ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

1 Mayıs 2024, Çarşamba 22:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Sanat ve Felsefe
forum sohbet oyun basliklari
   Sermiyan Midyat Kimdir ?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrLion

MrLion resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Oca.2013 Pzr 17:45:47      Sermiyan Midyat Kimdir ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sermiyan Midyat (d. 2 Aralik 1974) Ankara dogumlu. sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu, Senarist. 1998 yılında sınavla girdiği Nöbetçi Tiyatro`da (Ortaoyuncular) Ferhan Sensoy, Derya Baykal, Rasim Oztekin ve Tuncel Kurtiz`den eğitimi alan Sermiyan Midyat, 1993 yılından 1996 yılına kadar Kadikoy Halk Egitim Merkesinde akademik tiyatro eğitimi gördü. 1994 yılında girdiği Istanbul Universitesi Muhendislik Fakultesi Kimya Bölümünde üç yıl okuduktan sonra, ayrılarak Isletme Fakultesi`ne geçiş yaptı. Kadıköy Halk Eğitim Merkezi`nde oyuncu ve yonetmen yardımcısı olarak görev yaptı. Bir çok dizi ve filmde görev alan Midyat, Emret Komutanim dizisinde Arıza Hamza rolüyle dikkatleri üzerine çekti. `` Dolu Dusun Bos Konus``, `` Kabaremajor`` ve `` Atinali Timon`` adlı tiyatro oyunlarında rol aldı. 2007 yılında kurduğu Oyunbozan adlı tiyatronun ilk oyunu ``9 Ay Son Günü yazıp yönetti.

Babası: Adnan Midyat,

Annesi: Nimet Midyat. Büyük Kardeşleri: Serhat ve Evin.

1984: Kız kardeşi Türkan Rojda doğdu.

1994: İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümüne girdi. Burada, Mühendislik Fakültesi Tiyatro Kulübü bünyesinde Çehov’un Ayı adlı oyunu oynadı ve Bir Evlenme Teklifi adlı oyunu yönetti.

1996: Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Bölümü’ne 2 yıl devam etti.

1998: Ortaoyuncular’a oyuncu yetiştiren Nöbetçi Tiyatro sınavlarını kazandı ve ustası Ferhan Şensoy’la tanıştı.

1999-2003: İlk profesyonel oyunu olan “Dolu Düşün Boş Konuş” oyunuyla sahneye adım attı. Ustası Haluk Bilginer’le tanıştı.

Sahne:
Ortaoyuncular’la Ferhan Şensoy’un yönettiği Kabaremajör (2003)
Oyun Atölyesi’nde Kemal Aydoğan’ın yönettiği Atinalı Timon (2006-2007) oyunlarında oynadı.
Ekim 2007: Tiyatrosu OYUNBOZAN’ı kuruyor.

Ekran:
Emret Komutanım (2005-2006),
Kırık Kanatlar (2006-2007) dizilerinin başrollerinde oynadı.
Gece Yürüyüşü, Biz Boşanıyoruz, Şarkılar Seni Söyler, Kuzenlerim, Bizim Otel gibi dizilerde rol aldı.
Uykudan Önce Show (1999) adlı tv showunu hazırlayıp sundu.

Sinema:
Banyo (2005) filminin başrollerinde oynadı. Polis (2006), Pardon (2005), Hiçbiryerde (2004), Büyük Firar (kısa metraj) filmlerinde oynadı.

Yazan:
Emret Komutanım, Dişi Kuş, Berivan, Sınırlı Aşk, Aşkına Eşkıya adlı tv dizilerinde ve 9 Ay Son Gün adlı oyununu yazdı.

Radyo:
1994’de başladığı radyoculuğu Show Radyo, Radyo Tatlıses, Best Fm ve Radyo Mega’da 7 yıl sürdürdü.

Resimleri

______________________________________________________________________________________________________

Her yanım bıçak kesiği, gördüğün kan karası.
Kapanmıyor dinine yandığımın kalp yarası, ağlıyor adamın anası.
Duydum ki görmüşler oynaşta seni, nefesinde eloğlunun nefesi.
Takmış beşi bir yerdeyi kahpe kaymak gerdanlarına.
Şaştı iyice bende endazesi kantarımın, ben neyi neyle tartayım? 
Gidip sıyırayım gördüğüm ilk entariyi, öldürene kadar aldatayım.

Öyle olmuyor böyle de olmuyor, sığmıyor bu benim meşrebime vesselam.
Bu değil anamın ben diye büyüttüğü, uymuyor adamlık hamuruma böyle intikam.

Sermiyan Midyat

MrLion

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Oca.2013 Pzt 10:08:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Başarılı bir oyuncu olan ve yavaş yavaş yönetmenlik tecrübesi artmaya başlayan birisi.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir