ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
11 Mayıs 2024, Cumartesi 10:32   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity Dedikoduları
forum sohbet oyun basliklari
   CC de düğün var !!!
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxBYONCEMxx

xxBYONCEMxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 10:06:53sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
volkim siz altını dert etmeyin yawAŞKIMMMM madem rakılar benden diyon  altınlardan senden olsun VOLKİMİN yerinede sen tak hayatım (zaten volkan ufak altın takmıcaktı) hıım aşkım volkan altın set takıcaktı bi zahmet onun yerine takıver dimi ama volkan (şaka bi yana siz gelin yeter kankam)BEKLERİZ...!

gunes1985

gunes1985 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 10:12:26sohbet oyun linki
ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR ARKADASLAR DARISI TUM SEVENLERIN VE ASIK OLANLARIN BASINA

Regeneration

Regeneration resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 10:43:26sohbet oyun linki

Tebrik eder bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Davetiye gönderirseniz geliriz

volkybeyaw

volkybeyaw resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 10:53:38sohbet oyun linki

xxBYONCEMxx :
volkim siz altını dert etmeyin yawAŞKIMMMM madem rakılar benden diyon  altınlardan senden olsun VOLKİMİN yerinede sen tak hayatım (zaten volkan ufak altın takmıcaktı) hıım aşkım volkan altın set takıcaktı bi zahmet onun yerine takıver dimi ama volkan (şaka bi yana siz gelin yeter kankam)BEKLERİZ...!

ewet kankamben böyle 5 m zincir filan takmayı düşünüyordum..üstüne böle kuyumcudaki en pahalı seti almayı düşünüyordum ama abim bi zahmet alıversin bunları benim yerimekolay değil öyle bizim kankamızı almak

sen hala pintisin nen evlenirken ne ne yapcan  bu cimrilikle demişsin ya abi... ah be ah hic sorma!!! bu gidişle ic guveysi gidicem benbi de gazeteye ilan veriyim diye düşünüyorum:düğün masrafını karşılayan her turlu hatunla evlenilir diye bi de başlık parası filan alırsam ohhhh değmeyin keyfime

xXSeDXx

xXSeDXx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Nis.2006 Cmt 17:19:37sohbet oyun linki

Abim bu nası bişedir.İnan çok sewindim.Sizin yerinizde olmayı çok isterdim.İşlerim yoğun olmasa gelirdim.Size 3ü bi yerde getiririm düğünde(altın değil nescafe).Mutluluklar diliyorum.Gelinin kuşağını ben bağlıcam abi tmammı?Çocuğunuz olursa adını sedat koyun.Adı bana, bahtı size benzesin...

Böylece dostluğumuzu bi nebze olsun resmileştirdik.İyi günde kötü günde biz beraber olduğumuzu gösterdik herkese.Ayrıca bu yöndende kutluyorum sizi.Kendinize iyi bakın.Tekrar hayırlı olsun.Selamlar ederim.

IInecQ888II

IInecQ888II resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Nis.2006 Pzr 00:00:09sohbet oyun linki

hoobbbaaaaaa  

bounce--byonce rusen--sewda

ananas awradanas dıyerek baslamak ıstıyorum

yaw önce kucaklıyım çift kısılık ranzada kocayın ınsaallah yaw nası sevındım omur boyu mutluluk saglık versın allah sıze ne dıyım ıkı seker sırın ınsan bırlesmıs evlenıo cok guzel cok harıka

not:davetıye gondermezsenız gelmem

şey bide demıstım abi ben sana bu dugun deısık olsun hanı altınları bız takmayalımda bana taksınlar altınları abi deişsiklık baabında

bir ömür boyu mutluluklar...........   necQ

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 19:12:56sohbet oyun linki

yorumlar bu kadar mı

böle bi olaya ne bilim operator moderator falan tebrik etmezmi sonucta aynı ortamı paylaştıgınız kişiler. ama yok ben biliyom sacma sapan bi log olsaydı yok bu şöle olmuş yok bu böyle olmuş bi sürü yorum tbrkler söle böle. bu ölesine bi durum deil cıkmaymış kim kiminleymiş arkadaşlarımız evleniyolar!!! hayal kırıklığına uğradım neyse canlar sağolsun tekrar tebrik ediyom arkadaslarım mutlu yaşayın hep...

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 20:52:56sohbet oyun linki

Realsweety ne bu hiddet bu celal :) Bir önceki sayfaya ya da ilk sayfaya baq sonra kızdığına pişman ol :) Neyse olur böyle gözden kaçmalar :))

Ya ewlenecek olan abimiz ablamız düğünümüz mersinde demiş.Ben nerde  ve nezaman die sormuştum ama hala cevap gelmedi.Ben hala beqlemedeyim merkes temeemmm

blackpascal

blackpascal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2006 Sal 00:38:05sohbet oyun linki

tebrikler,ömür boyu mutluluklar,(wayyy be bizde öyle dalgasına takılıyoruz neler oluyomuş bizim cc de )

posiongirLn

posiongirLn resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2006 Sal 07:50:59sohbet oyun linki

MUTLULUKLAR.............

DARISI KARŞILIKLI SEVENLERİN BAŞINA......

CC sohbet icin buraya
 <<123 45>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir