ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 05:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   Yenilikler Nerde ??
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Kpocket2

Kpocket2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 12:41:48      Yenilikler Nerde ??sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sitede Şef Deyişti Halen bir Yenilik Yok Ne Zaman Gelicek Yapılcak Diğer siteler her gün bir yenilik Yapıyo chatcity Halen Ayni Birsey deyişmiyo

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 13:10:18sohbet oyun linki

Yenilik kavramı kişiden kişiye değişmekle beraber, sizin beklediğiniz yenilik konuları nelerdir?

Ben olsam şunu yaparım dediğiniz bir düşünceniz var mı? Veya yeni düzenden, şeften beklentileriniz nedir?

CC kullanıcılarının aklından geçen yenilikler nelerdir? Bu konu açılmışken düşüncelerinizi öğrenelim...

Kpocket2

Kpocket2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 13:30:37sohbet oyun linki
yeni tip yeni odalar Olarak Sordum

EyYyRuHhh

EyYyRuHhh resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 17:30:59sohbet oyun linki
Sen yeni nickinle geldin ya,gerisi gelir be mustafa

Realitex

Realitex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 21:29:09sohbet oyun linki
 Görüntü kirliliğinden baska birşey değil. Mod arkadaşlardan rica ediyorum musait oldukları bir zaman diliminde Forumda bulunan böyle gereksiz konuları lütfen SİLSİNLER.

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Oca.2013 Cum 22:53:37sohbet oyun linki

Forum`da gereksiz konuya rastlayamadım. CC kullanıcılarının çok değerli vakitlerinden biraz zaman ayırıp yaptıkları tüm paylaşımlara saygı göstermeliyiz.

Bu konuda tüm kullanıcıların sağduyulu olması dileğiyle...

İyi paylaşımlar.

raikimi

raikimi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2013 Cmt 02:17:28sohbet oyun linki

Konu gereksiz değil. Arkadaşımız şef değişikliği ile beraber kendisinde  haklı olarak gelişen değişiklik dürtülerini dile getirmiş. Yalnız kendisini istediği gibi telafuz etmemiş olsa gerek ki yanlış anlaşılmış.  :) Ben bu tip değişikliğine dolaylı yoldan katılıyorum...

Sitede aktif üye sayısında artışa en büyük katkının tabiri caizse ucube gibi duran erkek ve kadın bedava 2 tipe eski gri pantollu dediğimiz tipin veya alternatif olarak yeni bir tipin eklenmesi ile olacağını iddia edersem çoğunuzun bana hak vermemesi elde değil. Bunu sadece ben değil tecrübelerim de bana gösteriyor ki bu hepimizde ortak bi görüş-öneri haline geldi. Gelinen nokta bu. Bu çözüm yolunu yeni şefimiz esinpiri`ye de ısrarla bildirdim. Bizim sözümüzün pek itibar görmediğini, bir şef olarak ilgili merciilerin sözüne daha çok itibar göstereceğini ayrıca belirttim. Haklı olarak kendi insiyatifinde olmadığını ancak bunu mutlaka değerlendirip bildireceğini söyledi. Umarım bir sonuç alınır ve bundan sonra hep beraber daha renkli bir chatcity`de zaman geçirme olanağı buluruz.

Değişiklikten bahsetmişken bir konuya daha değinmek istiyorum. Günümüzde son derece popüler olan sosyal ağ sitelerinin geldiği noktayı apaçık görüyorken chatcity`nin bir şef ve kadro değişikliği ile 5-6 sene önceki seviyeyi yakalamasını beklemek öküz altında buzağı aramak gibi bişey olur sanırım. Böyle bir beklenti içerisinde olan arkadaşlarımızı da dürtmekte fayda var.

Son olarak yorumuna gülmeden geçemeyeceğim ·EyYyRuHhh· Yüreğine sağlık.

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir