ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

9 Mayıs 2024, Perşembe 00:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   kufurle cc de var olmaya calısanlar !
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2006 Pzt 22:31:59      kufurle cc de var olmaya calısanlar !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Her platformda oldugu gibi cc dede kufur ile var olmaya calısan ve anlamsız bir karizma yakalamaya calısan kisiler mutlaka var . Bu kisileri destekleyen suya sabuna dokunmayan hatta kendi kisisel menfaetleri adına kullanan tetikciler de ( cogunlukla bayan) mutlaka var . Birde kufure karsı cıkan gerekli inisiyatifleri kullananlar da var ( ben de bunlardan birisiyim) . Simdi ajanlar ve  size suc duyurusunda bulnuyorum forumda dahi bu  dusuncelerini yazarken cekinmeyen cahil zumreye ne gibi yaptırımlarınız olacak ?

breakdancergirl

breakdancergirl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2006 Pzt 22:36:15sohbet oyun linki
küfür ederek ilgi ööekmeye çalışanlar var ben haklı yerde küfür ederim

breakdancergirl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Nis.2006 Pzt 23:02:25sohbet oyun linki
KÜFÜR EDİYOLAR TAMAMDA ANNELERİNİ KARIŞTIRMASINLAR LÜTFEN KADINCAĞIZIN N GÜNAHI VAR

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 02:48:36sohbet oyun linki
  Onlar sohbet odalarının kendilerince babaları... Amaç belli mi? Değil... Ne için küfür? O da belli değil tabi bizim kanımızca... Burda küfür ederken; bakın ama nasıl tınlamıyorum... Bana ban koymak sıkar, hem bir başka nickle girer yeniden küfür ederim...  
    Sanal alemin küçük mafyaları... Kendilerince tepkilerini küfür şeklinde yansıtıp bir çevre ediniyor... Burada uçan kuştan haberleri oluyor kendilerince ve arkasından klavye delikanlılığı... Normal yaşamda herhangi bir olayda kendini savunmaktan aciz ama klavyesi sağlam... Eğlenmeyi bilmeyen, sanal sohbet ortamında isteklerini hırs edinen akıl almaz kişiler...
    Üyeliğin çok zor olmadığı bu gibi sistemlerde, küfürün önüne geçilebileceğini maalesef düşünmüyorum... Nasıl gelmişse öyle gider kanısındayım. Bunun tek çözümü insanların kendilerini düzeltmesi.

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 15:14:45sohbet oyun linki
ipsizucurtma :

Her platformda oldugu gibi cc dede kufur ile var olmaya calısan ve anlamsız bir karizma yakalamaya calısan kisiler mutlaka var . Bu kisileri destekleyen suya sabuna dokunmayan hatta kendi kisisel menfaetleri adına kullanan tetikciler de ( cogunlukla bayan) mutlaka var . Birde kufure karsı cıkan gerekli inisiyatifleri kullananlar da var ( ben de bunlardan birisiyim) . Simdi ajanlar ve  size suc duyurusunda bulnuyorum forumda dahi bu  dusuncelerini yazarken cekinmeyen cahil zumreye ne gibi yaptırımlarınız olacak ?

Ayrıca açtığın bu konu için teşekkürler uçurtma

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 15:41:40sohbet oyun linki

Sadece acizler küfür  eder 

breakdancergirl

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 16:03:48sohbet oyun linki
bencede

emrekaptan

emrekaptan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2006 Cmt 23:56:14sohbet oyun linki
benimde anlamadığım bir konu arkadaşlar neden seviyesiz ve küfürlü konuşmalar filtre edilmiyor yada cezalandırılmıyor toplumun eğitim kültür seviyesimi test ediliyor acaba ????????

caprissem

caprissem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 07:52:42sohbet oyun linki

bence de duşunceleriniz çok dogru Bu kışiler kendi iç dünyalarında kendileriyle barışık olmayan insanlar.

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2006 Pzt 12:35:36sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir