ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
4 Mayıs 2024, Cumartesi 22:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC DE PERSONA SORUNU .
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Evangeline

Evangeline resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 04:19:31sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Chat City; İstanbul un minyatürü:)) Her türden insan var. Kimisi kendini yansıtıyor, kimisi olmak istediği ama olamadığı profili çiziyor... Çok enteresan insanlar var. Gerçekte sahip olunan kişilikler cc de sanki mutasyona uğruyor. İlk başlarda "benim iradem sağlam, ben etkilenmem" vb. düşünceler beyninden geçerken, kişi bir müddet sonra söylediği yalanlara  inanmış buluyor kendini.

Kimisi için chat city(sanal alem) gerçeklerden kaçış yolu. Burada insanlar gerçekte tatmin edemedikleri psikolojik, sosyal, duygusal vb gereksinimlerini tatmin etmeye çalışıyor. Mesela daha önce bir kızla adam akıllı muhabbet etmemiş bir erkek ( ya da erkekle muhabbet etmemiş kız) burada daha farklı davranıslar içine girebiliyor. Her kıza asılıyor. Ya da içine kapanık biri tam tersi aktif bir portre çizebiliyor.

Burada sosyallikten ve gerçekten uzaklasmıs cogu kişi kendine birer[10 bile olabilir:))] sanal kimlik oluşturuyor sanki. Erkekler kız ya da kızlar, erkek olabiliyor.   Hastalık gibi bir şey. Dikkat etmek lazım.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Ağu.2006 Çar 05:09:58sohbet oyun linki

Bende olayı şöyle ele alayım

Burada herkes real yaşımını tam anlamıyla sergileyebiliyor mu?

Ben internetin bir yerde çöpçatan görevinide üstlendiğini düşünüyorum,karşımızdaki insanın gerçek kişiliğini örten,onu melek gibi tanıtan,maskeler ardına gizleyen bir perde adeta.Eskiden mahallelerimiz de,işyerimiz de toplu eğlence merkezlerinde ki tanışmalarımız artık yerini internete sanal aleme terketti.

Chatciy e takılan veya diğer sitelerde çok zaman harcayan pc başından kalkmayan bizler bilmeden zihinsel kirlenmelere,zaman israfına,inkar etmeyelim lütfen bunu,aile ilişkilerimizi,yalnızlaşmamızı,evli olanımız varsa duygusal ilişkiler için burada sanalda yetinmeler,eş yerine daha farklı alternatifler aramak gibi insanın gerçek kişiliğinden ve kimliğinden uzaklaştırarak  real yaşamdaki kişiliğimizi % 10 umuz ancak gösterebiliyoruz sanal alemde.

Hepimizde olan ilkel arzularımızı, doyum eğilimini yaşıyoruz burada.

Karşı cinsi arzulamak,onun yanın da olmak onunla iletişim sağlamak bizleri hoşnut eder. saldırgan ve küfürbazlara baktığımız da,real yaşımındaki saldırganlık iç güdüsünü aynen ChatCity de veya herhangi bir sohbet kanalı,oyun vb gibi lerde sürdürmektedir.Bunu da  herhangi bir odada direk gelip saldırganlık yaparak,küfür ederek  veya cinsellik,saldırganlık ve sorumsuzluk la deşarj olmaya çalışanlar var,hep görüyoruz bu tipleri.

Bunlarda içe dönük,gerçek hayatta konuşamayan insanlar sanal sohbetlerle daha çok ilgilenirler.

Bizlerde  chat yapıyoruz. Ama beğenilme ve kabul görme problemi diye herhangi bir problem ve sorunumuz yok.ayrıca buraya bu kadar bağlanmakta yaşam tarzımız veya sanal dünyamız değil kesinlikle:))

Kısacası:

Real yaşamın da saldırgan,içine kapanık,konuşamayan,dışlanmış ve ruhsal problemleri olan her insan, inanın CC dede aynı kimlikle gezecektir.sanmayınki bu realinde iyide burada böyle davranıyor,hiç alakası yok bence.

Veya sanalda çok iyi diye ön plana çıkardığımız bazı insanlar,realinde yukarıda belirtilen  saldırgan kalıba giren insanlardır.

Burada ben doğruyum ben buyum. realimde bu diyenlerle zaten sohbet ettiğinizde biraz zekiyseniz kimliğini düşüncelerini kişiliğinide anlayabiliyosunuz.

Kişiyi burada tanımak ve çok iyi bir insan diyebilmeniz için mutlaka gerçek yaşamından da onu tanıdıktan sonra sonra iyi diyebiliriz

Beni benden değil beni realimden tanıyanlardan öğrenmek lazım:))

Neyse yorum yok...

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 03:37:58sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
İcinizdeki devi uyandırın  dokun icinizi kendinizle yuzlesin neden farklı karekterleri oynuyoruz diye :)

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Ağu.2006 Pzr 03:38:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Evangeline :

Chat City; İstanbul un minyatürü:)) Her türden insan var. Kimisi kendini yansıtıyor, kimisi olmak istediği ama olamadığı profili çiziyor... Çok enteresan insanlar var. Gerçekte sahip olunan kişilikler cc de sanki mutasyona uğruyor. İlk başlarda "benim iradem sağlam, ben etkilenmem" vb. düşünceler beyninden geçerken, kişi bir müddet sonra söylediği yalanlara  inanmış buluyor kendini.

Kimisi için chat city(sanal alem) gerçeklerden kaçış yolu. Burada insanlar gerçekte tatmin edemedikleri psikolojik, sosyal, duygusal vb gereksinimlerini tatmin etmeye çalışıyor. Mesela daha önce bir kızla adam akıllı muhabbet etmemiş bir erkek ( ya da erkekle muhabbet etmemiş kız) burada daha farklı davranıslar içine girebiliyor. Her kıza asılıyor. Ya da içine kapanık biri tam tersi aktif bir portre çizebiliyor.

Burada sosyallikten ve gerçekten uzaklasmıs cogu kişi kendine birer[10 bile olabilir:))] sanal kimlik oluşturuyor sanki. Erkekler kız ya da kızlar, erkek olabiliyor.   Hastalık gibi bir şey. Dikkat etmek lazım.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir