ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

6 Mayıs 2024, Pazartesi 12:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   LONDONBOY SEN KİMSİN:))
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CHORBA

CHORBA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2006 Cum 13:17:47      LONDONBOY SEN KİMSİN:))sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
....:))

LondonB0y

LondonB0y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2006 Cum 13:24:16sohbet oyun linki

ASLINDA BEN KIM BIR KIMLIK OLARAK ASIL ADIM VOLKAN AMA YASAM OLARAK FARKLI BIR YERDE BULUNAN FARKLI KISILIK OLARAK KARSINIZA CIKTIM. BENI GENELDE CAFE1 DEKI CAN DOSTLARIM BILIR BASTA CHORBA OLMAK UZERE BANA HER ZAMAN GURBETDE EL VEREN VEDE YARDIMLARINI ESIRGEMEYEN ARKADASLARIMA SONSUZ BIR SEVGI VEDE ICTENLIK OLSUN YALNIZ TURKCEM BIRAZ IYI DEGIL HATAM OLURSA SIMDIDEN COK OZUR DILEDIM

BEN ASLINDA KAYBOLMUS BIR KISILIK ARAYISI ICINDE OLAN BELKIDE GURBETDE YASADIGIM YALNIZLIKLARIN SONUCU ORTAYA CIKAN BIR YAPI BIR FARKLI BIR DONGU OLDUGUMU DUSUNDUM HEP YASADIKLARIMI YAZDIM BENIM HAKKIMDA IYI KOTU DUSUNCELERINI BEKLERIM HEPDE BEKLEMISIMDIR

BILINMESI GEREKEN O KI ASLINDA BEN ULKEME VEDE ULKEMIN INSANINA SAYGILI OLAN BIRIYIM BENI NE KADAR IYI YARGILAMASANIZDA

ALLAH A EMANET OLUN HAKKINDA COK SEY BILMEK BILMEMEK GIBI GELIR INSANA SANIRIM YASAMAK LAZIM BENIMLE GORMEK LAZIM OLAYLARI BELKIDE...

SAYGILARIMLA...

NORTH LONDON / ENGLAND / VOLKAN = LONDONBOY

autumn1

autumn1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2006 Cum 13:34:56sohbet oyun linki

London Arkadaşım Gurßette ßuralardan Uzakta Olabilirsin Ama Arkadaşlıklar Ve Dostluklar İçin Mesafenin Hiç ßi Önemi Yoktur. ßenide Arkadaşın Yada Dostun Olarak Görüyorsan $unu ßilmesi İsterim Ki Her Zaman Yanındayım. Seni Çoğunlukla Neşeli Gördüm Umarım ßundan Sonrada Öyle Görürüm. Yüzünden Gülücükler Eksik Olmasın.

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 03:36:25sohbet oyun linki
Londonboy Abimi Ben Daha Yeni Tanıdım Tanıdıgım Kadarıyla Sohbet Etmek Amacıyla Chatcity ye Gelen Nadir İnsanlardan Biri Bizlerden Daha Farklı bir Ortamda Farklı Bir Ülkede Farklı Bir Konumda Ama Türkiye de Yaşayan bir Çok İnsandan Daha Güzel Düşüncelere Sahip Ülkesini Vatanını Seven Ülkesine Özlem Duyan Ve Bunuda Her Fırsata Dile Getir Allah Yollunu Acık Ve Daim Etsin Bütün İsteklerin Gönlünce Olsun. Volkan Abim.

AndJusticeForAllcc

AndJusticeForAllcc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 21:40:46sohbet oyun linki

wolkancım sohbetını sefdıgım arkadaslarıdmansın  ara sıra kapışsak da benım ıcın değerlisin

Zopaaaaa

Zopaaaaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 23:36:13sohbet oyun linki
kızlara abazalık yapmak için gurbetteyim diye kandırıp şiirler okuyan biridir kendisi ama normalde ankaradadır agzından kaçırdı bi kere.Kimse öyle konusup durduguna bakmasın.Dikkat çekmek amaçlı davranıo.Bunlar reklam kokan hareketler london

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 01:05:30sohbet oyun linki
Zoppaaa kardeşim terbiyeli olsan daha güzel olur bence insanlara bu şekilde itham etmek iyi degil bence hoş degil en azından ..

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 05:53:23sohbet oyun linki
LondonB0y :

ASLINDA BEN KIM BIR KIMLIK OLARAK ASIL ADIM VOLKAN AMA YASAM OLARAK FARKLI BIR YERDE BULUNAN FARKLI KISILIK OLARAK KARSINIZA CIKTIM. BENI GENELDE CAFE1 DEKI CAN DOSTLARIM BILIR BASTA CHORBA OLMAK UZERE BANA HER ZAMAN GURBETDE EL VEREN VEDE YARDIMLARINI ESIRGEMEYEN ARKADASLARIMA SONSUZ BIR SEVGI VEDE ICTENLIK OLSUN YALNIZ TURKCEM BIRAZ IYI DEGIL HATAM OLURSA SIMDIDEN COK OZUR DILEDIM

BEN ASLINDA KAYBOLMUS BIR KISILIK ARAYISI ICINDE OLAN BELKIDE GURBETDE YASADIGIM YALNIZLIKLARIN SONUCU ORTAYA CIKAN BIR YAPI BIR FARKLI BIR DONGU OLDUGUMU DUSUNDUM HEP YASADIKLARIMI YAZDIM BENIM HAKKIMDA IYI KOTU DUSUNCELERINI BEKLERIM HEPDE BEKLEMISIMDIR

BILINMESI GEREKEN O KI ASLINDA BEN ULKEME VEDE ULKEMIN INSANINA SAYGILI OLAN BIRIYIM BENI NE KADAR IYI YARGILAMASANIZDA

ALLAH A EMANET OLUN HAKKINDA COK SEY BILMEK BILMEMEK GIBI GELIR INSANA SANIRIM YASAMAK LAZIM BENIMLE GORMEK LAZIM OLAYLARI BELKIDE...

SAYGILARIMLA...

NORTH LONDON / ENGLAND / VOLKAN = LONDONBOY

VOLKAN CIĞIM ORADA BİRAZ ABARTMIŞSIN GURBET HİKAYESİNİ... SEN ÇOK UZUN SÜRELİ LONDRALI DEĞİLSİN OKUMAK İÇİN ORDASIN AİLENDEN UZAKSIN... EĞER TAHSİL İÇİN ORDAYSAN Kİ, BU EN FAZLA BİR KAÇ YILDIR... TÜRK ÇEN NASIL BOZUK OLUR? SANKİ BİRAZ ORDA OLMANIN REKLAMINI YAPIYORSUN GİBİ BENCEDE

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir