ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 22:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   CCde Ajanlık (:
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

johngalt

johngalt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 01:53:36      CCde Ajanlık (:sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

forumlara.baktım da. ki cc de de genelde bu kanı var... ajanlık istenen bişey hani belki rozet karizması belki saygı duyulan bişey v.s herkesin kendine göre isteme şekli veya amacı farklı...ki kimler geldi kimler geçti ajan olarak.:::::)

ama size şu kadarını söyleyeyim bela iş ajanlık :) yalan desin ajan olanlar:) bi ada dost ve düşman profilleriniz değişiyor...

amacınız sohbetse edin mutlu olun... ajanlık neye gerek...:)

Siz siz olun dua edin bigün olmayın anlarsınız o zaman  :) 1gün yıldız verdi bana emekli N_O_A süründüm:) uyuyamadım... kabul etmesem yanlış olur sonuçta bir düzen istiyorsanız ve bu düzenle ilgili size bir görev verilmişse red etmek yanlış olur.Ama yıldız sürem bittiğinde Şef leri peygamber olarak görmeye başladım sabır konusunda özellikle bide o zamanlar disko1 rahipli filan yani:))

Oturun sandalyenize rahatınıza bakın çapkınlık yapın geyikleyin hayatınızı yaşayın....

Üstüne asgari ücret verilse yapılmaz o iş haberiniz olsun:) 

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 02:20:17sohbet oyun linki

Arada sinir bozuklukları ve ani patlamalar yaşandığına ben sahit oldum açıkçası. Yapılıp yapılmayacağına gelırse yapılır neden yapılmasın. Ama eğer bu işi sürekli olarak yaparsanız ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkarabılır.

Düşman edınmek kolaydır ajanken veyahut degılken. Fakat dost edınmek ajanken dahada kolaydır. Önemlı olan herdaim dostlar edınebılmek ajanken yada degılken. O ajanlık göreviniz bittiğinde ınsanların size olan davranışları değişmıyorsa bılın kı o işi hazmetmişsinizdir. Iyı görevler  (:

johngalt

johngalt resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 02:45:04sohbet oyun linki
şimdi cafe1 den bildiriyorum N_O_A emekli değilmiş:) bizzat gördüm:))

PAPPATTYA

PAPPATTYA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Nis.2006 Pzt 16:20:22sohbet oyun linki
johngalt :

forumlara.baktım da. ki cc de de genelde bu kanı var... ajanlık istenen bişey hani belki rozet karizması belki saygı duyulan bişey v.s herkesin kendine göre isteme şekli veya amacı farklı...ki kimler geldi kimler geçti ajan olarak.:::::)

ama size şu kadarını söyleyeyim bela iş ajanlık :) yalan desin ajan olanlar:) bi ada dost ve düşman profilleriniz değişiyor...

amacınız sohbetse edin mutlu olun... ajanlık neye gerek...:)

Siz siz olun dua edin bigün olmayın anlarsınız o zaman  :) 1gün yıldız verdi bana emekli N_O_A süründüm:) uyuyamadım... kabul etmesem yanlış olur sonuçta bir düzen istiyorsanız ve bu düzenle ilgili size bir görev verilmişse red etmek yanlış olur.Ama yıldız sürem bittiğinde Şef leri peygamber olarak görmeye başladım sabır konusunda özellikle bide o zamanlar disko1 rahipli filan yani:))

Oturun sandalyenize rahatınıza bakın çapkınlık yapın geyikleyin hayatınızı yaşayın....

Üstüne asgari ücret verilse yapılmaz o iş haberiniz olsun:) 

Abiiiiii sen ajan mıydın?Vallahi çok şaşırdım Vayyyy beeee demek ajan bir abim varmış

da  haberim yokmuş ( yani bir zamanlar. :)) Abi yakışır sana ne diyeyim .Bence de ajanlık zor iş oturup iki dakika

konuşamıyorlar bile.( ama olsun büyüyünce ben de ajan olacağım)

(Abi bu arada forum mesajlarına baktım da hep bana tepki olsun diye yazmışsın:):) Gerek yok bu işlere bir

şeyler üretmeni tavsiye ederim :):): Demek ki benim varlığım neymiş ? Birilerinin tepkisini çekiyormuşum değil mi ?)

( Hele de senin gibi akıllı birinin tepki vernesi, ne diyeyim gurur duydum kendimle :):)   )

Hoşçakal abi

Cankut

Cankut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Nis.2006 Per 21:17:49sohbet oyun linki
ajan nasıl olunuyo bi türlü olamıyom...
l olunuyo

CARPlNS

CARPlNS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2006 Pzt 16:45:22sohbet oyun linki

Erdal abi onu bunu bırakda Şafak kaç sen ondan haber ver  Bak ben bitirdim geldim sen halen nerelerdesin

Şaka bi yana abicim umarım nick den tanımışsındır tanımadıysan eğer ben Emin. Dört gözle bekliyorus seni Ankara ya hayırlı teskereler.   Şafak kaç abi

mause1905

mause1905 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2006 Cmt 21:49:03sohbet oyun linki

Uyuzum benim sen ne zamam yıldız aldın :) Ben yoktum heralde o sıralar veya yeni idim. Bu arada sabır demişsin kesinlikle evet SABIR :) gerekli . Sen hemen parlardın ne yaptın nasıl ettin :) görmek isterdim doğrusu :P

Neyse uyuzum seviyorum men seni  

Hoş sohbetler .....

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir