ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 05:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   TUNÇ - Damardan Gelen Sözler...Ve Şarkilar..
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

llCCpReNsSsll

llCCpReNsSsll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 15:01:38      TUNÇ - Damardan Gelen Sözler...Ve Şarkilar..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bugun Yıne  Guneş Dogdu Yıne Hayalın Gozumun Onunde, Sankı Sen yanımdaymışsın gıbı
 Dolaştım Sokaklar arasında Senı aradım sadece, Sankı benı bır Yerde beklıyormussun gıbı
 Adımlarımı Hızlandırdım, Hayalını gordum Arkasından Kostum Terler ıcınde Kalıp Nefesım Soluk soluğa kaldı egıldım Ellerım Dızlerımde yuzum Hayalıne bakıp, Guluyordu Gel bana Sensızım Dıye Cıglıklar atmışım, Arkadasım sardı benı sarmaladı Gozyaslarına boğuldu Halımı görünce, Yıne Nefesı bır Meyhanede Senın resmını Masaya Koyarak Yıne Icmeye başladım..

Bana Bırakdıgın hanı `` O mavimsi Şalin vardı ya Ustune Kokun sınmısdı `` Cebımde Sakladım Korkma Kalbımdede saklardımda, Hep sen Oldugun ıcın Dosdolu Yer bulamadım, Yazdıgın O renklı Yazıları Oturdum Okudum Gozyasları Arasında, Hanı Bana bir Mektup Yazmısdın Ya, Onu Gıydıgım Gomlegımın Sol cebınde Tasıdım, Tam kalbımın ustunde..

Sordu Arkadasım `` Kım bu ALLAH`sız Usta - Kım bu Kım Senı bu Hale Sokan Vıjdansız `` Dur dedım Orda Deme Oyle Ona oyle o benım Mabedımın Sahıbı Kalbıımın Suru Hayalımın Efendısı.. Ben Adını anmaya Kıyamazken Sen Deme oyle.. Sağol yıne kardeşimmmM Benı Dusunuyorsun Ama, Dusunme Ben Onsuzda Olsam, Onun nefes aldığını bıldıgım Kadarıyla Mutluyum, Mutluluguma Kırlı Sozlerı Yakısdırma usta dedim `` Arkadasım yüzüme bakdı yıne Sarıldık bırbırımıze, Aglaştık..

Biraz Erken saatlerdemı Icıyorsun Dıyen Arkadaslarıma Varlıkları Yeter dıyorum Ben Iyyım, Onun Yoklugunu Bir bira arkasında Goturmeye çalışıyorum Bırak tesellımın En guzelını O verıyor dıye..

https://www.youtube.com/watch?v=SWvtJbe6SVc  -  Zorbay Sucu `Eklemedir Koca Konak` 

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 17:00:25sohbet oyun linki

BEKARLIK VE EVLILIK

Bazen Oldugun gıbı Olmakmıdır Mesele Bazen Oldugunun Tersınımı Soylemekmi, Kopruyu Gecene kadar Ayıya dayımı demek Gerekır, Yoksa Yuregınle sevıp Terk edılmekmıdır Mesele Sevdıgınle Bir sicak Yuva Kurup, Şükretmek Yerıne başka Bedene Dokunmakmıdır, Yoksa Mesele Sevdıgınden Doyuncaya kadar sevgısını Alıp Ona Ihanet etmekmıdır..

Peki ya Siz ?  Sevdıgı bırısı  Oldugu Halde Sahıbı Oldugu Halde, Onun Kucaklarına Gıtmek, Sizi Gercekten Dusunduruyormu ? Peki Ya Siz Canından Sevdıgınız aile Kurdugunuz bir adamla, Başka bır Kadınla Yatmasına Goz yumurmıydınız ? Peki  Hersey `` Cinsellıkmıdır `` ?

Siz Hic Soyadını Taşımadıgıniz bir İnsanla İliskiYe Gırdınızmı? Peki Pisman Oldunuzmu ? Bilmem belkı Dusundurucu bır kac terımdır Yazdıklarım ama, Hemen hemen Hayatımızda basımıza gelen Seylerdir.. Kımı zaman Tatlı mısali kimi zaman Acı misali...
Bence En güzel Celıskı ve Ilıskı, Evlılıkden Sonra Guzeldır, En güzel seyleri Evlendıkden Sonra yasamakdır.. Zamanımızın Insanları sımdı , Istıyorki Herseyı Yasıyalım bana hedıyeler alsın,bana dız cokup cıcek versın,benı mum ısıgında loktanta kapatıp yemek yedırsın,benı güzel bir yere goturup, elımden tutarak ıltıfatlar edıp sarma sarılsın .. 

ORDA DUR ....... 

Bunları Yaptık, gonlunu çaldık, Evlendık.. Pekı bu Yasadıklarımız sevgılıyken Eskımedımı bızım ıcın Tatlı bır an olmadımı ? Eee.. Ne Olacak sımdı Evlendık bıttı.. kaderımıze boyun egdık oturduk Kıcımızın ustune, El emegı beklemek.. Sosyal aktıvete yok.. Saygı yok.. Muhabbet yok, Mesajlasma yok.. Ozlıyıp Sesını duymak yok, Aksam nasılsa evdeyim `` Aksam nasıl olsa evde ``  Ne Yani hayatımız bundan itibarenmi ? Bu kadar basitmi ? Bu kadar Kolaymı ? Yapmayın Arkadaslar.. Bir evlilik bu kadar Kolay olamaz..  Ben bazen düşünüyorum.. O Sıze bahsettıgım Kadından Ben bunları Yapmıs Oldugum ıcınmı Kaybetmıs oldum ? Yoo :) ALLAH`in Yazdıgı Alın Yazısı, Ben tebbrımı aldım Takdırınıde Allah böyle gordu.. Zorlamanın Anlamı Yok dedım.. Ama Yınede ıcım Kanadi.. Cok sukur Rabbıme Isyan etmedim, Ama Hep soyle tesellı ettım kendımı ..

`` ALLAH`IM BENIM KENDIME LAİK GORUPDE SENIN BANA LAİK GORMEDIGIN KULUNDA VARDIR ELBET BIR BILDIGINKI BANA LAİK GORMEDIN, YA BENDE EKSIKLIK GORDUN YA ONDA, SANA SUKURLER OLSUNKI BU ACIYLA DENEDIN BENİ, YA Evlad ACISIYLA DENESEYDIN YA EşimİN BENI IHANETIYLE DENESEYDIN ? OZAMAN NE YAPARDIM SABRIM SENINDIR SENDEN GELENDIR.. BUNADA SUKUR ALLAHIM..`` diyip bir Koseme cekıldım...

Şimdi Dıceksınkı AyYAş Adam Yazıyor cızıyor.. Ben Gonlumce Fıkrımı beyan eden, bir Allahın Kuluyum.. Icımı dokuyorum buraya O kadar..

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 17:17:26sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=eK_ss5LkN8Y - Edip Akbayram - Aldirma gönül

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 18:27:28sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=whVdMF2-hWY 

Berrin Keklikler - Unutmadım  

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 18:32:12sohbet oyun linki

YAKTIN BENI - Burak Gören feat. Funda Demirezen

https://www.youtube.com/watch?v=5JBSTYWnG84

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 19:47:03sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=DHayVQz4dtg 

Allame - Bir Dakika

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 20:03:14sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=9G7HxYcwE3g 

İrem Derici - Bir miyiz

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 20:05:25sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=cmm4guwzpGM 

Nejat İşler - Ah

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 20:27:08sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=KzHYuyKSLs8

Can Gox-Neredesin Sen (Akustik Versiyon)

llCCpReNsSsll

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 20:34:16sohbet oyun linki
https://www.youtube.com/watch?v=tT2cnnvq_Lk

Halil Sezai - Paramparça (JoyTurk Akustik)
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456789>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir