ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 03:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Mektup..
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:31:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Hiç gelemedigin şehrimin, bir kez olsun önünden geçemediğin evimin odasından, asla tutamayacagin ellerimle yazıyorum bu satırları sana. Dışarıda insanlar var sevgilim. El ele dolaşanlar, işine yetişmeye çalışanlar, çocuğunu dolaştıranlar. Dışarıda güneş var sevgilim. Yazları cok sıcak olur. Akşamüstleri vazgeçilmez. Sahiline ömür verilir. Ama hic göremeyeceksin ki. Aramızda kac kilometre var bilmiyorum. Çünkü bizim aramızda aşılamayacak olan uzaklıklar var. Ayrılıklar var sevgilim. Asla kavusamamak var. Aynı mahallede yaşıyor olsak bile yüzlerce kilometre uzakta olmayacak mıyım kokuna? Nasıl bu kadar uzadı yollar? Nasıl aşılmaz oldu engeller? Nasıl gelinmez oldu şehirler? Nasıl dokunamaz olduk birbirimize? Umduğun gibi mutluluk dilemeyecegim. Benimle olamadın başkasıyla ol dileklerinde asla bulunmayacagim. Çünkü ben bugüne kadar,ne büyüdüğüm icin oyuncağımi, ne yırtıldi diye fotoğrafımi, ne bitti diye kalemimi, ne yıkıldı diye hayallerimi bir başkasına hiçbir zaman vermedim. İyi ol, sakin ol, başarılı ol ama başkasıyla mutlu olma...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:33:46sohbet oyun linki
Hani bazen canınızı yakan ne varsa görmezden gelirsiniz,hissetmiyormuş gibi ertelersiniz hüzünlerinizi...
düşünmezsiniz özlediğiniz eski günleri,bakmazsınız bazı fotoğraflara,anlatamazsınız,susamazsınız da...sanırsınız ki geçti,sanırsınız ki çok güçlüsünüz,sanırsınız ki unutmak diye bir şey var!
Sonra bir gün bir şarkı duyarsınız; gök yüreğinizin üstüne yıkılır, ya da bir koku duyarsınız unuttum sandığınız ne varsa gelir yaralarınızın üstüne bir çizik daha atar bu sefer en derine,bu sefer ağlamakla da ertelenmeyecek kadar derine...
Bugün, bu sabah ,yüreğimde ertelediğim ne varsa geldi gözlerimin önünde durdu,içimin yangını bundan,canımın sancısı bundan,damla damla biriken yüreğim taştı...
Kimseye halimi anlatacak hal kalmadı bende,anlayanlar hissetsin anlamayanlar sussun!

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:39:25sohbet oyun linki
Bir gün beklemediğin anda beklemediğin insanlar çıkar karşına. Umursamazsın hatta laf olsun diye konuşursun bazen. O bazenler çoğalır sıklıkla konuşmalara döner. Zevk alırsın onunla konuşmaktan mutlu olursun. Hergün bi gülücük ile başlayıp bi gülücük ile sona erer. Artık konusmadan yapamaz olursun. Ama ihtimal vermezsin bi yandan onunla olmaya. Espriler gırgır şamata vs böyle güzel şeylerle bağlanırsın ona o bambaşka gelir ve çeker kendini sana. Bi süre sonra mutlaka ama mutlaka duygular ortaya girmeye başlar yavaş yavaş kıskanırsın, sınırlar koyarsın, konusma tarzın değişir gülücükler ve mutluluğun bi nebze azalır iş ciddileşmeye başlar. O da sınırlar koyar kıskanır ama bu seni bi taraftan mutlu eder. Çünkü sevildiğini bilmek güzel bi duygudur. Sende sevmeye başlarsın ihtimal bile vermediğin o insan aklından bile çıkmaz artık. Hayaller kurmaya başlarsınız ama mutlaka bi engel olur. Bigün engeli kırar kavuşursun ona. Dünya durur. Tam hayalini kurduğun şeyler gerçekleşmeye başlar senden mutlusu yoktur. O karşındadır, sarılır ve bırakmaz seni, o istediğin yağmur da yağar, gözlerin dolar gizlemeye çalışırsın ondan ve onu ilk tanıdığın yerde hemde. Kalırsın öle düşünemezsin bile o her saniye her an çok kıymetlidir. Seviyorum dersin bende der bırakmak istemezsin ama. Sonra zaman geçer gene gitmek zorunda kalırsın gerçi artık engeli kırmışsındır ve onu düşünerek mutlu olucağın güzel anıların vardır. Arkanı döner ve yola çıkarsın tekrar dönmek üzere. Bir şeyler değişmeye başlar ama iyi yönde değil sanki o mutluluk ona fazla gelmiş gibi, korkarsın ne uyuyabilirsin ne de hayatına düzen verebilirsin sadece onu düşünürsün çok korkarsın. Ve birgün birden bitti denen bi mesaj gelir sadece donarsın ve kalırsın öyle tamam dersin. Ağlamaya başlarsın. Sonunu bile bile bu yolda gitmişsindir. Çünkü baştan kaybetmişsindir çünkü sevmişsindir çünkü o gitmiştir çünkü giden sevmez zaten. Peki bilmemize ragmen neden hala severiz gideceğini ve paramparça kalacağımızı bilmemize ragmen neden bu yolu seçeriz hep. Çünkü aşık olmak isteyerek olan bişey değildir birden hissettirmeden belkide uyurken gelir oturur kalbine. Özür dilerim seni çok sevdim.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2015 Cmt 14:58:56sohbet oyun linki

Sevgilimden ayrıldıktan sonra çok zor günler geçirdim. Gerçekten zor günlerdi, çünkü birgün biteceğini hiç düşünmeden sevdim. Yani içimden geldiği kadar, yüreğimin yettiği kadar sevmiştim... 
Son zamanlarda biraz daha düzeldi her şey. Alışıyorum sanırım yavaş yavaş. Geçen gün onunla hep gittiğimiz kafeye gittim. O da oradaydı. Benden sonra iki sevgilisi daha olmuş, kısacası beni kolay unutmuş. Olsun... Onca zaman sonra yeniden görünce bir an heyecandan ne yapacağımı bilemedim. Ortak arkadaşlarımızla oturuyordu, selam vermek zorunda kaldım. Sonra genel bir sohbet ortamının ardından ikimiz konuşmaya başladık. Eskilerden falan bahsettik... Bir ara güldü;
"Sen hala unutamamışsın beni." dedi. 
Içim acıdı bir an,
"Unutamadım evet... Sen koynundan geçenleri sayarken ben gönlümden geçenleri susmakla meşguldüm." demek istedim, ama diyemedim... Öyle gurur duyuyordu ki kendisiyle bozmaya kıyamadım. Kırılsın istemedim, incitmek istemedim...
Sonra gözlerinin içine baktım ve dedim ki;
"Seni unutmadım. Çünkü bana ödemen gereken çok uzun bir zaman var. Ben seni artık sevdiğim için değil, sana hakkımı helal etmemek için hatırlıyorum... 

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2015 Cum 00:35:04sohbet oyun linki

Boşluktaydım. Birgün o çıktı karşıma. Tanıştık, konuştuk, görüştük. Gün geldi baktım o ve ben değilde ``biz`` olmuştuk. Beni seviyordu. Yani öyle diyordu. Kısa zamanda çok mu bağlanmıştım, evet, delicesine. ``Biz`` vardı artık o ve ben ``biz`` olmuştuk. Mutluyduk, hayallerimiz vardı bizim geleceğe dair o çok güzel hayaller . Hep sevecekti beni, hiç bırakmayacaktı. Söz vermişti gitmeyecekti. Hep mutlu olacağız diye bi koşul yoktu bizde, evet kötü günlerimizde olacaktı ama biz elele verip katlanacaktık buna. Ama bigün bu kurduğumuz hayaller hepsi suya düşürdü. Gitti. Tartışmalarımız, inatlaşmalarımız bitirmiş bizi. Öyle demişti yani, halbuki bahaneydi, sıkılmıştı. Oysaki ben her kavgamızda bile ona birkez daha aşık olurdum. Evet inanasım gelmedi ama hiç sevmemiş gibi, o kadar zamanı birlikte başkasıyla geçirmiş gibi, hiç acımadan, arkasını dönüp gitti. Nasıl olurdu? Beni, ``meleğim`` dediği kişiyi nasıl bırakabilirdi? Bu sorular beynimi kemirip duruyordu. Ya hiç dönmezse? Ya başkasının olursa? Ama olamazdı, söz vermişti bana. İlk başlarda ``hayır, gitmedi o beni bırakamaz, geri dönecek" diye ısrarla kendimi buna inandırdım. 1 saat konuşmasam bile delicesine özlediğim kişiyle 1 gün boyunca konuşmadım. Belki küçük bi zaman süresi olabilir ama bana bir ömür boyu yokluğunu hissedecekmişim geldi. Yılbaşıydı o gün. Tüm gün Dua ettim. Tek bi mesajıyla beni mutluluktan öldürebilirdi. ``Seni seviyorum`` diyebilirdi. Gecenin sonunda beklediğim mesaj geldi. Ama `` bu mesaj seni seviyorum olarakta olabilirdi ama olmadı `` diye başlıyordu. Yıkıldım. Nasıl bunu diyebilirdi bana? Altı sayfalık o mesaj hiç bir anlam içermiyordu benim için. Tamamen bitti dediğini hiç unutmam, harbi harbi bitti. Artık kendimi alıştırmalıydım bu duruma. O yoktu, gitmişti ve en kötüsü benim değildi. Mesaj atmıycam dediğim halde dayanamayıp, hergün attım, attım, attım... Gururumu ayaklar altına alıp attım, pes etmedim. Çünkü bilirdim aşkta gurur olmazdı, olmamalıydı. Onun bana bi sözü vardı,`` kimse olmıycak hayatımda, gün gelir evlenmiycem, benim karım içimde kendi kendini öldürdü`` demişti. Ama sözünü tutamadı. Tutmasında zaten yanlızken çok mutsuzdu. Başkasıylaydı artık. Çok ağladım. Günlerce, gecelerce, haftalarca.. Ama nafile. Dönmedi. Ha bide en kötüsü, benimle kurduğu hayalleri onunla yaşadı. Bizimde saçma sapan pozlarımız olacaktı, kıskandırcaktık milleti. Benimle değilde onunla yaptı bunları gözüme soka soka. Kabul ettim artık başkasının olduğunu. Kabullendim veya susturdum kendimi zaten oda öyle istiyodu. "Sus" diyordu . Sustum. Zaten başka ne yapabilirdim ki? Başkasıyla olması değilde bir de arkamdan ``zaten hiç sevmedim`` demesi beni öldürdü. Haketmişmiydim ki bu olanları ? Bilemem, belki hakettim. Çünkü o herşeyin en iyisini bilirdi.

-Alıntı

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2015 Per 00:33:21sohbet oyun linki
"Sevgilim, yine çıldırmak üzere olduğumu hissediyorum.
O korkunç yeniden yaşayamayacağımı hissediyorum.
Ve ben bu kez iyileşemeyeceğim. 
Sesler duymaya başladım.
Odaklanamıyorum. 
Bu yüzden yapılacak en iyi şey olarak gördüğüm şeyi yapıyorum. 
Sen bana olabilecek en büyük mutluluğu verdin.Benim için her şey oldun. 
Bu korkunç hastalık beni bulmadan önce birlikte bizim kadar mutlu olabilecek iki insan daha düşünemezdim. Artık savaşacak gücüm kalmadı.
Hayatını mahvettiğimin farkındayım,ve ben olmazsam, rahatça çalışabileceğini de biliyorum. 
Bunu sen de göreceksin. 
Görüyorsun ya, bunu düzgün yazmayı bile beceremiyorum.
Söylemek istediğim şey şu ki, yaşadığım tüm mutluluğu sana borçluyum. 
Bana karşı daima sabırlı ve çok iyiydin. 
Demek istediğim, bunları herkes biliyor. 
Eğer biri beni kurtarabilseydi, o kişi sen olurdun.
Artık benim için her şey bitti.
Sadece sana bir iyilik yapabilirim. 
Hayatını daha fazla mahvedemem. 
Bizim kadar mutlu olabilecek iki insan daha düşünemiyorum.” 

Virginia Woolf /Leonard Woolf’a, 18 Mart 1941

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2015 Per 16:01:10sohbet oyun linki

Düşünsene birlikte aldığımız bizim olan bir koltukta, kendi seçtiğimiz dizileri izliyoruz.

Elimizde bardak mısırlar var.

Bilirsin benim biraz iştahım açıktır ara sıra senin mısırından yiyorum.

Sonra senin başın benim omzuma düşüyor ve kaşının tam bittiği yerden öpüyorum.

Aslında ben senin çocuksu yönünü seviyorum.

Kimselerde bulamadığım o masum çocuğu görüyorum.

Saat ilerlesin ve hiç farkında olmayalım.

Bana o yüz yıllarca dinlesem de asla bıkmayacağım sesinden, Sabahattin Ali`nin kitabı Canım Aliye, Ruhum Filiz okur musun?

Çünkü bu aralar en çok istediğim şey bu sanırım.

Çünkü sende benim canımın bir parçasısın.

Ellerimi sırf ben seviyorum diye tutabilir misin bir saat? Y

a da dizinde uyuya kalmama izin verir misin?

Bence bunlar önemli şeyler. İkimize dair şeyler. 

Ben uyurken saçlarımı sev istiyorum.

Hatta bana kıyamadığın için koltukta uyuyalım.

Ne olmuş bir gece beraber uyusak? İ

nsanlar her gece birlikte uyuyor ve benim seni sevdiğim gibi kimse kimseyi sevmeden aynı yatağa giriyor. 

Üstümüzde battaniye, yanımda sen, avucunda saçlarım, rüyalarım ....

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir