ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

3 Mayıs 2024, Cuma 23:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Ajanlık Sistemindeki Tezatlar
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 10:49:26      Ajanlık Sistemindeki Tezatlarsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Altın Rozetli Ajanlar: Şef lere bağlı çalışırlar. Bir saate kadar susturma, bir güne kadar siteye girişi engelleme cezaları verebilirler. Verdikleri banlama ve susturma cezalarını kaldırabilirler. Kullanıcı resimlerini silebilirler. Özel odalar dışındaki tüm odalara girebilirler. 25 kişilik dolu odalara 26. kişi olarak girebilirler. Gerekli durumlarda Şef ler tarafından uyarılabilir, aynı hataların tekrarı durumunda ajanlıkları alınabilir. Site içinde en uzun aylık süre ve en başarılı performans gösteren Altın Rozetli ajan odalarda gizli dolaşma hakkı kazanır. Her ay çıkarılacak aylık performans raporuna göre, site içinde performansı ve süresi en az kalan Altın Rozetli ajan Gümüş Rozete indirilir.

Gümüş Rozetli Ajanlar: Şef ler ve Gold Ajanlar tarafından gözlem altında tutulurlar. Şef ler ve Gold Ajanlar tarafından uyarılabilir, gerekli görüldüğünde Şef ler tarafından görevden alınabilirler. Susturma, odadan çıkarma ve banlama cezaları verebilirler. Verdikleri susturma cezalarını kaldırabilirler. Özel odalar dışındaki tüm odalara girebilirler. 25 kişilik dolu odalara 26. kişi olarak girebilirler. Her ay çıkarılacak aylık performans raporuna göre, site içinde en çok bulunan ve bu süre içinde görevini en başarılı olarak sürdürmüş olan Gümüş Rozetli ajan Altın Rozet alır. Aynı performans raporuna göre site içindeki performansı ve süresi en düşük olan Gümüş Rozetli Ajan görevden alınır.

Yıldızlı Özel Ajanlar: 24 saat için seçilirler. Gümüş ajan olmaya adaylardır. Site içindeki genel performanslarına göre, Gümüş Ajan olarak seçililer.

Yukarıda görmüş olduğunuz açıklamalar CC nin resmi sayfasından bire bir alıntı yapılmıştır. Noktasından virgülüne kadar bire bir aynıdır.

Diyebilirsiniz şimdi e bee "Crotch" bu da neyin nesi neden bu bilgileri tekrar okumamızı istiyorsun?

Şundan dolayı istiyorum arkadaşlar:

Paragrafların sonlarına "" koymamın nedeni konular hakkındaki tezatı açıklamam açısından numaralandırma olarak kullanılmıştır.

"" koyduğum yerde vurgulamak istediğim yeri kırmızı renkle yazdım ama tekrar hatırlatalım diyorki :

Her ay çıkarılacak aylık performans raporuna göre, site içinde performansı ve süresi en az kalan Altın Rozetli ajan Gümüş Rozete indirilir.

sonuç nedir peki görevinde performans eksikliği gösteren "ozziegirl" gümüş ajanlığa düşürülür ki bu arkadaşımız cc nin en iyi ajanı bence bu bi dip not olarak dursun kafanızda lazım olacak.

"" koyduğum yerde vurgulamak istediğim yeri kırmızı renkle yazdım ama tekrar hatırlatalım diyorki :

Aynı performans raporuna göre site içindeki performansı ve süresi en düşük olan Gümüş Rozetli Ajan görevden alınır.

sonuç nedir peki hiç bir gümüş ajan performans düşüklüğü yaşamadığından ötürü hepsi görevine devam eder.

"" Site içindeki genel performanslarına göre, Gümüş Ajan olarak seçililer.

sonuç nedir peki "arwenqueen" gümüş ajanlığa hak kazanır.

toparlıyorum arkadaşlar çıkan toplam sonuç nedir peki ?

Şudur ki :

3 yıldızlı olan konuda kurallar en iyi ajanda bile uygulanacak kadar katıdır ve şeriatın kestiği parmak acımaz mantalitesindedir

2 yıldızlı olan konuda ise düzen değişerek bir seçim yapılma gereği duyulmuyor çünkü gümüş ajanlar o kadar iyi yapıyorki görevini bir gold ajanın harcanmasına sebep olmaktan bile üstün bir başarı sergiliyorlar her biri. tebrikler bütün gümüş ajanlarımız aslında hepiniz gold olmalısınız ama çok dikkat çekersiniz. olmaz. düşüncesi hakim oluyor.

1 yıldızlı olan konuda ise düzen rutine dönüyor en çok beğenilen adil ya da değil bir şekilde seçiliyor ve gümüş olma yetkisi veriliyor.

diyeceksinizki burda tezat nerde 3 konuyada kimine göre mantıklı kimine göre mantıksızda olsa bir açıklama getirmişsin. evet öyle görüne bilir ama tezat şurda ve anlamadığım merak ettiğim. neden bir gold ajanın ki bu ajan CC NİN EN İYİ AJANI bu kadar çabuk gözden çıkarılıyor. deniliyorki uyardık. uyarılmış olan bir insan eğerki uyarıları dikkate almıyosa uygulanacak kural görevden almadır kıdem düşürme deildir isyancılığın cezası. ben cc yönetiminden EN İYİ AJANINA gümüşlerde en düşük performanslı olarak değerlendirmediler ise aynı şey gold kısmı içinde yapılmalıydı. böyle bir ayrıma maruz kalan bir kişi tabiki çalışmak istemeyecektir kimse bunu "ozziegirl" guruna yediremedi olarak düşünmesin bi kural varsa ve bu kural sadece bir kişiye uygulanıyorsa ben bunda kasıt ararım arkadaş cc yönetiminin bu hatasını en acil şekilde düzeltmesini temenni ediyorum ve ozize ablamın gönlünün alınmasını istiyorum. ya bi kuralı tam uygulayın yada hiç uygulamayın. umarım bu tezatı görür ve bir düzeltme girişiminde bulunursunuz iyi çalışmalar "Crotch"

sTORETTOSs

sTORETTOSs resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 11:33:08sohbet oyun linki

Crotch Güzel bir Konuya Değinmişsin...Ozzigirl Bu Site deki En İyi Ajanlar dan birtanesiydi Bence bunu Yapılmasının Sebebi Online Süresi Değildir Eminim Sadece Küçük bir Bahane Hiç Online Olmayan  Ajanlar Çok Uzun süre Chatcity de Rozet Taşıdılar..Devamda Ediyor  Ajan Olamak İçin Düzgün sohbet Herdaim Seviyeli Olmak Gerekmez (Ajan)Denildiği Zaman 2 Li Oynamak Bu cc De Dönen Herşeyi Birilerine Okumak Gerekir Yani Burda Çok Adaletli Olmaya flnda Gerek Yok :) bi Düzen Oturtulmuş Burda Hakkını Aramaya Çalışmakta Yasak Her Halükarda haksız çıkarsın :) Buraya Verilen Emekte Görmemezzlikten Gelinir.. Ozziegirl e Yapıldığı gibi  Tamamen Haksızlıktır Burdaki Oturtulan Düzenin Devam Etmesi İçin Çeşitli Oyunlar Çeşitli Değişiklikler Yapılmak Zorundadırki Sitenin Çekiciliği Devam Etmesi Lazım Değilmi:) Değişik İnsanların Değişik Nicklerle Gelip Kendilerine Gizem KAtmaya Çalışması Gibi:)))Ama yinede Erkek Adama Yakışmaz Neyse...İnsanlar biraz vicdanlı Olmalı Komik Komik Şiirler Yazmaya Benzemezki bu İşler:))Sitede 3 Senelik bir userim Girdiğimden Beri Ozzirgirl Görevini En İyi Şekilde yapıyor Çoğu Kişi Sevmez Onu Sevmemelerinin Nedenide Herkesle İçli Dışlı Vıcık vıcık Olmadığı İçindir. Kaliteli Düzügn İnsanları cc İçinde Barındırmamaya Çalışıyolar Sanırım :) Ozzie nin Altın Veya gümüş Veya chef Bunları Bukadar Önemsemediğine Eminim. Ozzie  Herşeyden Önce Çok Düzgün Gerçekten İyi ve kaliteli bi İnsan Onun için Çokta Önemli Olduğunu Zannetmiyorum Rozetin...Ama Ayıptır Emeğe Haksızlık...Allah Adamı Taş Yapar:) Neyse Birileri İstedi Diye birileri Çok Konuştu Çok 2 li Oynadı Kendi Kendine Küçük Beyinleriyle Kelime daarcıklarıyla Kurgular Yaratmaya Çalıştı Ama Artık Takdik Deiştirmek Lazım:)Şimdilik Bukadar ...Ozzie Sen cc nin Görevini En İyİ Yapan Ajanlarından 1 Tanesisin  Son....)

