ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 07:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   Sizce Becquerel Ajanlıgı Bırakmalı mı ?
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

eeflatun431

eeflatun431 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 12:35:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Tamam Majeste Becquerel ajanlığı bıraktı mutlumusun? yada Şöyle söylüyeyim Diğer ajanlarla ne kadar mutlu olabileceksin? bence bu sadece  ilgi konusu olmak başka birşey değil ben bir konuya daha değinmek istedim Şefler ve ajanlar hep şunu söylüyorlar işte userler olmasa CC olmaz biz olmayız falan peki buna ne kadar riyaet ediyorlar merak ediyorum İnsanların şikayetleri göz önünde bulundurulmuyor Evet burası Ticari bir site Userlerde Metodik in Müşterisidir Bence Şeflikten ve ajanlıktan önce Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurmalılar Hoşcakalın!..
CC sohbet icin buraya
 <<1234567 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir