ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 20:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   İnsanlık Ölmüş
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

dafy

dafy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 12:51:26sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Adamına göre bebeğim

Yay

Yay resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 12:57:23sohbet oyun linki
dafy :
Adamına göre bebeğim
Bilmezmiyim :D

TYRONAREX

TYRONAREX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 12:58:52sohbet oyun linki
·Yay· :

Sekiz senem geçti bu sitede bir çoğunun karakterinin oturmamış olduğunun farkına vardım ve şu arkadaşım dediğimiz insan topluluğu arkamızı kazıp duran insanlardı diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi? ben söyliyim hayır Bazılarınızın adı sanı fotoğrafı bile yalan hani bizi kandırıyorsunuzya göya ASIL SİZLER KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ UYANIN.!!

meleeem sen sıkma canını yazdıklarının tamamına katıldığımı daha önce belirtmiştim. ha şu da bir gerçek ki seninde cümle içerisinde belirttiğin gibi `diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi?` tabiiki hiçbirimiz dört dörtlük değiliz eller günahkar diller günahkar hesabı ama senin yazdıklarından ben şunu anlıyorum ki zaten bu eleştiriyi yaparken sen kendi öz eleştirinide yapmışsın...ama her zaman olduğu gibi yine açılan bir başlık amacından sapmış ne yazık ki fazlaca makaraya alınmış... her yerde her zaman olduğu gibi forum kargaları üşüşmüş 

Dip Not: kimse şahsi algılamasın...

Yay

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 13:04:05sohbet oyun linki
TYRONAREX :
·Yay· :

Sekiz senem geçti bu sitede bir çoğunun karakterinin oturmamış olduğunun farkına vardım ve şu arkadaşım dediğimiz insan topluluğu arkamızı kazıp duran insanlardı diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi? ben söyliyim hayır Bazılarınızın adı sanı fotoğrafı bile yalan hani bizi kandırıyorsunuzya göya ASIL SİZLER KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ UYANIN.!!

meleeem sen sıkma canını yazdıklarının tamamına katıldığımı daha önce belirtmiştim. ha şu da bir gerçek ki seninde cümle içerisinde belirttiğin gibi `diyceğim şu ki adaletten söz eden sizler neden sırf kendi açıklarınızı kapatmak için iftira yalan vs böyle şeylere el atarsınız tamam kimse dört dörtlüktür demiyorum fakat bir gün olsun açık sözlü olup içinizdekileri anlatabildiniz mi?` tabiiki hiçbirimiz dört dörtlük değiliz eller günahkar diller günahkar hesabı ama senin yazdıklarından ben şunu anlıyorum ki zaten bu eleştiriyi yaparken sen kendi öz eleştirinide yapmışsın...ama her zaman olduğu gibi yine açılan bir başlık amacından sapmış ne yazık ki fazlaca makaraya alınmış... her yerde her zaman olduğu gibi forum kargaları üşüşmüş 

Dip Not: kimse şahsi algılamasın...

Sorma Kemal`cim Sağ gösterip sol vuruyorlar yani diyceğim şu ki gerçek yüzleri burda ortaya çıkıyor lQ`Şart herkezin zeki ve karakterli olmasını bekleyemeyiz aptal ve düşük insanlarda lazım ki BİZLER ORTAYA ÇIKALIM (cuk)

mence

mence resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 14:11:21sohbet oyun linki
·Yay· :

Bir Balıklar Eksikti Ne ÇOk Yaranız Varmış Bee

yara yok ortada acik var klozet kapagim sen kendini bildikten sonrasina gerek yok(genel)yani fasulyenin faydasi cok ama kimine zararida dokunuyor dur iki dk gulayim go(t)khancigm sen sus gozlern konussun oyle daha karizmasn

Yay

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 15:06:08sohbet oyun linki
·mence· :
·Yay· :

Bir Balıklar Eksikti Ne ÇOk Yaranız Varmış Bee

yara yok ortada acik var klozet kapagim sen kendini bildikten sonrasina gerek yok(genel)yani fasulyenin faydasi cok ama kimine zararida dokunuyor dur iki dk gulayim go(t)khancigm sen sus gozlern konussun oyle daha karizmasn
Niye kastın baharcım sana lafım yok ama saldırma çabasındasın =)

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 18:31:44sohbet oyun linki

·Yay· :
dafy :
Adamına göre bebeğim

Çekilin ordan ! Adamın esası eksikti,  o  da oldu.

Bende adamım

Yay

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 19:02:19sohbet oyun linki
·Hsavun· :

·Yay· :
dafy :
Adamına göre bebeğim

Çekilin ordan ! Adamın esası eksikti,  o  da oldu.

Bende adamım

Öskür`cüm Sende Bitanesi Kıskanma

ccgozlemcisi

ccgozlemcisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 20:34:19sohbet oyun linki
Bu Başlık Ve icerigi Beni Gulmekten Koparttı Gercekten 
Önce bu Başlıgı Acan Kişiye Baktım Sonrada Bu Şahsı Destekleyen İnsanlara Baktım.
Yay Yani bayanblack Nıckli Şahıs Her Gun Bir Başka Club Başkanının Yanına Gidip Adamsın Vs LAflar Soylemenden Bıkmadınmı :)) örnek:tylifeStyle Bu Şahıs İcin Sen Adamın Dibisin vs LAflar Soyleyende Sendın unutma :)) 
Bundan Bir Kaç Ay Oncede dafy`nın Clubunde Takılıp Dafye Sen Adamsın Diyende Sendin :) 
şimdide Tyronarex Var Sırada PEki Yarınki Adam Kim Olucak Sorabilirmiyim :))
Yarın tyronarex`in Clubunden Başka Bir club Başkanının Yanına  Yerleştiginde Tyronarex icinde Bu Aşagılayıcı Sözleri Sarfedeceginden Hiç Şüphem yok :) Yani Anlatmak İstedigim Şu Başkasına KArşı Karaktersiz Gibi Laflar Sarfetmeden Önce İnsan KEndine Bakmalı. CC`deki En cok agzı Bozuk Olan bir Bayanın Gelip Burda İnsanlara LAf Atması Ne Kadar Komikse Onu Destekleyenlerde Okadar Komiktir. örnek:TYRONAREX Bu kızı Neden Destekliyor Cunku Clubunde Dj^lik Yapıyor ODasını Doldurmaya Calışıyor Diye. PEki Yay TYRONAREX`İN Yanında Neden yEr alıyor clubsuz Kalmasın Diye :) PEki Dafy Neden yay`ı Destekliyor Yarın Club Actıgında Cagırabilsin Diye :) Yani Birbirinizi Kullanıp Arkadaş Oldugunuzu Sanıyorsunuz. Gercekten Komiksiniz :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2013 Pzt 20:36:56sohbet oyun linki
·Yay· :

Biliyorum bu başlığıda silicekler fakat benim düşüncelerime katılan arkadaşlarıma teşekkür ederim Antoncum Kendisini Kral sanan çok ne beklersin lQ şart herzaman

Başlık hala silinmemiş

CC sohbet icin buraya
 <<12345 678>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir