ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 10:00   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Herkes Ses Versin !! Özgecan`a nasıl kıydınız ?
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2015 Pzt 01:13:47sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2015 Pzt 22:25:20sohbet oyun linki

MyLoveStory

MyLoveStory resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Şub.2015 Pzt 22:52:56sohbet oyun linki
 Neresindeyim bu toplumun, neden bu kadar yabancı hissediyorum, aynı hastanelerde doğduğumuz adamlar nasıl oluyor da başka bir insana bunu yapabiliyor diye soruyorum kendime. Kız kardeşime biri bunların onda birini yapsa ne kadar canileşebileceğimi tahayyül ediyorum. Annesinin babasının yerine koyuyorum kendimi. Çocukcağızın korkusunu düşünüyorum. Annesinin haberi aldığındaki ruh halini merak ediyorum. Bir insana bu sonu layık gören canlıyla aynı sokaklarda yürüdüğümü, belki aynı dolmuşta yan yana oturduğumu düşünüyorum. İğreniyorum.Bu lanetli, kanla sulanmış, vahşetin ve her türlü kapışmanın sahnesi olmuş topraklarda kadınların beynine kadar cinsiyetçiliğin, ayrımcılığın, ötekileştirmenin işlenmiş olduğunu görüyorum. "Kadın insandır, biz insanoğluyuz" diyen neşet ertaş`ın sözleri geliyor aklıma. Bunları doğuran kadınlar geliyor sonra aklıma. Göster amcalara diyen babaları, berdel yapan kabile toplumu, levirat yapan hititler. Medeniyetler beşiği anadolu. Böyle medeniyetin geçmişini diyesim geliyor.Bu ülkeden utanıyorum. Nefret ediyorum  bu artıklarla aynı ülkede yaşamaktan, aynı kimliği taşımaktan.Canları yanan, bu acıyı bu haberlerle tekrar tekrar yaşayan yuzlerce hatta binlerce aile ve özgecan aslan`ın ailesine başsağlığı diliyorum.

LifexisxBeautifuL

LifexisxBeautifuL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 01:06:55sohbet oyun linki

Bu olayla ilgili bir lise öğrencisinin duyguları;

Şubat’ın 11 inde ortadan kaybolan 13. de yakılmış halde cesedi bulunan Özgecan!
Yaşı 20 daha 35 ine bile yaklaşamadan, Cahit Sıtkı’nın dediği gibi, daha yarılayamadan ömrünü… En kötüsü de bir kere ölmedi o! Kadın olduğu için bir, tecavüze uğradığı için iki, yakılarak vahşice öldürüldüğü için üç! Yani üç kere öldürüldü. Arka arkaya bıkmadan usanmadan üç kere öldürdüler onu. Neydi suçu? Kadın başına minübüse binmek! Bindiği o minübüs ıssız bir yere giderken hissetiği korkuyu bilmeyen yoktur hemcinsleri arasında. Biz sadece Özgecan’dan daha şanslıydık.
Tecavüze uğradı!
Bıçaklandı!
Yakıldı!
Cansız bedeni bir nehre atıldı!
Ondan geriye sadece katilinin yüzündeki tırnak izleri kaldı. Görünce insanlığımızdan utandığımız tırnak izleri. O şeref yoksununun yüzü eski haline gelecek, ama Özgecan dönmeyecek! “toprak atmayın meleğime” diye bağıran kızının kefenine sarılan ve öylece kalan babanın acısı dinmeyecek. “çok acı çekmiştir, keşke kurşunla öldürselerdi kızımı” diyen annenin yarası iyileşmeyecek.
Ya babasının öpmeye kıyamadığı o ellerini, katilin delil kalmasın diye kesmesine ne demeli? Bıçağı rastgele defalarca saplaması? Ölmediğini fark edince araçtaki levye ile defalarca kafasına vurması? Tüm bunları ifadesinde soğukkanlı şekilde kendisi söylüyor.
Bu yaşananlara rağmen “ o gece geç saatte dışarı çıkmasaydı, usturuplu giyinseydi” diyenler de eminim ki olacak. Onlara verecek bir cevabım yok. Onların olmayan kalpleri kurumuş.
Eşeğe, damacanaya, ördeğe, köpeğe, komşusunun ineğine, sokaktaki banka tecavüz edenlere ne diyeceksiniz? Yoksa onlarda mı etek giymesinler? Yüksek sesle kahkaha atmasınlar? Gece geç saatte dışarı çıkmasınlar?
Vahşeti duyduğum anda uyku uyuyamıyor ve bu satırları yazarken hüngür hüngür ağlıyorum. Çünkü insan olmak bunu gerektiriyor….

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 02:53:33sohbet oyun linki

MveTveP

MveTveP resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 03:14:44sohbet oyun linki
ALLAH BELANİZİ VERSİN

T_N_T

T_N_T resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 15:12:39sohbet oyun linki
Cinayet işlerken herhangi bir pişmanlık, üzüntü ya da tereddüt göstermeyen `insanlar` için ölüm, sizin algıladığınızdan farklı bir durumdur. O psikolojideki bir insan için ölüm, negatif değerler taşımaz.
Kimileri "idam geri gelsin" diyerek bu insan denen psikopatlara büyük ihtimalle hediye sunmuş oluyor.
Bir insana tecavüz etmeye kalkışan ve bıçaklayarak öldürdükten sonra yakan bir kişiyi idam ile korkutmak, o kişide anca zevk dolu bir gülümseme yaratır .  ( en mantiklisi halkin eline vermek bu sahsi,ya da ailesine teslim etmek ) Doğal afetleri bile,deprem,sel,vb .olaylari fuhuş zina ile kadinlara baglayanlarin ulkesinde, erkekligimiz göçük altinda kalsin .. 

EFSANE223

EFSANE223 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 19:32:32sohbet oyun linki

Söylenecek söz yok

jayyZ

jayyZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 20:07:33sohbet oyun linki

Bu ülkede hala " Ben Zaten Kadın Erkek Eşitliğine İnanmıyorum " , " Kadınlar iş aradığı için işsizlik yüksek " , " Anası tecavüze uğruyorsa neden çocuk ölsün ? Anası Ölsün ! " , " Tecavüzcü , kürtaj yaptıran tecavüz kurbanından daha masumdur " diye düşünen zihniyetler oldukça bu insanlar korkmadan , düşünmeden , hayvanlıklarını , karaktersizliklerini sergilemeye devam edecektir.. Hiç bir yıldırma cezası olmayan adalet sisteminde daha geçen okuduğum haberi de paylaşmak isterim.. " Diyarbakır`da 4 yıl önce minibüste Japon turist Akıe`ye cinsel saldırada bulunan sanık 2 yıl hapis cezasına çarptırılmış , mahkeme cezayı sanığın duruşmadaki saygın tutumu gerekçesi ile 1 yıl 8 Ay`a indirmiş ! " Bu kadar basit mi ya ? Dünya`da eşi benzeri olmayan bir ülkeyiz ADALETİ içerideki mahkumlardan bekliyoruz..

veen

veen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2015 Sal 22:04:00sohbet oyun linki
o adamı benim elime vericekler var ya  adam dedimse  işte lafın geliş    bağırta bağırta   neyse anladınız siz geri kalanı
CC sohbet icin buraya
 <<123 4>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir