ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
26 Nisan 2024, Cuma 19:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   Bazen Hayat Senin Elinden Tutar..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BaRBooo

BaRBooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2015 Cmt 18:23:44      Bazen Hayat Senin Elinden Tutar..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Yillardir Bu sitedeyim, Hak edene hak ettiği gibi davranmiş, Haksız oldugum Yerde Ozurumu dilemiş birisiyim. Bazen İnsanlarda realimde görmedigim şeyi Pc arkasında Gordugum pıslıkler kadar gormemısımdır.

Küfürbaz dediler, Küfürü biraktik, Feyksin dediler Şükür kendimiziz artik, Çapkın dediler artık tek kişiye baglandık, Kan emicisin dediler O diyenler şuan clup başkanlarından cceler alip Sefa gidenler ( Onlar kimler kendilerini iyi bilir ) hayatta ne Yapdısayam hic bir zaman kendim icin yapmadim Yapmamda, Sevdiklerim dostlarım , sevgılım dedıgım ınsanların canlarını yakanın canlarını Yakdım. Bugun Nasıl gozukuyorsam inanin gram umramda degil. Herkes kendi işine geldigi gibi gorur, onlari yargilamıyorum hayatımdakı en buyuk yanlıslıgı burda biriyle gorusmemle basladı, pişman oldum ama artik oda zerre umrumda degil. Ben kimsenin ne yakasına yapıstım nede illaki benim olacaksin dedim. İnsanların kanununda dogasında sevmek vardır, ayrılmak vardır tabiren bazen bu ilişkiler istem dışı seylere yol acabılıyor. Bazı editorlerimizde Aşk hakkında yorumlarını bıze paylasmaktadır. Bunları okuyup kımı zaman not aldıgım gunlerım olmustur. Bir birliktelikden sonra hayatını adıdıgın kısıye butun umutlarını bagladıgında, ugruna kaç defa sigaralar tuketıp ölüme meydan okuyabilecegimi hatırladıgım anılarım oldu. Yaranamadım cogu zaman ya cok deger verdıgımden yada cok sahıp cıkmamdan kaybettim. Hayatmı kadermi artik orasida Rabbimin Bİlecegi iş.

Küfürbazlık diye bugun aşşalanıp ınsanların kanını sömurdun dıye haykıran varya hanı bazi kişiler :) Küfür edene degil ettirene bakacaksiniz ? Bunu yillardir kendinize yediremediniz Yediremiceksinizde. İnsaların nıcklerı banlanmasını ego halıne getırmıs onları pc arkasında etkılemek ıcın her pıslıgı yapan varlıklar olmusuz artık. Kınamıyorum cunku realde asla Yapamıyacagınız asla goremıyecegınız ve su hatalardan bınde bırını yapmıs olup bedenının ne oldugunu bıle bıle susup dıkkat ettıgınız yerde yani realde yapamadıgınız seylerı burda yapmaya devam edin.  Hic bir erkek Bir kadina kolay kolay boyun egmez, Erkek sevdiyse sevdigini kimseye paylaşmaz. Ben böyle gördum böyle buyudum ve gayette memnunum bunu kıcı kırık ne bır insanlıkdan zerre kadar terbiye edinmemis,aile sevgisi nedir bilmeyen bir kadın degıstıremez degısteremedide. Soruyorum Arkadaş Hatasız Kul olmazmı Olur, Insan hatasını anlamadıgı surece duzeltemez kendini, Ve bugun kendım olduguma sebeb olan kısıye tesekkur edıyorum Kendisi kotu amaclada olsa Benı yerın dıbıne sokmak ıcın ugrassada bu aksıne olmustur benım kım oldugumu hatırlatmıs kendıme getırmısdır.  Rabbimki o kadar buyuk bir insani gostermeden bir insani nasip eglemez. Olacagı varmıs. Artık herkes kendı Cimenınde Top oynasın. Benım hakemlıkte teknik direktörlukte gozum yok şukur. Kendı halımde bir insanım ve yanımda olan Dostlarımla Cok mutluyum.  Ve Umarim Hayatımın dısında Kalan tum ınsanlarda mutlu Olur.

Not : İçimi döktüm Öylesine
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Tem.2015 Çar 00:17:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"Yapacak bir şey yok" dedi kadın kalabalığa.

Siz istiyorsunuz diye değişemem

Ben biraz alınganım,

genellikle hassas ve romantik ...

Hala, AŞK`a da inanıyorum,

Masallara,

Kahramanlara,

Papatyalara,

İstersek,

dünyanın iyi bir yer olacağına da...

İyi olmanın,

iyilik yapmanın,

kolay affetmenin saflık olmadığına

Ve şiirin sonsuzluğuna...

Bilin ki;

Siz istiyorsunuz diye değişemem ey şehrin sahipleri,

Çok oldu, bağışlayalı ben kendimi ..

Artık sorumluluklarım var tek değil çiftim bir bütünüm adeta ..

Haritamda mutluluk, huzur, sevgi, aşk var..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir