ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
12 Mayıs 2024, Pazar 18:55   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   AYRILIRKEN SOYLENEN LAFLAR?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.May.2006 Cmt 12:51:55      AYRILIRKEN SOYLENEN LAFLAR?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

- ne zaman buluşuyoruz

i know what it is to be young, but you don t know what it is to be old..
-hö?gene başladın saçmalamaya.

- artık benim sevgilim olma kemal.
- ...

-boyle i$te. çok saçma bir sebep biliyorum. ama beni anlamanı bekliyorum. bana kızgın olabilirsin.
(sol yanağını göstererek) hadi vur!
-ben solağım

beyninde ilişkiyi bitiren ancak bunu yüreğine anlatamayan ve ayrılığı kabullenemeyen çok duygusal ve romantik biri;

kışın soğuk yazın sıcak olduğunu, dünyanın döndüğünü, şu ağacın eninde sonunda sürgün vereceğini, güneşin yaşam dolu ışınlarını bize sunduğunu ve ateşin yaktığını bildiğim gibi; seni sevdiğimi biliyorum. suskun gözlerimin derinliklerinde bunun yattığını, deli hüznümü bu yüzden yaşadığımı ve asi, isyankar yüreğimin bunu kabul etmediğini, bu yüzden de ardıma dönüp bakmadan çekip gidişimi belki çok sonra anlayacaksın

-çok pişman olucaksın beni terkettiğine, kapımda köpekler gibi ağlıcaksın, noolur geri dön noolur diye yalvarıcaksın, ve ben de "aa tamam!" dicem...

-kendine iyi bak
-senden sonrası seni ilgilendirmez.
-?!?

-seni seviyorum , sen hayatımda karşılaştığım en mükemmel insansın ama kusura bakma ben hiç bir şeye hazır değilimmm

gün gelip artık bana değer vermez olduğunda, senin yanında yer alıp, kendime karşı çıkacağım. hor görüp yüz çevirdiğini gördüğüm zaman bana, haksızlık etsen de, senin hakkını savunacağım.

en zayıf yanlarımı en iyi ben bildiğime göre, çekinmeden açığa vurup arka çıkabilirim sana. kusurlarımdan hangisi benim için en büyük lekeyse, beni kaybederken büyük şan kazanırsın aynı anda. üstelik bu işte benim için de kazanç var; çünkü seven düşüncelerim sana yöneldikçe daima, ister istemez kendime vereceğim zararlar sana yarar sağlarken, kat kat yarar getirecek bana.

öyle bağlıyım ki ben sana, öyle ki benim sevgim, sen haklı olasın diye, her haksızlığı üstlenirim.

- buradan cikalim. sen... sen taksim uzerinden git; ben karakoy den..
- nasi yani?! bitti mi simdi?
- ...
- ...(aglanir)

don t cry for me
be happy honey
finally
no woman no cry

-oyuna bilet almı$tık onlar ne olacak?
-emin olduğuna emin misin?
-biz çok iyi dost kalıcaz!

ayrılık bir yönüyle travma olduğu için genelde $ok nedeniyle saçmalanır ve sonradan kesinlikle tutulmayacak sözler verilir.

-bitirmek mi istiyorsun.
- evet
- o zaman bitmiştir.
- neden bittiği hakkında bir daha konuşmayacak mıyız ? . bu kadar kısa mı yani.
- niye konuşalım ki bitti zaten.

- bence artık başka erkeklerle de görüşmelisin.. başkalarıyla da çık, gez, deneyim kazan..
- ???

- beni kırdın, incittin, yıprattın, ama ben dayanıklıydım. ben de seni kırdım, yerine konmayacak kısımlarını parçaladım kalbinin. ama ben ilişkimize zarar vermedim, ben onu ayakta tutmak için uğraştım. sen ona kıymet vermedin.
- bunlar bahane, bekarlık şahane..
- ???*

-demek beni terkediyosun
-hayir askere gidiyorum
-yani beni terkediyosun
-kizim zorla goturuyolar ben de bayilmiyorum gitmeye
-istesen beni terketmezsin
-e iyi sen de gel madem ?

-ya sen nasil bir insansin? mp3 çalarimi ödünç verdim sana, 1 haftada ne hale getirmişssin?bozmuşsun onu yaa

peki sice ne denmeli

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ipsizucurtma

ipsizucurtma resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.May.2006 Pzt 07:30:57sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
"Allah carsına pazar versin"  reel soktorun icindekilere mahsus 
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir