ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Haziran 2024, Çarşamba 07:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   YA BEN OLSAYDIM!!!!!!!!!!!!!!!!
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ALEVgibii

ALEVgibii resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2006 Cum 12:26:58      YA BEN OLSAYDIM!!!!!!!!!!!!!!!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

TV   seyrediyorum, Filistin li  bir baba  ve oglu  israil askerlerinin actigi  atesin ortasinda kalmis, birkac cöp bidonunun  arkasina siginmaya  calisiyorlar. Baba  sinmis  iyice  bidonlarin arkasina  cocuksa babasinin arkasina sinmeye calisiyor  ama.......ama  ne fayda ikiside cansiz   kanlar icinde  benimse gözlerim yaslarla dolu sunu soruyorum..........  ya ben olsaydim babam ve ben  yada  babam ve kardesim  yada  evli olupta onlar  kocam ve oglum olsaydi....  icim aciyor  gözlerimden akan yas hic  hic  asil kalbimden damlayan birsey far..........

Bir resme  bakiyorum  Afrika  da  cekilmis,  Bir anne ve kucaginda  ölmek üzere bir cocuk  ikiside bitkin, zayif, hasta  ve  veeee   AC  ölecek  cocuk belki  birazda  belki buresim cekildikten  hemen sonra öldü........ yine aglamakliyim yine bir soru birakmiyor yakami........ya  ya ben olsaydim o ölümü bekleyen ac  cocuk,  ya  ben olsaydim  kucaginda acliktan ölümü bekleyen cocugunu tutan anne........ iste yine o aci ve yine o damlalar....

Bir haber programi izliyorum, Irak ta bir  dügünü  bombalamislar   gelin kinali elleriyle sarilmis  kavusamadi, onun olamadigi  sevdigine,  sevdigi al kanlar icinde cansiz. gelin haykiriyor aciyla belki oda ölmek istiyor ama............ bu soru cok aci veriyor bana ve yine yankilaniyor iste beynimde..............ya  ben olsaydim  sevdigini, kocasini   kinali ellerle  kucaklayan, ya ben olsaydim yarini al kanlar icinde saran.........aci hep aci

hayatimizda  bos gecen bosa gecen zamanlari düsünüyorum bu haberleri duyunca aceba herkes "ya ben olsaydim"  DIYE SORUYORMU KENDINE.

ARKADASLAR SORMUYORSAK SORALIM, GÖRMÜYORSAK BAKALIM, DUYMUYORSAK  BIZIDE DUYMAZLAR  BUNU HIC UNUTMAYALIM.................

sisi1982

sisi1982 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Nis.2006 Cum 12:40:49sohbet oyun linki

Aşk ve arkadaşlık

Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar aşk, kendinden emin bir şekilde sorar;

’’ ben senden daha samimi ve daha cana yakinim sen niye varsın ki bu dünyada?’’

Arkadaşlık cevap verir;

"sen gittikten sonra bıraktığın gözyaşlarını silmek için...."

Bütün sevdiklerinize ithafen şunları göz önünde bulundurun:

***Eğer bu sabah hastalıklı değil de sağlıklı uyanmış iseniz, bir hafta  sonrasını göremeyecek olan bir milyon insandan daha şanslısınız.

***Bir harp tehlikesi ile, işkence görmek ihtimali ile sağ kalma korkusu ile karşı karşıya değilseniz, 500 milyon insandan daha
iyisiniz.

***Buzdolabınızda yiyeceğiniz, üzerinizde elbiseniz, başınızı  sokup uyuyabileceğiniz bir eviniz varsa, dünyadaki insanların çoğundan daha zenginsiniz.

***Bankada ve cüzdanınızda para varsa, dünyanın en imtiyazlı

% 8 iarasindasiniz.

***Anneniz, babanız sağ ise ve boşanmamışlarsa, siz bu dünyada nadir kişilerden birisiniz.

***Bu mesajı okuyabiliyorsanız bu demektir ki; Birisi sizi düşündü ve bunu gönderdi..

***Çünkü okuma yazma bilmeyen 2 milyar kişiden biri  değilsiniz.

*Paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış..

*Kimse seni üzmemiş gibi sev..

*Kimse seni seyretmiyormuş gibi dans et ..

*Kimse seni dinlemiyormuş gibi şarkı
söyle..

*Cennet dünyadaymış gibi yasa..

alew  hayat çok acımasızzzzz...

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.May.2006 Çar 16:34:35sohbet oyun linki

Acimasiz olan hayat degil  INSAN lardir. Bu kötülükleri yapanda insan, bu kötülüklere maruz kalanda insan . Bence hayat acimasiz deyip gecmek bir bahanedir. Her insan kendi duyarli olsa tüm insanlar duyarli olur ve bu tür seyler ortadan kalkar.

Lütfen kendimizi kandirmayalim iyiligide kötülügüde yapan insandir hayat bir bahane olamaz.

emrekaptan

emrekaptan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 23:14:21sohbet oyun linki

İNSAN OLMAK DUYARLI OLMAKTIR. KENDİNİ BAŞKALARININ YERİNE DE KOYMAK GEREKİR AMA ÖYLE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞİZKİ BANA DOKUNMAYAN YILAN BİN YAŞASIN ANLAYIŞI HAKİM OLUYOR DEĞİŞMESİ GEREKLİ

SİLKİNMELİYİZ BİRAZ VE ÜLKEMİZDE VE  YAŞADIĞIMIZ DÜNYADA NE KADAR OLUMSUZLUK VARSA İNSAN OLMA ONURUMUZLA KARŞI DURMALIYIZ........

emrekaptan

emrekaptan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.May.2006 Cum 12:19:20sohbet oyun linki

TEPKİSİZ VE BOŞ BİR TOPLUMA HAYIR DUYARLI OLMAK GEREKLİ......

ÇÜNKÜ İNSANIZ VE BİZİ DİĞER CANLILARDAN AYIRAN DÜŞÜNCE ÖZELLİĞİMİZ VAR.

DÜŞÜNÜYORSAM VARIM

EyluldeGellll

EyluldeGellll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2006 Cmt 14:44:03sohbet oyun linki
 ya ben olsaydım diye kaderci yaklaşmaktansa, niye onlar orada deyip sorgulamak ve dünyanın her yerinde,sadece olayı gördüğümüzde değil; her an bu tür olayların yaşandığını bilerek hayata bakışımızı biraz değiştirsek, bireysel toplumsal ve evrensel duyarlılığımızı arttırsak daha doğru olmaz mıydı acaba?

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.May.2006 Cmt 18:24:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
parmagın kesılırse acısını sen duyarsın diğerleri sadece uzulur. uzulmek acını hafıfletmez.

ALEVgibii

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2006 Pzr 15:00:33sohbet oyun linki

üzülmek   o kisinin acisini asaltmas  ama  gidip o kisinin kanayan parmagini sarmak onun acisini asaltir

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.May.2006 Pzt 11:40:53sohbet oyun linki

EyluldeGellll :
 ya ben olsaydım diye kaderci yaklaşmaktansa, niye onlar orada deyip sorgulamak ve dünyanın her yerinde,sadece olayı gördüğümüzde değil; her an bu tür olayların yaşandığını bilerek hayata bakışımızı biraz değiştirsek, bireysel toplumsal ve evrensel duyarlılığımızı arttırsak daha doğru olmaz mıydı acaba?

Tek sorun insanların insan olduunu unutması...

Yada insanları insan olarak görmemesi...

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.May.2006 Cmt 04:55:48sohbet oyun linki

FL4M3 :
parmagın kesılırse acısını sen duyarsın diğerleri sadece uzulur. uzulmek acını hafıfletmez.

Ya kesilen parmağına tuz basmaya çalışan insanlar olsaydı ? Senin parmağın kesildiği için bile üzülen birilerinin olması, insanlarının seni düşünmesi seni o kadar rahatlatır , o kadar güven verir, o kadar güçlü kılar ki !!! Parmak acısını unutur ve bu hayatta seni seven insanlar olduğu için dua edersin..

Parmağım kesildiğinde beni düşünenin ele avuca sığmaz Alev im olduğunu bile bilmek. huzurun en büyüğü :)) iyiki varsın birtanem !! :)

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir