye hala cocukları ıcerıde tutuyosun!!!!

Dipnot: KDV almıyolar sadece parasız egıtımı kaldırdık dedıklerınede ınanmayın...

- Her gun meclıste bırbırıne gıren 4 ana partı uyelerı Milletvekılı emeklılerıne % 60 zam taslagı meclıse gırdıgınde hıcbırı bırbırıne gırmedı!!!!

Bu mılletvekıllerının yarısıda müslümanım dıye gecınenler... Sorarım size hıc mı aklınıza gelmedı sokakta 60 yasında emeklı olmus hala calısmak zorunda olan ınsan... Müslümanlık buysa ben müslüman değilim abı boyle musluman olmam ben abı...

Peygamber Efendımızın Bir Sözü : "Komsusu açken tok yatan bızden deıldır"....

- Toki nın yaptırdıgı evler sel altında kaldı... Ve evler sel rıskı yuksek bır arazıye yapıldı... Bu sel felaketınde bırcok vatandasımız öldü ( Tam sayısını bılmıyorum). Toki Başkan ı cıktı açıklama yaptı : " Toki olası Sel Arazisi üzerine evler yapmamıstır, o evlerde yaşayan ınsanlar yüzme bilmedıklerınden dolayı ölmüştür!!!!

(Açın vıdyo sıtelerını yazın bulacaksanız canlı kanlı bu haberı) Şaka gıbı Adam dalga gecıyo resmen...

- Pozantı Cezaevınde 200 erkek cocuk mahkuma gardıyanlar tarafından tecavüz edildi... Görüntüleride cıktı... Bir şey sorucam nasıl bır vıcdan nasıl bır muslumanlık boyle bı olayı örtbas edebılır... Cekılen vıdyodan sonra ordakıler cocuklar baska hapıshanelere dagıtıldı... Tabıkı gardıyanlar ve hapıshane muduru de. Yalnız bu adamlar şerefsizler ceza almadı ve yargılanmadı!!!!

- Dikkatımı ceken bır durum var... Bugun Erenkoy Bagdat Caddesi ne ındıgım zamanlarda bakıyorum son model jiplerin arabaların ıcınde hep kapalı bayanlar kullanıyor bu aracları... (Bu arada bnm aılemde kapalı ve benım aılemde bunların ıcınde yalnız ben aılemden ayrı yasıyodum ta kı bıraderım evlenınce annem yalnız kaldı malum ıstanbul burası kadıncagız yaşlı her ne kadar tasvıp etmesemde annem oldugu ıcın yanına dönmek zorundayım) ...

Ben ınsanlara soruyorum???  (halkım adına soruyorum) Yahu kardesım bnm sokakta calısan işçi amcam 2 taşşaklı senın baban kaç taşşaklıda bu lüks araclara bu kadar kısa sürede bınebılıyorsun??? Birileri sormalı Avrupa da aldıgın ıgnenın bıle hesabını soruyo hukumet vergı kesıyor... Bızımkıler Badem Bıyıklarını bırakıyor!!!

- Andımız ve İstiklal Marşı Kaldırıldı, Egitim sistemi 4+4+4 e gectı, okullarda kılık kıyafet serbest (yalnız mını etek kısa kollu tshırt yasak!!!), Adama paraya adını yazdı R.T.E. Şeklini çevirince paranın 5 yasındakı cocugada sorsan bilecektır...

- Kpss de 19.000 atama yapıldı gecen sene. Her sene 200 300 cıvarı atanan Din Kültürü Öğretmenı varken, gecen sene 4500 Din Kültürü Öğretmenı Ataması yapıldı... (Ulkemızın Din Kültürü Öğretmen acıgı o kadar cok ki)!!!

- Gel gelelim bugune... John Steınbeck ın Kıtabı ve Diğer kıtabın adını unuttum, İzmir MEB bu kıtapları yasaga aldırdı... Sebep ? Açıklama yok!!!

(Hıkayeden cıktılar yok Allah ı reddetrıyor yok bılmem ne vs vs... Madem öyle pıyasadakı tüm ateıstık kıtapları kaldır!!!) Fareler ve İnsanlar, Dunyanın bır cok ulkesınde orta ve ılk ogretımde zorunlu olarak okutulan ders kıtaplarındandır ve Dunya Klasıgı arasındadır...

- Ve son olarak yukarıda resımde paylasmıs oldugum durum... Bingöl Üniversitesi Faciası!!!

Benım aklıma gelenlerı bunlar bu gece vaktınde geldıkcede yazıcam merak etmeyın... Odtü dekı öğrencıler işte bu nedenler yüzünden BAŞBAKAN ınızı içeri sokmadı...

SORUYORUM ŞİMDİ KİM TERÖRİST!!!!

ccGizlicc

ccGizlicc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 06:54:32sohbet oyun linki

Wes 28 söylediklerinin altına imzamı atarım.

Azı var fazlası yok ancak bu iktidarda halkı karşısına çıkacak ama mahkeme yolu ile ama iç savaş sonu ipte sallanarak çıkacak. Bu ülke bu iktidara ve pkk ya peşkeş çekilmeyecek kadar kuvvetlidir.

Lakin bu korku iktidarını iç savaş çıkmadan durdurmak sanki mümkün olmayacak gibi , üzüntüm çok can vereceğiz dikta rejiminden kurtulmak için :(

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir