ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 16:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Biliyorum Bir daha olmayacaksın ...
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2014 Per 22:27:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Gözlerin bana eskisinden yabancı,gönlümdeki bu sevda hiç dinmeyen bi acı..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Eki.2014 Per 22:48:29sohbet oyun linki
Başkalarını özlediğimi zannettiğin zamanlar da bile senin için ölüyordum.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2014 Cmt 00:30:16sohbet oyun linki
Seni özlemekten fırsat bulursam elbet unutmaya da çalışacağım. Ama insan kokusunu göğsünde taşıdığı birini nasıl unutabilir ki ? İnsan dualarında yer verdiği birini nasıl unutabilir ? İnsan rüyalarında gördüğü birini nasıl unutabilir ? İnsan nefes alır gibi düşündüğü birini nasıl unutabilir ki ?
Çünkü insan beklediği birini unutamaz.

Ben seninle kalbimiz bir olsun istedim aklımız değil, olmadı. Sen genel anlamda zekiydin, ben senin yanında aşık. Yani unutulduğum; 
Akıl kalbe değerse ayrılık olur, kalp akla değerse aşk..

Her şeyi geçtim, en azından parmaklarımız biraz daha değseydi birbirine, en azından biraz daha çok baksaydın bana, en çoğundan biraz daha az sevseydin beni, olmadı...

Şimdi sen bende bir çilesin, eyvallah...
Seve seve...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Eki.2014 Cmt 23:47:42sohbet oyun linki
Sana da yazık, kimse seni benim kadar sevmeyecek..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 03:08:12sohbet oyun linki
"Ne çok özlem, ne çok hüzün, ne çok sevinç birikmiş meğer.
Ama hepsi aynı kapıya çıkıyor sonunda.
İnsan dediğin sevdiğini yanında istiyor işte.
Sevdiği herkesi… 
Mesele bu."

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 03:18:58sohbet oyun linki
Misafir çocuğu gibiydin,
Geldin..Dağıttın..Gittin..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 03:24:08sohbet oyun linki
Biz onunla yan yanayken birbirinin imkansizi olan insanlar gibiymisiz.
Gidisine degilde hala ayakta kalisima şasiyorum..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 03:26:12sohbet oyun linki
çünkü seni seviyorum.

Hayallerimin başkahramanı oluşunu, hissettirdiklerini, hissetmek istediklerimi ve daha bilmediğin nice şeyleri. Çok bekledim, inan çok bekledim bu zamana kadar senin gelmeni.Kaç kere düşüp kalktığımı bilmiyorum, kaç kere vazgeçip sonra içimdeki umudumun bana “gelecek o, sil gözyaşlarını haydi kalk ayağa” demesiyle ayağa kalktığımı da.O kadar korunmasızdım ki sen yokken, korkaktı bakışlarım, yüreğim, en çok da kelebeklerim.Nereye baksam karanlık, boşluk, hissizlik bir de.
Sanki kimsesiz bir yerde yürüyorsun kendi başına, sadece yürüyorsun, korkuyorsun, biraz da eksiklik hissediyorsun.Midendeki kelebeklerini hissetmiyorsun zaten, kalbinin atıp atmadığını, nefes alıp almadığının farkında değilsin, sanki sen aslında bu dünyaya hiç gelmemişsin.
Ama sonra bir bakıyorsun, aslında yürüdüğün o yolda yalnız değilsin. Avuç içlerinden öpmek istediğin biri geliyor, kilitliyor elini eline, yüreğini yüreğine.Gülümsüyorsun, herkese her şeye inat.Sarılıyorsun, ama sımsıkı.Kaburgalarını kıracaksın sanki, o kadar özlemişsin o insanı, o kadar beklemişsin.Gelmesiyle sanki yeniden filizlenmiş bir papatya gibisin. 
O kadar güzel hisler biriktirmişim ki senin için sevdiğim, hissetmeye kıyamayorum, o kadar öpülesi, o kadar güzelli ki, inan onları bazen senden bile kıskanıyorum.Gerçekten bilmiyorum, o kadar düşüp kalkmışım ki senin için, değmiş diyorum, gerçekten bu adam için değmiş.Gitme sakın, korkuyorum.Bu karanlıkta yalnız başıma kalmaktan korkuyorum, kaybolduğumda avuç içlerimi, daha önce hiç benimsemediğim, hatta benimsemek dahi istemediğim avuç içlerinin sahiplenmesinden korkuyorum. En çok da, kelebeklerimin ölmesinden korkuyorum sevgilim.
Nefesi sensin onların, 
lütfen, gitme...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Eki.2014 Pzr 04:11:51sohbet oyun linki
Belki de ayrılık, yeterince sevmeyenler için bir sondur?.. 
Çünkü, bittiğinde gitmek kolay; ama aşk ayrılıkta belli olur.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Eki.2014 Sal 00:18:31sohbet oyun linki
Onca boşluğu sen, nasıl doldurdun? beni nasıl böyle sarıp sarmaladın ve sen hangi iyiliğimin karşılığıydın? gençliğimdin belki, en deli çağımdın ve sen gidince benden de bir soluk, bir ömür gitti. o zamana dair hatırladığım en net şeyse, özlemin.

seni hatırlıyorum. sana dair güçlü hatıralarım, seni içine katmış korkularım ve seni bekleyen belkilerim var.

mesela

müstakil evinde bir köpek istediğini, yeşili deli gibi sevip de benim bordo sevdama kendini dahil edişini, beni hatırlattığı için bordoyu sevişini, şair olduğunu ve ben ne dilde konuşursam o dilde beni anlayacağını. seni bana getirecek treni ve bizi uzak diyarlara götürecek trenleri sevdiğini ve ” senin kokunun bu hayatla bir ilişkisi var ” deyip, kokumu bileklerine sürüp beni içine çektiğini hatırlıyorum.

hatırlıyorum ve unutmaktan korkuyorum. bilirsin, unuturum. 

ve ilacım gibi, günde üç öğün alıyorum, kazıyorum zihnime, seni, senden kalanları. 

seni özlüyorum. bir çaresi var mı?
CC sohbet icin buraya
 <<123 4567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir