ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 06:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   SANA SENİ YAZIYORUM :)
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

barbiexx

barbiexx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2006 Cmt 19:06:29      SANA SENİ YAZIYORUM :)sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
sana seni yazıyorum

.: Sana Seni YazıyOrum :.

Güneşin başka iklimleri aydınlatmaya,başka gönülleri ısıtmaya gittiği şu saatlerde kağıdı,kalemi elime alıp,seninle dertleşmek,yalnızca sana yazmak ve yalnızca seni özlemek geliyor içimden.Sana yazmak. Sana seni Yazmak
Seni ve yüreğimde anlam bulan duyguları...Sana ait yüreğimin derinliklerinden kopup gelen artçı şokları anlatmak ve toprağı alnından öperken yağmur taneleri,tüm banliğimle sana yağmak istiyorum...

Bu gece dudaklarımdan dökülen her kelimede sen varsın ve yine sen varsın yarım kalan sevdamın eksik taraflarında.Bomboş ve sessiz kaldırımlarda yürürken seni haykırıyorum sensizliğin inadına! Bu sensizlik gecesinde sevdamın en ücra köşelerine seni yazıyorum.

Bu gece gene yağmur yağıyor.Yağmur yağıyor gönlümün sensizlikle yanan her yerine.Yağsın,yağsın ki saklasın sensizliğimde döktüğüm gözyaşlarımı!Ve yine saklasın sensiz geçen bomboş hayatı...

İşte seni haykırıyorum sensizliğe alışamamış yüreğime,işte seni yazıyorum!!!
Bu gece gene yağmur yağıyor.Senyoksun oysa biliyorum ve üşüyorum sensiz kaldığım saatlerde. Gözyaşlarımı efkarıma kattım bu gece. Sevdamı,umudumu ve seni kızgın bir sel gibi kalbime akıttım.

Bu gece yağmurla beraber gözyaşlarım yağıyor ve ismini yazıyor sensizliğin acısı ile kıvranan kaldırımlara.Süzülen her damlada sen vardın ve yine sen vardın gecenin en karanlık anında. o,doya doya bakamadığım gözlerin,gözlerimin içine bir kez daha değseydi ve tebessümünden bir gül açsaydı yanaklarında,yetmez miydi? Bir bakışın bir ömüre değmez miydi?
İsmini kazıdığım kaldırımlara sanki sen yağıyorsun yağmurla birlikte ve sevgin yağıyor yüreğime...Yalnız ve bomboş odamda sen varsın hala.Hala sensizliğim duruyor yanı başımda...

Bu gece gözyaşlarım yağıyor sensizliğimle birlikte kaldırımlara.Seni arıyorum,erimekteyim...Karanlık geceye inat ay gökyüzünde...

Ve gökyüzü yüreğimde.......

mertefe09

mertefe09 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2006 Cmt 19:45:05sohbet oyun linki
harikasın tek kelıme ileee

tiwis

tiwis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2006 Cmt 19:54:23sohbet oyun linki

evet gerçekten çok güzel ama bende buna karşılık olcak bir şey yazmak istiyorum. ne olur yan lış anlama

güneş gözlüm

bu ayrılığın yükü kaldırmıyor artık yüreğim yanında olmak elleirini tutmak gözlerimi gözlerinden saattlerce ayırmamak istiyorum . belkide hepsinden önce sana olan aşkımın karşılığını bekliyorum.

ne olur sende söyle bir kere duyayım dudaklarından seni seviyorum deyişini. hepmi mahkun olacağım hepmi bir sevda uğruna yanıp kül olacağım tamam be güneş gözlüm sende suskun kal bu büyük sevdama nede olsa alışık bü yürek böyle yaralara ama bilmiyorum dayaınır bu yürek daha fazla yaralanmaya heleki senin gibi birinin sevdasına.

vur artık sineme şu sevgi okunu korkma seni seviyorum demekten. kus içinde sakladığın tüm arzuları dayanacak gücüm kalmadı artık beni bendenm alıp gittiğin o günden beri.

şu sevdana tutulmuş sevgi kölesine acı aç artık kollarını.

tut tut ki elklerinden yok olup gitmesin senin sevdan yüzünden.

nesesiyeter

nesesiyeter resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2006 Cmt 23:17:26sohbet oyun linki

cok duygulandım aglıyacam sımdı ben

ama bende bır sey yasmak ıstıyorum

gitmem gerek bu sehırden bır ruya oldun sevdamın gergefınde neden cocuklar benı gosterıyor yagmur yagsa gunesın yerıne ha gayret guselım gayret bıter elbet bu yagmur sabret sensızlıkten olsa gerek gecıkıyor sabahlar hep benle beraber bulamdıklarım donmuyor epeydır basım geceler yalan sevmek ates olurmus derler yanmak yalan simdi oyle uzakkı geldıgım yollar yanlıs bır oykudeyım benı yenıden yaz bır cocuktum sevmıstım avuclarımda aynalar gayret et guselım elını uzaaatt ha gayret guselım gayret ( dus sokagı sakınlerı- gayret et guzelım)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir