ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 23:07   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   Sana yazdım ..
 <<1...1314151617181920212223 2425>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2015 Cmt 02:13:58sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2015 Pzr 01:03:01sohbet oyun linki

Seni hastalıkta

Sağlığımda da yanımda görmeliyim

Güneşin doğdugunuda

Battıgınıda senle izlemeliyimm

Yanabilir saltanatlar

Olsun yeniden yaparız

BİZDE BU SEVDA SÜRDÜKÇE ÖLSEKTE YAN YANAYIZ ...

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2015 Pzr 19:13:08sohbet oyun linki
Ağlar ağlar duysa ağlar ona dünya dar bu zamanlar .. :)

UponTheHousetoxp

UponTheHousetoxp resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2015 Pzr 23:15:31sohbet oyun linki
Kadınların aşktan beklediği şeyin dürüstlük ve güven olduğunu bir türlü anlamıyorsunuz. Aklınızda hep farklı düşünceler. Ve bir de dudakları çekici bir güzelliğe sahipse hiç hakim olamıyorsunuz uçkuruğunuza. Bir türlü kafanız basmıyor o kadının gerçekten sizi sevdiği için kanatlarınızın altında durduğunu. Anlamak istemiyorsunuz, kadın sessiz bir gece de ona yalnızca aşkla sarılmanız için yanınıza sokulduğunu. Anlamıyorsunuz sizi ötekilerden farklı tuttuğunu. Ve bir de utanmadan yüzüne ``seni seviyorum`` diyen yalanlarınız yok mu. Sevmek bu mu? Sevmek seni seven kadının bedenine sahip olmanın hayalini kurmak mı? Olmaz olsun böyle sevgi. Sizin gibi kişilikten yoksun insanlara koşun. Yanınızdaki kadının temiz hayallerini daha fazla kirletmeyin. Sevmek bedenine sahip olmak değil, sevmek yokluğunda dahi varmışcasına onu yaşatmaktır. Artık bunu anlayın. Yalnızca o zaman yanınızdakini hak edersiniz.

Bunları sana yağışlı bir geceden yazıyorum.
Yağışlı ve sessiz, bir o kadar da yalnız bir gece.
Öyle çok canım acıyor ki içimde biriken düş kırıklarını sayfalara ağlıyorum. Gökyüzü kadar temiz bir sayfaya acılarımı sığdırmak çok zor, asıl dayanılmaz olan buna muhtaç olmak. Senden sonra yalnızlığıma eşlik ediyor demli bir çay ve içimi çürüten ucuz bir sigara. İyi geliyor bazen. Bir yudum çay alarak gözlerimi tavana dikip içinde bulunduğumuz düşlere dalmak. Ve sonra bunun sadece düşlerden ibaret olduğunun farkına varmak. Çaresizce tebessüm edip, zehri çeker gibi sigarayı içime çekmek. İyi geliyor işte. Şimdi hiç bilmediğim bir kentte ve başka bir bedenle yüzünde çizgiler oluşana dek yaşamak istiyorsun! Geride ne bıraktığını umursamadan, şehri üzerime itip gittiğini hatırlamadan, teslim ediyorsun dudaklarını sana benim gibi bakamayana.

Sen...Sen Afra...Sen zifiri gecemi aydınlatan ay ışığı...
Sen, ayak basılmamış kutsal toprak kokusunu,
Saçlarında toplayan güzellikler kraliçesi.
Ahh! Sen, yalnızlığımın tek çaresi.
Sen tenime dokunmadan işkencelerden geçiren,
Ve buna rağmen tüm insanlar içinde hâlâ en çok sevilen…
Aklına sığamayacak kadar çok özlüyorum..
Ama sen ölüyorum anla!

Beni çıkarma aklından.
Arada bir söyle kendine,
Yalnız uyuduğunda, ıslak caddelerde üşüdüğünde.
Söyle işte, ``o olsaydı tenime dokunuşuyla,
tüm bedenimi ısıtabilirdi `` de!
O olsaydı `` beni uyurken izlemeden,
yüzüme bulaşan saçlarımı toplamadan,
dudaklarıma iyi geceler öpücüğü kondurmadan asla uyumazdı`` de!

Hatırla;
İzlediğin duygusal bir filmin, en romantik sahnesinde.
Beni hatırla! Hatta koy ikimizi o filme!
``Biz olsaydık küçük bir çocuğun,
Masumiyetiyle dokunurduk birbirimizin yüzüne.``
``Eğer biz olsaydık, cennetteki çiçekleri koklar gibi
Aşkla, sevgiyle içimize çekerdik tenlerimizin kokusunu.
Biz olsaydık eğer ayrılığı suç üstü yakalanan,
Bir hırsız gibi utandıra bilirdik`` de!
Lütfen arada bir fısılda tüm bunları vicdanına!

Tunc Aslantuğ.. ( Denizim Yazdigim Kitabtan aldigim Noktalarimdan)

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2015 Pzt 17:01:33sohbet oyun linki

Kalbim artık atsa atsa sana çarpar bundan sonra

BEN VAZGEÇMEM ÖLÜM OLSA...

Aklıma artık yatsa yatsa senin fikrin varsa yoksa

BIRAKMAM Kİ DÜNYA DURSA ..

TheIastSAMURAl

TheIastSAMURAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 18:54:48sohbet oyun linki

https://www.youtube.com/watch?v=BlmzHf6ywkQ - Mabel Matiz - Sultan Süleyman

Kim ne derse desin, 
sessiz sevenin en çok seven insan olduğuna inanıyorum.
Çünkü daha önce haykırmıştır aşkını, daha önce fedakarlıklar yapmıştır, elinden tutabilmek için birçok yolu denemiştir. Sonuç istediği gibi olmasa da yine de sevmeye devam eden insan sessiz kalır. Belki artık ardından koşmayacaktır, belki bir daha aramayacaktır. Ama bu vazgeçmek değildir. Çünkü bazen seni hayatında istemeyeni varlığınla da rahatsız etmek istemezsin, başkasıyla veya yalnız, yeter ki mutlu olsun dersin. Bu yüzden aşkı içinde yaşar, sessiz sessiz yere göğe sığamayan bir sevgi büyütürsün kalbinde. Sessiz seven insan en çok acı çeken insandır, Çünkü yokluğuna alışmadan önce çoğu geceler uykusuzluğu tattı. Ve uykusuz geçen gecelerinde çaresizliğine ağladı, acının dibini gördü. Ve artık kabullendi olmayışını. Uzaktan sevdi, sarılmanın verdiği o huzuru hissetmeden, sevilmenin ne demek olduğunu tatmadan, çok uzaktan sevdi. Sessiz seven insan en çok seven insandır. Ve bu sessizlik o dönene dek sürer. Asıl tuhaf olanı dönmeyeceğini bilir ama yine de bekler... Hayat işte...

İnandığım tek doğrumken, koca bir yalana dönüşmen senin eserin
Tuhaf olanı bunca fedakarlığıma rağmen.

Beni sevmemen değildi tuhaf olanı neydi biliyor musun?
Tüm insanlar içinde beni en çok senin kırıp, yaralayıp, üzmendi ve buna rağmen seni hiç unutamamamdı uykusuz geçen gecelerde iç çeke çeke adını sayıklamamdı. İşte galiba bu aşktı...
Bazen bittiğine değil, verdiğin değeri hak etmediğine şahit olduğun için ağlarsın. Bazen gittiğine değil, yarınların hayalini onsuz kuramazken, onun bir başkasına `hiçbir şey yaşanmamış` gibi dokunacak kadar ucuz olduğuna ağlarsın. Bazen yarım kaldığına değil, doğru sandığının koca bir yanlıştan ibaret olduğuna ağlarsın.

Üzülme sakın daha önce de canın defalarca yanmıştı.

Ve bu senin ilk hayal kırıklığın değil, geçmez dediğin onca acıdan sonra gülümsediğin anları hatırla ve asla bunun da geçemeyeceğine kalbini inandırma. Canını yaktıkları için, onlara düşman olmaktansa. 
Sevgini hak etmedikleri için, yüzlerine alaycı bir gülümseme yolla.
Eğer benim için yaratılmışsan, nereye gidersen git.

Uğrayacağın en son durak ben olacağım, işte buna inanmak bile güzel.

Sorun sevmek falan değil, 

sorun yanlış insan üzerine kurulan tertemiz hayaller. Sorun kalbimin kırılması değil, geçen onca zamanı biten bir aşka harcamak. Sorun sevmek değil, asıl sorun mutluluktan gülümsediğimde yanımda olanların ağladığımda omuzlarına yaslanıp avunamayacağım kadar uzak olmaları. Sevdiğim için pişman değilim. Ben asıl insanların beni zayıf yerlerimden kırmalarına ağlıyorum. Sorun sevmek değil, mutlu yarınların düşlerini kurarken, onun ardında parçalanan bir kalp bırakmamış gibi başkalarına gülümsemesi. Ben çok yoruldum, artık başımı yastığa mutlu koymak istiyorum, yastığımı ıslatarak değil. Biraz uzak olun.Acıma acı katmak yerine, hatalarımla yüzleşmeme izin verin...
Seni olduğun gibi kabul etmiyorsa, kişiliğinden hiç ödün vermeden, ona sadece bir tebessüm yolla ve kendi yoluna devam et, devam et ki güçsüz bir yapıya sahip olmadığını anlasın, sanki tek çare oymuş gibi boyun eğersen, bundan sonra yaşayacağın tüm aşklara da boyun eğmiş olursun. İpler her zaman karşı tarafın elinde olmamalı ve zaten kuklalık sana asla yakışmaz. sıradan, basitleşmiş, hiçbir söz hakkına sahip olmayan biri olmaktansa, yalnız kalmak her zaman daha iyi bir tercihtir...

Bitti, geçti, artık uzaktan bak bana, nasıl toparlandığımı gör.

Gülüşlerimi izle, izle ki senin için imkansız olduğumu hatırla...
Biz seninle ayrılmadık, sadece sen beni ardında bırakmayı seçtin.

Biz seninle birbirimizi unutmadık, sadece sen temiz bir sayfa da 
adımızı yan yana görmekten korktun..

Sana ihtiyacım var dedim, ne kadar dedi. Bunu anlatmaya ömrümün yetemeyeceği kadar çok dedim. Susup başını eğdi, o da haklıydı çünkü sevmiyordu, sevseydi eğer gülümserdi. Bazı şeyler gerçekleşmeyecek kadar güzeller sen de öylesin dedim, duymadı çünkü gitmişti. Sevseydi eğer kalıp ellerimden tutardı, bazı insanlar vardır yakınında olsa da aslında dokunamayacağın kadar uzaktadır, tıpkı senin gibi dedim. Ve bunu duyan yine yalnızca bendim. O da haklıydı çünkü sevmiyordu, Ve insan sevmediği birinden aşka dair kelimeler duymak istemezdi. Çünkü kalbin bir başkasına aitse eğer diğerlerinin sana ne söylediği umrunda olmazdı. Onun kalbi başkasına aitti. Ve daha fazla bunları yazmanın da bir anlamı yoktu. İşin özeti sadece iki kelimeydi. Seviyordum, gidiyordu.

Seni anlayan biri olmalı hayatında. Her şeye rağmen seni dinleyen,

Sesiyle huzur veren, yokluğunun sana iyi gelmeyeceğini bilip
Bir an olsun elini bırakmayan. Varlığıyla mutlu edebilen.
Gülüşüyle içini ısıtan biri kesinlikle olmalı hayatında.

Belki çok uzun zaman sonra bunun farkına vardım, ama öğrendim.

Eğer sen umursarsan, o umursamaz, eğer sen çok değer verirsen, o bunu anlamaz. Ve eğer sen temiz bir sevgiyle ona bağlanırsan, o aşkı kirletip çekip gider. Öyle çok umursamayacakmışsın. Hak ettiği kadar değer verecekmişsin herkese. Ve en önemlisi de seni hayatının sonuna kadar yanında taşımaktan korkan birini, meğer hiç mi hiç sevmeyecekmişsin.
Geriye dönüp baktığında, 
Üzüntülerinin mutluluklarından çok olduğunu görüyorsan. 
Şarkıların nasıl söylendiğine değil de, sözlerine dikkat edersin. 
Ve kitapları sadece okumak için değil, aslında sayfalarda 
Sana ait bir şeyler bulmak için okursun...

Olur ya gittiğin o kentte aşk basmazsa seni bağrına, dilediğin gibi sevemezlerse saçlarını, hiçbir duan kabul olmazsa uzağımdayken, 

başını eğip gelme, dönme bu şehre, uğrama geçtiğim sokaklara, 
bekleme başıboş soğuk kaldırımlarda, dedim ya yoruldum, sensiz geçirdiğim gecelerde kendi gözyaşlarımda boğuldum, Yokluğuna mahkum ettiğinde, çok şey keşfettim düşlerimde, hiçbiri aşk değildi, yeniden sevdiremediler seni. Umudumdum, oysa şimdi unutuldun...

Dipnot : Yazdigim Kitabcigimdaki bir kaç Satir ( Denizim) 

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 22:52:56sohbet oyun linki

Sevgi; katIanmak iIgiIenmek besIemek cesaretIe yakIaşmak ödün ve özveride buIunmak bir de payIaşmak ise eğer ben seni sevmenin de ötesinde seviyorum o zaman!

Aşk; yaInızIık sensizIik çaresizIik yetersizIik acizIik tutkuya tutsak oImak ve bir de acı çekmek ise eğer ben sana aşık oImaktan da öte aşığım o zaman!

Sevda; çekmek taşımak aramak buIamamak uIaşamamak ve bir de karanIıkta gezmek ise eğer sevdadan da öte, ben sana KARA SEVDALIYIM o zaman

T&D

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2015 Çar 09:08:12sohbet oyun linki
Yine yağmur var dışarda

Ve yine sokaklar bomboş

Yine izliyorum camdan yağmuru,karanlığı

ve yalnızlığı

Ama bu defa severek, sevilerek

Daha bir başka bakıyorum insanlara

Seni seviyorum, seni çok seviyorum

Yine yağmur var dışarda

Ve benim yüreğimde

Çok yakınımdasın biliyorum

Ama seni göremiyorum

Bağırsam sesimi duyarsın biliyorum

Ama bağıramıyorum

Yine yağmur var dışarda

Ve benim gözlerimde

Bu defa ne için ağladığımı biliyorum

Demek insan gönülden sevince

Böyle olurmuş diyorum

Çünkü bu defa senin için

Daha bir başka ağlıyorum

Yine yağmur var dışarda

Ve yine içimde fırtına

Bu defa senin için kopartıyorum fırtınaları

Seni sevdiğim için

Hayatta bana verilmiş en güzel armağan

olduğun için

Benim olduğun için

Daha bir başka yaşıyorum hayatı

SENİN İÇİN

T&D

MissLitros

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 22:47:08sohbet oyun linki

Bizimkisi Aşk Hikayesi Değil ..

Bizimkisi AŞK

Gerisi hikaye ..

T&D

TheIastSAMURAl

TheIastSAMURAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2015 Pzt 22:54:19sohbet oyun linki

Adini Hikayelere Yazamicak kadar Göz tanelerimden Akan tek hasretim.. Varligin bile yeter bana Bitanem
CC sohbet icin buraya
 <<1...1314151617181920212223 2425>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir