ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
13 Mayıs 2024, Pazartesi 07:13   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   Yüzme,okculuk,tenis,güreş,atletizm,voleybol,basketbol,dağcılık...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Nis.2006 Cmt 22:14:11      Yüzme,okculuk,tenis,güreş,atletizm,voleybol,basketbol,dağcılık...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Değişik spor dalları ile ilgilnen,yada merak eden arkadaşlar yok mu?

Var ise bizleri bilgilendirir misiniz?

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2006 Pzr 01:41:11sohbet oyun linki

YüzMe

Profesyonel Yüzücüyüm Yaz Tatillerinde Eğer Havusla Anlaşaiblirsem(2yıldır anlaşıyom bakalım bu yıl halimiz ne olacak) Yüzme Antrönörlüğü Yapıorumm

Roen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2006 Pzr 01:50:49sohbet oyun linki

Ne kadar güzel,bende yüzmeyi çok severim,profosyonellik bambaşka,lisans falan var mı kirminiboy?

Spor denince akla sadece Futbol gelmesin :)

KriMiNiBoY

KriMiNiBoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2006 Pzr 01:56:35sohbet oyun linki
Roen :

Ne kadar güzel,bende yüzmeyi çok severim,profosyonellik bambaşka,lisans falan var mı kirminiboy?

Spor denince akla sadece Futbol gelmesin :)

1 yıl Eğitim Aldım Ama Ispartada Lisans Vermiolar Ankaraya Falan Gitmem Gerekio

Kaçak Yapıyom Abi Affedin

ondan önce paten kaydım - Basketbol Kursuna falan Gittim Her Gün Basket Oynuyodum önceden Ama Şimdi Su gördüüm yerde yüzüyorum

Şu Futbol Meselesi Türkiyede Bütün Spor Gazetelerinde Futbol Var İğrenç bi Duygu Sanki Türkler Futboldan Bajka Bişey Bilmiyor..Ama Artık Yarışmalar Falan Olsun Ön Plana Çıkmaya bAşladık.Buz Pateni bile var yani

Spor sadece futbol demek Değildir

Roen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2006 Pzr 02:00:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bence peşini bırakma

İçimizden daha ne cevherler ,sporcular çıkacak bakalım bekliyoruz :)

SiMaeSTRoY

SiMaeSTRoY resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Nis.2006 Pzr 14:59:00sohbet oyun linki

Roen ben Snooker ile ilgileniyorum.Favori Sporcum ise Stephen Hendry.Adam gerçek bir efsane bakınız.Bi de izleyici olarak Curling ve Tenis i seviyorum.Bayanlarda Maria Sharapova erkeklerde ise Lleytin Hewitt Curling de ise İsveç milli takımının yıldızı(bana göre)Eva Lund a hayranım.bu sporlar da yabana atılacak yanları yok.Ayrıca Eurosport u yakından takip ediyorum...

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 14:16:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Derya Can ın hedefi dünya şampiyonluğu..
Dünya Serbest Dalış Şampiyonu milli sporcu Derya Can, Eylül ayında İspanya da ikinci kez dünya şampiyonluğunu hedefliyor..
Can, Milli takım adına uluslararası yarışmalarda görev almaktan gurur duyuyorum. Geçen yıl Almanya da elde ettiğim Dünya şampiyonluğu sorumluluğumu daha da artırdı. Bunun için aralıksız olarak çalışmalarımı sürdürüyorum. Su altı sporlarında Türkiye, bir kez daha dünya şampiyonu olarak anılacak dedi.

Can, 26-27 Mayıs tarihlerinde, ODTÜ de yapılan Serbest Dalış Türkiye Şampiyonasında kırdığı 134 metrelik dünya rekorunun kabul edilmemesi nedeniyle, Sualtı Sporları Federasyonuna itirazda bulunduğunu kaydetti.

Yarışmanın ardından bir gazetede yer alan Türk Bayrağı altında yarışmam ifadesinin gerçeği yansıtmadığını belirten Can, iddialar hakkında, Yarışmada, büyük bir haksızlığa uğradığıma inanıyorum. Bazı hakemler tarafından su altında kısa bir süre baygınlık geçirdiğim (samba) iddia edildi. Bu nedenle yarışmadan diskalifiye edildim. Bununla ilgili itirazımı resmi olarak yaptım. Bu tepkim, bazı yayın organları tarafından tamamen saptırılarak, gerçek dışı haber yapılmış. Tüm bu yaşananlar adeta vatan haini ilan edilmeme neden oldu. Ben her zaman göğsümdeki Türk bayraklı mayoyla yarışmaktan gurur duyuyorum. diye konuştu.

SUPERMEN

SUPERMEN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Kas.2006 Sal 14:19:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ben fitness yapıyorum bu güzel aktiviteyi yaptıgım yeride sizel paylasmak istedim yarrlı bir merkez www.fitnesshealthclub.net

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir