ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
21 Mayıs 2024, Salı 21:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   CC YETKİLİLERİ ÖNEMLE OKUYUN:::::
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 18:36:38sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sevgili speiderist Hala Neyin Amacını Taşıdığınızı Çözemedim.. Ama Eğer Düşündüğüm Gibiyse Size Belirtmiştim Bu Şekilde Yıldız Alamayacağınızı.. Gerçi Sonradan Fikrim Değişti Eskiden Küfür Edenler bile Yıldızı Alabiliyor (Akıllanmışlar :)) Sizde Bu Yolda Giderek Çok Zorda Olsa O Yıldızı Bir Kez Daha Görebilirsiniz Kanaatindeyim.. Şimdi Teker Teker Yazdıklarınızı İncelemek Ve Eleştirmek İstiyorum Sizi..

Kimse Sizin Yıldız Ajanken Verdiğiniz Cezaları En Azından Bu Forumda Sorgulamadı Neden Bunları Anlatma Gereği Duydunuz ?

Kesinlikle Ben Yıldız Ajan Kriteri Değilim Ajanları Ben Seçmem Sadece Gelişmelere Göre (Benim İçin Pekte Önemli Değil Aslında) Sonuç Tahmini Yaparım ki Bunu Herkesin Yapabilme Özgürlüğü Vardır Bırakın En Azından Bu Tip Özgürlüğü Doya Doya Yaşabileyim :)

Sıra Geldi Yazınıza Neden Cevap Verme Gereğine.. Görüyorsunuz ki Yazılarımda Son Derece Objektif Barışçıl Yollarla Yazıyorum.. Onu Geçersek ivet Size Kişisel Problem Gereği Görmeyesiniz Diye Cevap Vermiyorsa Size Kimsenin Cevap Vermeyeceği Ve Haklı Duruma Düşeceğiniz Anlamına Gelmiyor.. Birileri Kalkıp Size Cevap Vermezse Siz Bu Durumdan Hiç Şikayetçi Olmayacaksınız Ve Sürekli Eleştiri Oklarınızı ivet e Şiddetli Şekilde Yönelteceksiniz.. Bunu Kendimde Bir Zorunluluk Gördüğüm İçin Yani :)

Ha Bu Arada İpim Çok Uzundur Benim Dilim Gibi Yetişemeyeceğim Derinlik Yoktur :)

XinfectedMushroomX

XinfectedMushroomX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 07:07:14sohbet oyun linki
Neyin peşindesiniz siz yaa...speiderist bu kafayı yakalamak için ne kullanıosun sen.. psikolojine kalıcı zararlar veren bi şeyler olduğu kesin..

IittIetiredev

IittIetiredev resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 16:25:10sohbet oyun linki
Sevgili speideist Artık Tartışmayı Farklı Anlamsız Yaş Muhabbetine Getirdiniz. Benim Sizinle Tartıştığım Konu Bu Değildi.. Belkide Değiştirmenizin Sebebi Söyleyecek Söz Bulamayışınızdandır.. Tekrardan Konu Eski Yerine Dönmediği Sürece Size Cevap Vermiyeceğim :)

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 17:10:44sohbet oyun linki

Değerli arkadaşlar,

sevgili speiderist!

Öncelikle konu ile ilgili yaklaşımlarını hayretle inceliyor,bir anlam verememenin kıpırtılarıyla dahada karışık düşüncelere boğuluyorum...Bu benim yeteneksizliğimden,kalıp düşüncelere esir olmamdan olsa gerek:)

Speiderist Gerçekler her zaman birilerinin canını yakar,üşütür,titretir...Beni ilgilendiren konu ile ilgili olarak şunu belirtmek istiyorum,moderatörler sakıncalı gördükleri konu ve başlıklara diledikleri gibi müdahele edebilme yetkilerine sahiptirler,her ne kadar kalıp kurallar ve izlenmesi gereken yollar olsada bunların yanısıra en önemli etken insiyatif kullana bilme özellikleridir.Burada da benim insiyatifim bu doğrultuda idi...Chatcity platformunda yetki sahibi bir kullanıcı olarak belirtmek istediğim bir kaç nokta;

• Sitemizin içerisinde yetki dağılımı ve görevlendirmeler sanmayın ki keyfi ve rastgele yapılıyor..Emin ol senin Chat,forum,ajanlar üzerinde güçlükle kanıya varmana sebep olan değerlendirmelerden daha derin ve detaylı incelemeler,analizler yapılıyor...
  • Her konuda,her eleştiriye ve düşünceye ,kurallar dahilinde,uslup lu yaklaşım içerisinde Forumda yer vardır...

Şimdi ise  tamamen dışardan bakan birisi olarak görüşlerimi bildirmek istiyorum.Bence ivet in değindiği konular hoş,espritüel ve gerçek yaklaşımlarla işlenmiş...Ben şayet Senin aşağıdaki muhabbetlerine tanık olduktan sonra Kişilere,olaylara ve yazılanlara bu şekilde tavır ve yaklaşım içerisinde olmana şaşırdım..

(Ben yıldızlı iken günde ...kız özelime geliyordu,yıldız olmayınca bu sayı değişti,gerçi yıldız önemli değil ama özelden aldığım msn adreslerinin sayısında değişimler oluyor tabi ki...) Yorumsuz...Detaylarına fazla girmek istemiyorum..Bunların muhasebeside bana düşmez..

Ajanlara,Moderatörlere,işleyen düzene  bu kadar muhalefet olan,bir yerlerden kendine pay çıkartmaya çalışan başka bir kişi görmedim...İşini iyi yapıyorsun(kendince)Ama dışardan gülünç duruma düşme lütfen.Konu ile ilgili muhabbetlere  benim ajan olmak gibi bir niyetim yok ama ...diye başlamanda ilginç...Amaç nedir speiderist  :) Yanıt ve cevap beklemiyorum...Senin bizim gözümüzde oluşturmaya çalıştığın imajda,şu eksiklikleride gidere bilirsen belki gol atabilirsin... ( Benim kimsenin gözünde imaj oluşturmaya ihtiyacım yok diye bir cümleyi de mesajına yazmadan ben belirteyim dedim...:))

Konu başlığına dikkat et(cc yetkilileri önemle okuyun) Bu tartışılması gereken ayrı bir komedi.. :)

• Yapıcı olmak,
  • Eleştrilerine başlamadan,kendince yanlışları ortaya sürmeden önce çözüm önerilerini kafanda belirlemek

Şu an kafandan geçenleri o kadar iyi anlayabiliyorum ki..

Hımmm..!!bir şekilde yanıtımın sert ve eleştirel olması lazım

Konunun dallanıp budaklanmasına mani olmam lazım

Bence oturup iyice düşünmen lazım...

Ben konu ile ilgili başka bir görüş burada belirtmeyecek,yazmayacağım...Takipteyim :)Senin buraya şimdi satırlar dolusu eleştiri,alıntı,yorum yapacağınıda çok iyi biliyorum

Forum budur işte...

Tüm kullanıcı arkadaşlara  bol kahkahalı muhabbetler...Sağlıcakla kalın...

Herşeye rağmen saygıyla,sevgiyle,mantıkla...

Roen♣

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 07:50:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir