ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Mayıs 2024, Pazar 12:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   REZALETTE SON PERDE... Sabıkalının yıldızı kırmızı kırmızı:)
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Nis.2006 Çar 19:07:55sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
BOŞ BOŞ KONUŞ SUZİDİII  YILDIZ DAGITANLAR   KÖRDÜ YAAA  BUNLARI BİLİP BİLMEDİKLERİ DEGİL DOGRURUYU  GÖRMÜŞTÜR.KAFANI YORMA .LAF OLSUN DİYE KONUŞŞŞŞŞŞ.SUS DA  HANFENDİ SANSINLARRR

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2006 Cum 12:44:50sohbet oyun linki
yıldız dedıgınız nedır arkadaslar?*** bır deneme suresı . 10 dk için boyle bırbırınızı ezmeyın candy gırl denendi ve alındı. bu deneme olacak tabiki. bence fazla uzatmayın arkadaslar. saygısızlık boyutuna tasınmasın olayy.burası artık tıcarı bır mekan. hersart ve ahwalde mekanın cıkarı daha önemlidir. yıldız almış almamış meselesi degıl bu. bence konustukca konu sapıyor. bu konu burada bitsin .briw ve cc03 gerekenı yaparlar.

CCxxxxCC

CCxxxxCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2006 Cmt 06:02:37sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ŞEFLERDEN TOKAT ETKISI GOSTERECEK  CEFAP ONLY TEKRAR AJAN  

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2006 Cmt 12:17:10sohbet oyun linki
SuzidiII :
            Ana sayfayı dolanırken, birde yıldızlı ajanları tıkladım... Gözlerime inanamadım. Defalarca kere ovalasamda değişen hiç bir şey olmadı. xxcandygirlx  ve meşhuuuur küfürbaz sakarla nickini ortak kullanan onlystonexx yıldız ajan olmuşlar... Sözüm bu iki arkadaşa değil, sözüm bu iki arkadaşı eleştirmekte değil... Sözüm yönetime..!
            Her gün yeni isimler gördüğümüz yıldızlı ajanlar listesine alışmaya çalışırken, bildikleri birşeyler vardır teranesiyle avunurken, şimdi birde haftanın top 10 sabıkalı listesinin 2 numaralı yıldızı ajan olmuş... Bununla site içersindeki küfürbazlara nasıl bir ciddiyet sağlanır, bu kişileri kim ne kadar dikkate alır?
           Alkışlarım protesto amaçlıdır... Sayın yönetim eğer bir yanlışlık olmuşsa, düzeltilmesini talep ederim. Yok biz işimizi biliyoruz, yine bildiğimiz birşey var diyor iseniz sağ duyunuza güveniyorum. Saygılar!
   yaw suzudi sanane be bacım.... sen keyfine bak...herkesin bir bildiği vardır...bak çilekli dondurmam candyme yıldıs verildi verileli küfür etmiyo...ıslah oldu ıslah hehehehe

ileydi

ileydi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 14:25:21sohbet oyun linki
sisi  puhahhahahahahahhah 

POLICEE21

POLICEE21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2006 Pzr 13:27:47sohbet oyun linki

arkadaslar helede vip arkadaslar yani ajan adayi arkadaslar neden ajanlara bir laf edildiginde hemen onlari savunuyorsunuz anlamadim.acaba sizin onlari savunurken yazdiklarinizi seflerden biri okurda sizede ajanlik verir diyemi düsünüyorsunuz ki düsünsenizde haklisiniz nedenmi sefleri burda gercekten hak edene  degilde odalarda dolasirken kollarinin felan tesadüfen degdigi kisilere ajanlik veriyorlar yani durum böyle olunca haksizlikta kacinilmaz oluyor.ben vakti zamaninda ajanlik icin basvurdugumda cc03  bazi sebepler söylemisti burdan sesleniyorum.burda yaptigin is sadece sanal cc03 ama sunu unutmaki burda nasilsan gercektede öylesindir biraz dürüst olun yazik yani buraya harcligindan para kisip para ödeyen insanlar var onlara haksizlik yapiyorsunuz ve bunlari söyledim diyede bir sürü elestiri alirim belki ama artik bunu görün arkadaslar sonucta sanal burasi ve bi haksizlik yapiliyor aslinda hepsiniz biliyorsunuz ama bildiginizi menfaatler ugruna söyleyemiyorsunuz bu insanliga yakismaz arkadaslar.hakkimda ne derseniz diyin umrumda degil.ha yanlista anlasilmasin o yildizli iki ajan arkadasinda biseyini görmedim bisey diyemem.ama gercektenhic hak etmeyenler var bunlari görün artik.bu kadar yitirdikmi toplum olarak degerlerimizi:(((((((((

insaf-et

insaf-et resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2009 Pzt 17:32:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ccRAYS :

SuzidiII :
            Ana sayfayı dolanırken, birde yıldızlı ajanları tıkladım... Gözlerime inanamadım. Defalarca kere ovalasamda değişen hiç bir şey olmadı. xxcandygirlx  ve meşhuuuur küfürbaz sakarla nickini ortak kullanan onlystonexx yıldız ajan olmuşlar... Sözüm bu iki arkadaşa değil, sözüm bu iki arkadaşı eleştirmekte değil... Sözüm yönetime..!
            Her gün yeni isimler gördüğümüz yıldızlı ajanlar listesine alışmaya çalışırken, bildikleri birşeyler vardır teranesiyle avunurken, şimdi birde haftanın top 10 sabıkalı listesinin 2 numaralı yıldızı ajan olmuş... Bununla site içersindeki küfürbazlara nasıl bir ciddiyet sağlanır, bu kişileri kim ne kadar dikkate alır?
           Alkışlarım protesto amaçlıdır... Sayın yönetim eğer bir yanlışlık olmuşsa, düzeltilmesini talep ederim. Yok biz işimizi biliyoruz, yine bildiğimiz birşey var diyor iseniz sağ duyunuza güveniyorum. Saygılar!

O kadar bişey yazmayayım dedim ama dayanamayacam....Bir insan küfür etmiş olabilir küfürü bırakmışta olabilir....benim şu cc de etmiş olduğum küfürün haddi hesabı yok...Candigirli tanımam fazla sadece selam sabah hg hb....ama Onlystonexx benim danamdır :)) Onunla eskiden çok küfür ettik....ama 1 aydan beri küfür etmiyor bunu ben diyorum ben (Uskudar) Birisi küfürü bırakıp yıldız almışsa bunu çekemedeğin için şefleri protesto, etme aksini yap Onlystonexx ^i tebrik et  

CLumSyI

CLumSyI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Nis.2009 Pzt 18:02:03sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Nerden buldunuz lem bu başlıgı çıkardınız ortaya yine...burda bile adım geçiyor daha önce görmemiştim
CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir