ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

4 Mayıs 2024, Cumartesi 05:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   BEN AJANLARIN EGOLARINI TATMİN ETMEK İÇİN BURAYA GİRMİYORUM!!!
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

xxnikolaemrahxx

xxnikolaemrahxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 20:09:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkdaslar  Sorunu atışarak Cwp bulamayıs  Noa YA soralım ve cwp alınmasa gerekn yapılır (nasss)

HuseyinNihalATSIZ

HuseyinNihalATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 20:25:47sohbet oyun linki
AJANLAR İŞLERİNİ GAYET İYİ YAPIYOR SİZ KAFANIZI YORMAYIN.BEN YAKLAŞIK 4 SENEDİR BURADAYIM KİMİN NE ZAMAN HANGİ RESMİ EKLEDİĞİNİ BİLİYORUM VE BİR ÖZELLİĞİM GÖRDÜĞÜM BİR YÜZÜ ASLA AMA ASLA UNUTMAMAMDIR. BURUN YAPISINDAN KAFASININ KIVRIMLARINA KADAR GÖZLERİNİN YAPISINA KADAR HATIRLAR HAFIZAMA ALBÜMLERİM BUNA KISACA FOTOĞRAFİK HAFIZA DENİYOR.NAZBJK NİN İLK ZAMANLAR EKLEDİĞİ RESMİ ÇOK İYİ HATIRLIYORUM VE EN SON EKLEDİĞİ RESİMLE ALAKASI DAHİ OLMADIĞINI BİLİYOR VE HERSEFERİNDEDE BUNU HATIRLATIYORUM.EN SON EKLEDİĞİ RESİM 20 Lİ YAŞLARDA BAŞKA BİR BAYANA AİT NAZ 29 YAŞINDA VE UTANMADAN GİDİP BAŞKASININ RESMİNİ EKLEYİP SONRADA BURDA GÖREVİNİ YAPAN AJANLARA DİKLENMEKTE.JİSELL HANIM GÖREVİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRMEKTEDİR.KİMSE HAKSIZ YERE KENDİSİNİ SUÇLAMA GAFLETİNE DÜŞMESİN.BEN BU SİTEDE MELİSSA P NİN BİLE RESMİNİN KONULDUĞUNU(YATMADAN ÖNCE 100 FIRÇA DARBESİNİN YAZARI)OKTAY KAYNARCANIN VE HATTA ABUK SUBUK DOĞA RESİMLERİNİN BİLE KONULARAK ONAYLANDIĞINI GÖRDÜM.EĞER RESİMLERİ ONAYLAMA GÖREVİ JİSELL HANIMA VERİLMİŞSE BU GÖREVİNİ ÇOK DİKKATLİ VE İYİ BİR ŞEKİLDE YAPTIĞINI BU TİP BAŞKALARINA AİT YADA ABUK SUBUK RESİMLERİ SİLEREK GÖSTERMEKTEDİR.KENDİSİNE VE ONUN NEZDİNDE TÜM AJANLARA GÖREVLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPTIKLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLERİMİ BİR BORÇ BİLİRİM...

BerkAltay75

BerkAltay75 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 21:11:14sohbet oyun linki

Tebrikler......geleceğin ajan adayı selim üstadım.....Sana tek bi soru NERDEN biliyorsun ? o fotoğrafın naz a ait olmadığını ve bu yorumu yapıyorsun....Başka bir bayana ait olduğunu söylüyorsun ispat et  o  resim naz a ait değilse resmin sahibini bul biz utanalımmm.Ama bulamaz da buraya sırf yazmak için yazdın ise sen utan...OKİŞ mi......EMPATİ kur ne olur ya kur.....Acaba senin resmini gelipte bi bay ajan arkadaş silse nasıl ve ne şekil düşünürdün merak ediyorummmmm ....

Arkadaş sorun fotoğraf değil yapılan hareket tarzı.Kimse kendi egolarını tatmin için böle bir şey yapamaz ; yok böle bi dawranış şekli....Biri der foto bana ait naz benim fotomu koymuş o çok merak edilen kamera aç olayına da girer eywallah ama öle bir şey  yok.....Ayıppppppp kocaman bir ayııııpppp.Çok çocuksu bir hareket tarzı fotoğrafı silmek.....

HuseyinNihalATSIZ

HuseyinNihalATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 21:20:39sohbet oyun linki
BERK KARDEŞİM FAZLA YORUM YAPMAYI SEVMEM BENİ AZ ÇOK TANIRSIN.NAZ IN RESMİNİ DAHA ÖNCE GÖRDÜM BURNUNDAKİ KEMERE KADAR HATIRLIYORUM YÜZÜNÜN ŞEKLİNDEN ÇENE YAPISINA KADAR UZUN VE FARKLI YÜZ HATLARINA SAHİPTİ.BU RESMİN ONA AİT OLMADIĞINI NASIL İSPATLIYAYIM SANA İNTERNET ALEMİNDE TONLARCA RESİM VAR.KENDİSİNE SÖYLEDİĞİMDE 3 SENE ÖNCEKİ HALİM DEDİ YUKARDA ALLAH VAR KİMSEYE İFTİRA ATMAYI SEVMEM AMA GÖZLERİMİN GÖRDÜĞÜ ÜZERİNE SÖYLEYECEĞİM TEK ŞEY NAZ DEĞİLDİ O RESİMDEKİ...JİSELL HANIMINDA HİÇBİR ŞEKİLDE KİŞİSEL EGOLARINI TATMİN EDECEK BİR YAPIYA SAHİP OLMADIĞINI BİLİYORUM O GÖREVİNİ YAPIYOR EĞER BİR HAKİME BEN SUÇSUZUM HAKİM BEY DERSENİZ ODA SİZE SORAR İSPAT ET.BENSE BURDA SAVCILIK MAKAMINI ÜSTLENİYORUM ÇÜNKÜ NAZIN DAHA ÖNCEKİ RESMİNİ GÖRDÜM VE DİYORUMKİ SEN SUÇLUSUN NAZ JİSELL HANIM HAKLI...NAZ KAMERASINI AÇAR VE İSPAT EDER OLAY BUDUR...SAYGILARIMLA

Ojexos

Ojexos resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 21:30:25sohbet oyun linki

Berk Abi Bence Bir Konuda Da Sen yanlıyorsun..Benim Hatırladığıma Görede Naz Abla Önceden 29 Yaşlarındaydı Naz Ablaydı Şimdi Naz OlduSmile  Bu REsimdeki bayan Değildi Hatırladığıma Göre.besiktaslı resimler Falan vardı sanırım.Bu Yada Değil Önemli Olan O Resimdeki Kim Oldğu değil Jisell Uygun Görmemiş Ve Silmiş..Jisell Nazı Neden Kıskansın Ki Ona Kalırsa N_O_A Da beni KıskanırTongue  Şaka Bir Yana...Buradaki Ajanların Hiç Kimseyi Kıskanmayacağından Emin Olun..Burada Ajanlarla Userlar Arasında Böyle bir İlişki Asla Olmamıştır Bundan sonrada Olmayacağından Eminim.Hem Olayı NEden Genelledin Ki ajanlar diyerek Sadece Jiseli Söylerdin Olur Biterdi...

Böyle bir konuyu Neden Foruma Taşıdın Naz BilemiyorumWink Yetkililerle Konuşabilirdin SOrunu Onlar Cözecektir Ki zaten buraya YAzarak Ne yapmak İstiyorsun Anlamadım Yani..Gereksiz .

Ne diyim Herkez Amacına Ulaşır Umarım:P İyi Akşamlar..Naz li Ve Jiselli Dk Lar

xxnikolaemrahxx

xxnikolaemrahxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 21:44:37sohbet oyun linki
cc EYLÜL 2003 TARİHİNDE  FALIYETE GECMISTR 4 SENELIGIM DİE BİŞİ YOKTUR NİHAL BEY  BUDA SİZE KAPAK OLSUN VE  SİZİ İLGILENDIRMEYEN OLAYLARA DA KARISMAYIN ARTI Bİ SORUN İSE KENDİ RESMINIZE BAKIN  TAM Bİ SİYASİ RESİMDIR EE NAPALIM BENDE  N_O_A YA YALAKALIK CEKSEM BENDE SİYASİ ERSİM KOYARIM...

Kyivbehsah

Kyivbehsah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 22:49:44sohbet oyun linki

Ajanlarımıza Saygılar Ve onları Sucsuz Yere Haksızlık Yapanlarada Hiç ßir Sözüm Yok...........Jisell Ablacıgım Neden Bi Kişiyi Kıskansın ya da Egoyistçe Davaransın..Ben Şuana Kadar Hiç Bir Ajannın Yok Yere ve Kıskançlıktan Fotograf Sildiklerini Görmedim ve Görmüyecemde..Neden Herkez işine Bakmıyorda ßunlarla Zaman Öldürüyor Ve Bu Kadar Uzatılıyor Hiç Gerek Yok Cok Basit Bi Konu Yüzünden Gündem yaratıyor(naz)..ßunlara Gerenk Yok,Bunlar Reklam kokan hareketler...Herkez Bi Şekilde Kendinii İspatlamaya Calışıyor Ve Kendileri Gündeme Oturmaya Calışıyolar,Gayette Güzel Bi Ortam Yaratıyorlar...

Ajanlarımıza Kolay Gelsin ve Allah Yardımcıları Olsun

Güzel Günler Dilegiyle Hoşcakalın Kyivbehsah

BerkAltay75

BerkAltay75 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 23:03:19sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ajanlarımıza Saygılar Ve onları Sucsuz Yere Haksızlık Yapanlarada Hiç ßir Sözüm Yok.....

O zaman sonrasını nie yazdın die sormazlar mı ? Ben sana sadece  yani!!!!!!!!!

Kyivbehsah

Kyivbehsah resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.May.2006 Per 23:27:43sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sormazlar Merak Etme..Anlıyanlar Anladıı Orda Ne Yazmak İstedigimii

crayzzloser

crayzzloser resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.May.2006 Per 00:35:47sohbet oyun linki
sonuna kadar sizi destekliyorumm  ..hepsii olmasada çoğu ajan egosunu tatmin etmek için anlamsız şeyler yapıyolarr..ÖRNEK.......istediğini elde edemediği zamannn..sanırıımm nedemek istediğimii anlıyosunuzdurr  saygılarımlaa ..MELİS
CC sohbet icin buraya
 <<12 34>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir