ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 00:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Yıldız Ajanlar
forum sohbet oyun basliklari
   Bir İş Yapıyorsanız Adam Gibi Yapın !!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

IIIIIIMajesteIIIIII

IIIIIIMajesteIIIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 17:28:03      Bir İş Yapıyorsanız Adam Gibi Yapın !!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Beyem2004 Nikli Özel Ajan Bundan Sonra Hiç Kimseyi Uyarmadan Büyük Yazdı diye 1 Dakika Çakıp Çakıp Geçme Her Kullanıcı Eski Degil Bu Sitede..Yönetim 19 Tane Özel Ajan Atamışsın 15 i Offline Tebrik Ederim Yönetim.

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 18:05:47sohbet oyun linki

Arkadaşım senin bu yıldızlı ajanlara bu kadar gıcıklığın nedir anlamadım.Bir insan yıldız alınca illaki 24 saat online olacak diye bir şart yok ki bunuda o kişiyi bir insan olarak ve ihtiyaçları var olarak düşünün. Ben yıldız almadığım zaman bile genelden edilen hakaretleri özeline girip uyarıyorum. Karşındaki insanın nasıl konuşacağını sen belirlersin. Bu gibi konuşarda bence kafanı fazla yorma. Bukadar kafana takacak ve buraya açmaya değecek bir konu değil ki şunuda sorayım sana yıldız verseler sen 24 saat online mı kalacaksın?

Hoşçakalın

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 18:12:46sohbet oyun linki

Bana Yıldız Verilse 12 saat Online Olurum Candy...Ayrıca Bunları Yazıyoruz Diye Birşey Kafaya Takmak Mı Lazım Ben Gördügümü Yazarım Arkadaş Buna Ne Sen Nede Başkası Engel Olamaz.Ha Dersin İşime Gelmiyor O zaman Yorumda Yapmazsın Sayfayı Kapatır Geçersin..

xxcandygirlx

xxcandygirlx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 18:45:10sohbet oyun linki

Burada önemli olan sayfayı kapatıp geçmek değil insanlara gerekli olan açıklamayı yapmaktır eğer bununla ilgili bir derdin sıkıntın varsa forum sayfalarına taşımadan önce şeflerle konuşman daha mantıklı olacaktır

hoş sohbetler

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 18:56:01sohbet oyun linki

Seflerin Bu Yazıları Okuduguna Emin Olabilirsin Ha Ne Kadar Önemserler Onu Bilemem.Ama Ben Ne Görürsem Yazmaya Devam Edecegim Buraya...

Sanada Hoşsohbetler.

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 19:25:34sohbet oyun linki

majeste düşüncelerinde haklısın görünen köy klavuz istemez .candgirl arkadşım bu arkadşımızın yıldız ajanlarla bi problemi olduğunu zannetmiyorum.forumu takip etmeye çalışıyorum ve yorumları okuyorum.he majeste benim hiç bişeyimde olmuyo onu koruma amaçlı da yazmıyorum. rahatsız olduğu konuları dile getiriyo o kadar.bence birbirimize karşı bu kadar tepkili olmayalım.sonuçta buraya hepimiz düşüncelerimizi yazabiliriz. candygirl seninle özelde konuşmak istiyorum bi sakıncası yoksa.seninle paylaşacaklarım var.ok

hoş sohbetler

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 22:03:08sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bybrut senin derdin ne!!! öğrenebilir miyiz acaba.saçma buluyosan yorum yazma burda herkes sorununu dile getiriyo bi üstte yorum yazıyoruz.birbirimize karşı bu kadar tepkli olmayalım diye.okuyan yok tabi.arkadşlar lütfenn kendimize gelelimm.karşınızdaki kişiyle bi probleminiz varsa bunu özel olarak halledin buralara taşımanıza gerek yokk BYbrut duyulur!!!!!!!!!!!

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Nis.2006 Pzt 22:05:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İlgi Çekmek Mi Benim İlgisini Çektiklerim Yeter Bana Ve İnan Zavallı Olan Ben Degil Sensin...Derdimin Ne Olduguna Gelince Ben Bu Düzenden RAHATSIZIM anladın Mı Yoksa Yazıyı Biraz Daha Büyülteyim Mi? Ha Dersin Ki Rahatsızsan Girmezsin Olur Biter.Ona da Ben Karar Veririm..

IIIIIIMajesteIIIIII

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Nis.2006 Sal 15:42:35sohbet oyun linki

Üstat Spei :) Yazılarını Okudum Dikkate Alacagımdan Emin Olabilirsin Açıklamaların İçinde Ayrıca Teşekkürler.

RuZgAr Ne KaDaR SeRT EserSe Essin KaYaDaN ALıP GoTuReCeGi TozDur..

wokri35

wokri35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.May.2006 Sal 22:29:10sohbet oyun linki
   arkadaşım .. aslında bu mesele cc ye yarıyor sizler birbirinize niye kırıcı ve hakaret ediyorsunuzki akıllı olmanızı tafsiye ediyorum bence ,, çünki yine söylüyorum sizlerin iyi veya kötü hareketi cc yöneticilerine yarıyor bunu böyle bilin vede bir birinizi kırmayın diyorum dostluk gibisi yoktur bence  k.i.b akıllı olun tüm sevenler
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir