ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 15:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   TÜRK ERKEKLERI VE KÜFÜR
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 14:17:51      TÜRK ERKEKLERI VE KÜFÜRsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Neden   böyle bir baslik sectigimi  düsünebilir ve sorabilirsiniz.  Aciklayayim: Ben  almanya  da  yasiyorum  ve  burda  iki  erkegin  tartisirken  birbirlerinin anasini, bacisini, karisini  tartismalarina kattiklarini  görmedim  hele hele  annelerine  falan  küfür ettiklerini  asla. Evet bunlarda küfür ediyor  ama  sahislarina  birbirlerinin annesine falan degil( bunuda onaylamiyorum o ayri cünkü  kelime hafizasi zayif, konusamayan  ve  kisiligi  tam gelismemis  insan küfür  eder.)

Oysa  bizim  milletimizin (cogu)   erkekleri  birakin  tartismayi  öylesine  küfür  ediyolar  birbirlerinin annesine, bacisina, esine. Ben bu insanciklara  insanliktan  nasip  almamis  zavallilar  diyorum. Belki  nicin bu kadar  tepkili oldugumu  sorabilirsiniz?   Nedenini  söyleyeyim  cünkü anneler,  bacilar,  esler  kutsaldir. Helede  anneler  siz bir kisinin annesine  küfür  ederken  belkide  dünya  tatlisi,  pamuk  elli,  sevgi dolu bir yüregi olan kadincaza  sarfediyorsunuz  o  irenc  sözleri.  Nasil bir  insan  bunu  düsünmez  o  kadincagizlarin  sizin meselenizden  haberi  bile yok.  iste  bunun icindir  tepkim.

LÜTFEN !   LÜTFEN!  LÜTFENNN!   küfüre   HAYIR 

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 14:39:43sohbet oyun linki
 sonun akadar destekliyorum. zamanında küfür etmedim deil ama cocukca davranışllarmış şimdi baktıgımda. KÜFÜRE HAYIR

McLaRReN

McLaRReN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:06:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

KÜFRE HAYIR:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:14:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ALEVgibii :

Neden   böyle bir baslik sectigimi  düsünebilir ve sorabilirsiniz.  Aciklayayim: Ben  almanya  da  yasiyorum  ve  burda  iki  erkegin  tartisirken  birbirlerinin anasini, bacisini, karisini  tartismalarina kattiklarini  görmedim  hele hele  annelerine  falan  küfür ettiklerini  asla. Evet bunlarda küfür ediyor  ama  sahislarina  birbirlerinin annesine falan degil( bunuda onaylamiyorum o ayri cünkü  kelime hafizasi zayif, konusamayan  ve  kisiligi  tam gelismemis  insan küfür  eder.)

Oysa  bizim  milletimizin (cogu)   erkekleri  birakin  tartismayi  öylesine  küfür  ediyolar  birbirlerinin annesine, bacisina, esine. Ben bu insanciklara  insanliktan  nasip  almamis  zavallilar  diyorum. Belki  nicin bu kadar  tepkili oldugumu  sorabilirsiniz?   Nedenini  söyleyeyim  cünkü anneler,  bacilar,  esler  kutsaldir. Helede  anneler  siz bir kisinin annesine  küfür  ederken  belkide  dünya  tatlisi,  pamuk  elli,  sevgi dolu bir yüregi olan kadincaza  sarfediyorsunuz  o  irenc  sözleri.  Nasil bir  insan  bunu  düsünmez  o  kadincagizlarin  sizin meselenizden  haberi  bile yok.  iste  bunun icindir  tepkim.

aleww  çok utandımmm...SN.LİTROS hemen hemen hergün ben küfür ediyorum die cesa veriyodu,ama senin kadar etkili olmamıştı

SEN İSTE JANUMM BENİMM.....KÜFÜRE HAYIR....

MrVahset

MrVahset resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:40:53sohbet oyun linki
ALEVgibii :

Neden sanki türk erkeklerinden veya türk olmaktan utanır gibi bir hali var seviyeli bayancığın....Küfür konusundada olsa Türklerle-almanları kıyaslama....Türk heryerde Türk tür...Bu da bizim farkımız olsun dimi

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:48:52sohbet oyun linki

Mr. Vahset bunu söyledine inanamiyorum . benimki bir karsilastirma degil bir  örnek  ferme. ayrica neden  türk erkeginden utanayim  BENIM  BABAM;  ABIM; TÜM KÖKÜM  TÜRK  : ASLA LÜTFEN YANLS YERLERE CEKIP   DIKKAT CEKTIGIM NOKTADAN SAPTIRMA KONUYU :  eger sen buna bu türkün  farki dersen  iste o zaman  utanirim.  cünkü  türkün  farki  övünülecek  bi  fark olmali  böyle  aciz  ve  zavallilik  belirtisi bi sey  

TÜRKÜN FARKI OLAMAZZZZZ!!!!!!

MrVahset

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:53:30sohbet oyun linki
ALEVgibii :

Mr. Vahset bunu söyledine inanamiyorum . benimki bir karsilastirma degil bir  örnek  ferme. ayrica neden  türk erkeginden utanayim  BENIM  BABAM;  ABIM; TÜM KÖKÜM  TÜRK  : ASLA LÜTFEN YANLS YERLERE CEKIP   DIKKAT CEKTIGIM NOKTADAN SAPTIRMA KONUYU :  eger sen buna bu türkün  farki dersen  iste o zaman  utanirim.  cünkü  türkün  farki  övünülecek  bi  fark olmali  böyle  aciz  ve  zavallilik  belirtisi bi sey  

TÜRKÜN FARKI OLAMAZZZZZ!!!!!!

Benim konuyu saptırdığım falan yok sadece yorumumu yaptım ve geçtim....yazdıklarına tepki vermemin nedeni bir TÜRK ile almanı karşılaştırman...

MrVahset

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 16:54:44sohbet oyun linki

Bybrut :
Sisi sen ne şeker şeysin öyle

neresi şeker lan bunun sende de ammada güzel göz zevki varmış he...

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 17:31:26sohbet oyun linki
MrVahset :

Bybrut :

bybrut öncelikle çoq thanks,o senin kendi şekerligin...

VE mrvahset,sana kötü şeyler sölerdim ama  alewwe sös verdim...nikin sana çok uygun hakikaten resimlerini incelediğimde vahşete kapıldım...

ccRAYS

ccRAYS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Nis.2006 Per 17:54:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
sisi1982 :
MrVahset :

Bybrut :

bybrut öncelikle çoq thanks,o senin kendi şekerligin...

VE mrvahset,sana kötü şeyler sölerdim ama  alewwe sös verdim...nikin sana çok uygun hakikaten resimlerini incelediğimde vahşete kapıldım...

zaten benim amacımda resimlerime bakmanızı sağlamaktı :)) (Sazandan bol ne var ) Vatsete kapılmanın nedeni de "kesinlikle ve kesinlikle " beni çok tipsiz bulduğun içindir :)) Neyse konuyu saptırmayın lütfen burada başka bir şeyin tartışması yaplıyor .... bu arada ben MrVahset eğer inanmazsan tekrar bak resimlerime ama bu sefer şok olma

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir