ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 16:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC DE PERSONA SORUNU .
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.May.2006 Pzt 16:42:18      CC DE PERSONA SORUNU .sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Cc reelden farklı yansımaların sahne aldıgı bir platform . Neden insanlar burada cok degisik kılıklara girerler ve bu sizce 1 rahatsızlık belirtisimidir ?  Cekinmeyin dokun icinizi :)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2006 Sal 05:10:24sohbet oyun linki
       CC yani sanal sohbet dünyamız... Burada herkes tam olarak kendini reeldeki kadar ifade etmez. Çok fazla kişiliğin olduğu bu yeri ben BBG evine benzetiyorum. Normal hayatında çok mülayim yumuşak ruhlular bile burada anlamsız hırslarının esiri olup farklılıklar gösteriyor.
        Görünmeyen süratlar ve ifadelerin eşliğinde sadece bazen aklından geçenleri yazıyor, o şekilde var sayıyorlar. Tanıma merakı ve kendi hakkındaki görüşleri alabilmek adına değişik kılıklara bürünülüyor. Bunun en büyük kolaylığı ise net alemi oluşu. Gerçek yaşantısında kaç kişi onlarca kılıkta gezebilir ki? Ekran arkasındaki kolaylıklardan yararlanma egosu. Bu sadece CC de ğil tüm sanal alemde böyledir sanıyorum.

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.May.2006 Sal 13:00:28sohbet oyun linki

HurremSuItaan :
       CC yani sanal sohbet dünyamız... Burada herkes tam olarak kendini reeldeki kadar ifade etmez. Çok fazla kişiliğin olduğu bu yeri ben BBG evine benzetiyorum. Normal hayatında çok mülayim yumuşak ruhlular bile burada anlamsız hırslarının esiri olup farklılıklar gösteriyor.
        Görünmeyen süratlar ve ifadelerin eşliğinde sadece bazen aklından geçenleri yazıyor, o şekilde var sayıyorlar. Tanıma merakı ve kendi hakkındaki görüşleri alabilmek adına değişik kılıklara bürünülüyor. Bunun en büyük kolaylığı ise net alemi oluşu. Gerçek yaşantısında kaç kişi onlarca kılıkta gezebilir ki? Ekran arkasındaki kolaylıklardan yararlanma egosu. Bu sadece CC de ğil tüm sanal alemde böyledir sanıyorum.

BBG evet cok guzel tesibitti :)

emrekaptan

emrekaptan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 00:00:50sohbet oyun linki

bence burda insanlar kendi kişiliklerine  uygun kılıklara girip , bilincine uygun iletişim tarzıyla da kendini ifade etmek istiyor.  ama sanal ortam olduğundan  bir çok kişi samimi değil, bu da normaldir çünkü insanların çoğu arayış içinde sanırım. ama bir şekilde kendimizi , bilincimizi, eğitim düzeyimizi , kültürümüzü , ahlaki düzeyimizi iletişimimizle de gösterebiliyoruz........

duyarlı arkadaşlar ne kadar yoğun olursa duyarsız ve art niyetli insanlar da ya değişmek zorunda kalacak yada kendilerine yer bulamayacaklardır.   selamlar...........

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 03:21:16sohbet oyun linki
selamlar emre guzel yerdesin basarılar .

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 12:35:13sohbet oyun linki
hiç kimse  rol yapamaz.ben buna ınanmıyorum.her ınsanın içinde bınlerce ınsan war bınlerce bastırılmış duygu, binlerrce komplex vs vs.. oyuzden burasıda gercek ..gercekten kastımız fızıksellik olmamalı bence. orada gordugunuz ıyı veya kotu hersey gercektır.

ipsizucurtma

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.May.2006 Per 14:16:53sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

FL4M3 :
hiç kimse  rol yapamaz.ben buna ınanmıyorum.her ınsanın içinde bınlerce ınsan war bınlerce bastırılmış duygu, binlerrce komplex vs vs.. oyuzden burasıda gercek ..gercekten kastımız fızıksellik olmamalı bence. orada gordugunuz ıyı veya kotu hersey gercektır.

Bu kisilikle alakalı zaten flm evet insan guzel rol yapan varlık hele bunu benimserse  harikalar yapabiliyor .Gercek kisilik zamanla parcalanıyor eminim ki burada herkes ilk gun ki masumiyetini koruyamadı. Cunku karsılastıgı olaylar insanı farklı davranıslara itiyor aklıma gelen sey sizlere belki komik gelebilir ama yazacagım :))  Bu bir bulasıcı hastalık gibi ( 2-3-4-5 karaketerli olmak yada oynamak)  en buyuk belirtileri de suphe, paranoya , melankoli .

Dikkatli olmak lazım  nihayetinde buraya acı cekmeye gelmiyoruz .

KarizmaErr

KarizmaErr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 17:07:49sohbet oyun linki
Bazen İnsanlar Reelde Yapamadıgı Davranışları Cc De Daha kolay Yapabildiğinden Bu Sorunla Karşılaşabiliyoruz.Ama Benım Şahsi Görusum Her Yerde Bİr Olmak.

Pishti

Pishti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 02:26:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet mesala ben gercek hayatta zor guluyorum ama aksamları cc y gırdıgımde dunyadan sankı kopuyorum rahatlıyorum hersey cok farklı burda...

mukookoo

mukookoo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Ağu.2006 Pzt 13:09:15sohbet oyun linki
bence mılletın ısı gucu kızın msnsını alıp ısı ılerletmek,olursa ılıskı felan..artık kızlar dda o kadar bıkmıskı cevap yazmıyolarr..haklılar tabıı..bence chat yonunden bıraz kalıtesız sıtee...ama renklı bı sıte de forumları hosuma gıdıyoo:=)
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir