ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Nisan 2024, Pazar 10:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   NE OLACAK BU DURUM CHATCITY?
 <<12 34>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2016 Pzt 16:49:17sohbet oyun linki
Uzun bir aradan sonra tekrar geldiğimde cc nin gittiğim günden daha kötü olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum. Gerçekten yazık. Zamanında nice dostluklar, arkadaşlıklar kazandığımız bu sitenin bu hale gelmesi içimi acıttı. Anıların yok olup gitmesine seyirci kalmayacağım artık bende fırsat buldukça siteye girip belki bir kaç eski dost görürüm umuduyla direneceğim. Eğer doğruysa; arabanın motoru durana dek buradayım bende.

mcuk

mcuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2016 Pzt 22:32:44sohbet oyun linki

cok acil genel af çikarilmali banlanan butun nickler taraflara geri verilmeli sahipsiz kalifiye nickler satisa cikarilmali

brim

brim resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Şub.2016 Sal 18:40:07sohbet oyun linki

judeLaw

judeLaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2016 Çar 11:19:57sohbet oyun linki
selam safları sıklaştıralım

sevginetix

sevginetix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2016 Cum 23:29:24sohbet oyun linki

Hele bir el atın da arabayı itirelim arkadaşlar :)))

34CAN87

34CAN87 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2016 Pzr 02:39:24sohbet oyun linki

SİTE   SAHİBİ ARKADAŞ  YA DA  ARKADAŞLAR İŞİ TİCARETE DÖKMÜŞLER   YA  VİP OLURSUN YA YOK OLURSUN  MANTIĞI SİTEYİ  BİTİRİR AYRICA 10 KİŞİ OLAN ODADA  7 KİŞİ SİTENİN  ADAMIYSA   SİTE ZATEN BİTMİŞTİR

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Şub.2016 Pzr 22:17:41sohbet oyun linki

bu başlıktan sonra içim üzüldü dolayısıyla bende zaman zaman gelcem cc ye....

owww coliii naber janpır nerdee

kadericizenadam

kadericizenadam resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Şub.2016 Cum 12:14:20sohbet oyun linki

cc bitmiş vesselam.

ama bunu yöneticilere paslamak adeletli değil.

Yapılabilecek tek şey devrim. Bir kıyamet kopartıp tekrar ıcq devrine dönersek cc iş yapar.

bizler yeni arkadaşlıklar edinmek için gelirdik buraya.

Şimdi bunun yolu çok değişti.

Eskiden Anadolu ya gitmek için bolu dağı tırmanılır dı. Hem de ikişer şeritli halinden bahsetmiyorum. 1 gidiş 1 geliş .

Şimdi nasıl? 3 er şerit hem de tünelden ,  yorulmadan.

yani yollar değişiyor. İsteklerde değişiyor.

cc üyelerinin çoğu evlendi çoluk çocuğa karıştı.

mesela ben cafeciydim.Ama şu an sadece çay bahçesinde takılıyorum ki tavla oynacak birini bulabileyim.Oda yok kimse gelmiyor bende haliyle my nrt de oynamaya mecbur kalıyorum.

Uzadıkça uzuyor. Özlemişim cc de yazmayı be

futbol kulüplerinden sonra cc nin de bir feda formatı uygulaması gerekebilir.  bak bu oldu.

MyLoveStory

MyLoveStory resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Şub.2016 Pzt 17:03:03sohbet oyun linki

CartCity seven sizlere nacizane tavsiyem şehrinizde ilçenizde semtinizde mahallenizde bulunan size en yakın kırtasiyeye gidin A4 kağıdı-kağıtları alın pazarcıların etiket yazdığı kalın uçlu kalemler ile aynen şunu yazın.. CARTCİTY KAMERALI ÖZEL KUTUCUKLU  EVLİLİK SİTESİ BU SİTEYE GELENİ EVLENDİRİYORUZ YETMİYOR ÜSTÜNE DE TELEVİZYON ÜNİTESİNİ BİZ VERİYORUZ..ve metro duraklarına otobüs duraklarına minibüs duraklarına asın veya yapıştırın haaa derseniz ki uğraşamam o zaman bi çocuk bulun verin eline 50 lira o halleder. Yine uğraşamam derseniz yapacak bir şey yok çöküşü izlemeye devam..Başka çözüm aramayın bulamazsınız. Şahsım ve Ben  4 senedir düşünüyoruz bulamadık..  Her zaman söylemişimdir.. Reklam şartttttt. Kaderinicizenadam yazını hayretler içinde okudum bolu dağından girdin feda dan çıktın yahu biz yıllardır aynı odalara aynı taburelere bakmak için para veriyoruz para.. karşılığında ne alıyoruz bir hıyarrrr... Selametle..

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2016 Sal 13:42:08sohbet oyun linki

Patron çağa ayak uyduracak...

CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>