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 11:42:08sohbet oyun linki

Aslında Yorumu Yapmıştım Ama Yanlış Konuya Eklemişim :) Link Vereyim..

https://chatcity.superonline.com/forum/topic.asp?id=4305&p=-1&i=l#29295

murist

murist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 19:21:17sohbet oyun linki
Ahmet herseyi bariz bir şekilde açıklamış..Pek bir adil karar alındıgı soylenemez genel anlam da ama vardır bir bildikleri..

burak825

burak825 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 22:54:19sohbet oyun linki

Başlar ayak olmuş,ayaklar baş...

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Nis.2006 Sal 23:39:57sohbet oyun linki
speiderist :

Sonuçta ajanlara eğer performansa dayalı bir atama sistemi getirilmiş ise eski yeni bakılmaksızın bunun yerine getirilmesi en doğru davranış olacaktır. Eğer bunun için 3-4 yıl Altın rozetti olan birinin gümüşe indirilmesi gerekiyorsa yapılması gerekir. Yoksa KURUMLARIN bir ciddiyeti kalmaz....

Sen Ordan Bakınca Sanıyorsun ki Biz Cahil İnsanlar Olarak Senin Düşündüklerini Düşünemiyoruz.. Sen Sanıyorsun ki Ben OzzieGirl e Hayran Biriyim Ondan Rozetinin Alınmasını Eleştiriyorum.. Sen Sanıyorsun ki Bizim Bu Yorumlarımızın Sebebi OzzieGirl ü Sevdiğimizden... Sen Sanıyorsun ki Biz Senin Anlattığını Bilmiyoruz...

DipNot: OzzieGirl ün Ajanlığının Alınması Bize Ne Kaybettirdi ? Hiç Birşey.. Bizler Darkktower ın Murist in BeyazKurt un ByTorettosun Bmwmpower ın Dolaylı Bırakmalarına Ve Sebebiyetlerinede Kızdık.. Evet Biz Tekele Çomak Sokuyoruz Sizin Gibiler O Çomağı Kıramaz Sadece Çomak Çevrilir Bu Daha Çok Can Yakar :)

Saygılar..

Eğer Burası Ciddi Bir Kurumsa Yaptırımların Eşit Olmasını İstedik.. Hep İstedik Yine İstiyoruz..

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 02:53:04sohbet oyun linki

Bu mevzuu hakkında anlatılması gerekenler anlatılmıs gordugum kadarıyla. Sımdı onemlı olan bu konu hakkındakı açıklamalar.

Bunun hakkında ajanlar bölümünde bir açıklama var. Yanı kısılerın gırıs saatlerinin nasıl degerlendırıldıgı konusunda. Sımdı siz kişilerın özel odada bulunup onlıne surelerını yukselttıgını soyluyorsunuz. Fakat unutmayın kı sadece bununla sınırlı bır olay degıl bu. Kişilerın verdıgı cezalar ve oda değişiklıklerıde bırer bırer süzülüyor.  Burda herkesin siteye bir şekilde faydası var. Tamam makıne basında olmadıkları zamanlarda veya ılgılenmedıgı zamanlarda sitede nickini bırakabılır. Özel oda harici bir yerde olsa. Bu şekılde gorulurse haklısınız hizmetın aksaması durumu olacagı ortadadır. Fakat bu sıtede ajanlar için yüksek performans diye bir şey yok. Kendılerınden ıstenılen günde 4 saat onlıne olmaları. Minimum 4 saat. Bu sürenın ustunde kalınacak süreler elbette kendisi için artı puan sağlıyacaktır. Fakat altında kalınırsa bunun bır yaptırımı olacagı sızınde belırttıgınız gıbı yıldızla gösterılen yerlerde açıklanmış. Unutmayın ki ozziegirl online sürelerınde ki düşüş sebebıyle gümüş ajan yapıldı. Yanı bu suresını arttırarak tekrar altın olabılırdı. Sonucta kendınce ıyı olanı secmıstır bu durumda benı/bizi ilgilendırmez. Elbette bu sıstemde yanlışlıklar var. Bir ajan ekran başında olmadığı süre içinde özel odada olmaması gerekıyor. Şeflerin bu konuda çalışma yapacaklarını düşünüyorum. Bu konuda goruşmelerımde oldu bu durumla alakalı olarak ajanlar takıp altına alınacaklar.  

Aslına bakılırsa butun bu olanlar kısılerın onlıne surelerıyle alakalı ıse sebep tamamen ozziegirl ün onlıne suresının ortalamanın altında olmasıdır. Fakat bence bunu bu sekılde bakıpta özel durumlar çercevesınde olup olmadıgını araştırmadan boyle bır yaptırımda bulunulması şahsımca yanlış. 

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 05:50:38sohbet oyun linki
 Chatcity içerisinde tanıdığım en adil ajanlardan bir tanesiydi ozziegirl.Ajanlığı bırakmasına çok üzüldüm bunu haketmiyordu.Ona gelene kadar ne şimdiye kadar ne ajanlar görevden alınmalıydı.Ama ozziegirlün bunu hakettiğini düşünmüyorum.Söz konusu online süresi ise ozzie bilmiyormuydu nickini özel odaya alıp bekletmeyi bazıları gibi online süresini yükseltmesini bilmiyormuydu.Sadece dürüstlük işte neyse fazla söze gerek yok ama ozziegirl gibi seviyeli benim fikrimce chatcity kullanıcılarının birçoğunun takdirini almış ve çoğu kesim tarafından sevilen bir ajandı.ozziegirl adaletli ve tecrübesi ile bir çok gümüş ajana aday olmalı.

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 07:56:15sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

soslu fıstıkım yazdıklarını okuyunca inan gözlerime inanamadım. sen zeki bi insansın nasıl kurulan tuzağın içine düşersin. nasıl görmemizi istedikleri gibi görürsün nasıl yüzeysel bakarsın bu olaya anlayamıyorum inan bana.

soslu fıstıkım olay şu açıklama olarak belirttiğin herşeyi yazdım zaten konunun en başına bunun nedeni neydi konu açıklanılacak bi konu değil açıklaması olacak bi konu değil onun için senin nezlinde herkese söylüyorum burdan cheff yada herhangi biri bu konuya açıklama İSTEMİYORUM çünkü açıklaması yok.

bir kural koyulmuş değilmi soslu fıstıkım

basit bi şekilde tekrar anlatıyorum

ajanların performansı düşük olanı gider yada gold ise kıdem düşürülür. burda ki kasıt ve art niyet şu bir yaptırımı tek kişiye uygulamış olmaları. belki göstermek istedikleri gibi görebilirdi herkes ama bi yerden açık verildi aynı yaptırım gümüşlere uygulanmadı demekki neymiş yaptırımın uygulanması okadarda ölüm kalım meselesi değilmiş ille uygulancak diye bişey yokmuş ama ozziegirl e illede uygulanmış bunu nasıl çözcez ? burda ozziegirl e art niyet ve kasıt uygulanmıştır ve bunların BİR AÇIKLAMASI OLAMAZ onun için açıklama kabul etmiyorum kimseden

bu yapılan büyük yanlış derhal düzeltilmeye çalışılmalı ya da kurban edilen kişinin neden kurban edildiği kendisine bildirilmeli.

IittIetiredev

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Nis.2006 Çar 11:51:28sohbet oyun linki

Vah Semih Vah  İki Üstündeki Adamın Yazısını Aynen Kopyalasaydın Keşke Çünkü Aynı Yazmışsın... Anlatamadık E Tahminen 750 Mesajda Yazsam Anlamayacaksınız.. Her Top 10 Seçildiğinde Ajanların Online Süresine mi Bakıyorlar :) Benimde Bi Gözlemim Var Semih Msn de 24 Saat Duruyorsun Ama Pembe Rozetli Ajanlardan Az Giriyorsun Bence Cc ye :) Seni Pembeye Düşürsünler Sonra Sende Çok Online Ol Tekrar Mavi Ol Mantık İşi mi ? Forumda Moderatörlüğü Başlatan Sensin Nasıl Olurda Seni Pembe Yaparar Sonra Online Süreni Arttırdın Diye Mavi Olursun :) OzziGirl İlk Goldlardan O Yüzden Bu Örneği Verdim Sana Neyse Siz Aynen Böyle Devam Edin..

Bu Arada Ceza Verilimlerine Bakıldığına Eminim Tahminde Edebiliyorum da.. Peki Biz Neden Göremiyoruz

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir