ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 19:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   mesken..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Thorses

Thorses resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2013 Per 16:49:49      mesken..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
* "Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim,ya da asla birini severken karşılığını beklemedim......Dostluğuma değer biçmedim, sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim...Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim...Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım...Ama hata insana mahsustur dedim..Affettim, af diledim..Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar.Belki de içten içe sinsice güldüler... Ama asıl unuttukları şuydu... Ben aldanmadım...Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar...Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için...Kaybetmek  onlar için bir alışkanlık haline geldiği için..Oysa ben hiç insan kaybetmedim...Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar..." *                                                                                       THORSES                                                                                                                                                              
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbie1992

barbie1992 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2013 Per 17:44:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
İnsanlar çoğu zaman işlerine geleni severler.Kişiye bir yığın şey söylesen o bir yığın içinde sürekli haksız olduğunu anlatsan ancak sadece tek bir sözcükte işine gelen veyahutta kendince haklı olduğu bir sözcük söylesen sen susunca o yine sana o sözcüğü söyler.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir