ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Nisan 2024, Pazartesi 10:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   chatcity neydi ne oldu ?
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 14:04:36      chatcity neydi ne oldu ?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
son zamanlarda ccnın içeriğinin aslında ne kadar kötuleştıgını eskı arkadaslarımız bılırler. zaten cogu bıraktı bu sebepten ötürü.eskıden boyle degıldi cc. yenilerin eski ortamı gormelerını cok ısterdım.ama şuda war. ajanlarda artık buna gore dawranıorlar. yanı bırısı aa ben bunu yapmadım nıye ceza aldım demesin.ajanlar onyargılı olmak zorunda ve olayın gıdısatını ıkı kelime ile belirlemek zorunda. hangı bırıne yetıssınler ki. kufur edıp farklı nıckle gelıp ben o nıckle kufur etmedım dıgerı ıle ettım buna ceza weremezsiniz demeyın.bıraz duzeltelım ccyı.hepımız sevıyoruz burayı ama artık ıcınden cıkılmaz bır hal aldı.neden duzeltmeyı denemıoruz.yoksa kaybedecegız. kaybederız onemli degıl demeyın.bunu kaybettıkten sonra soyleyecegınızı sanmıyorum :(

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 14:24:55sohbet oyun linki

FL4M3 sana katılıyorum.cc de 3. senem olcak ve gerçekten burayı çok iyi tanıdım.iyi yönleride var kötü yönleride.bi da girmicem dedğim de oldu gerçkten ama o kadar güzel dostluklar edinmişimki kopmak mümkün değill.seninde dediğin gibi tek yapmamız gereken ya böyle bi ortamdan çekip gitmek ya da burayı nezih bi ortam haline getirmek.sanal deyip geçmemeliyiz arkadşlar. insanlar kişiliklerini burada da belli eder. çok iyi bi insan olsanızda sanal diye aldırış etmeyip biri sizn karşınıza geçip şerefsiz dese çok mu hoşunuza gidecek.o  zman ne kıymeti kaldı reel de sizin saygınlığınız.çok gördüm böyle insanlarr. çok mu marifet ceza almak nolur biraz kişilikli olalım.eğeerki ben cc de küfürden dolayı ceza alırsam buraya adımımı atmam. reelde neyse burda da o.

sevgili şeflerimiz biliyoruz sizin ne kadar itinalayla çalıştığınızı,sonuna kadarda sizlere güveniyoruz....

herkese hoş sohbetler:)     barbie67

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 14:27:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Flame Arkadaşa Katılıyorum Ama Bir Düzeltme Yapmak İstedim "Memleketler Kötü Değildir İnsanlar Kötüdür" Burada Cc Kötüleşmedi Herzamankinden Cok Yeni Eklenen Hizmetlerle Dahada İleriye Gitmekde Ve Güzelleşmeye Devam Etmekdedir. Kötüleşen Bazı User Arkadaşlardır. Bu Kişileride Biz Cc Halkı Olarak Tanıyoruz Ve Bu Kişilere Prim Vermeden Dışlanırsak Barınamıyacaklarını Düşünüyorum. Buda Biz Cc Halkının Elinde Olan Bir Durum. "Karanlığa Küfredeceğine Aydınlık İçin Bir Mumda Sen Yak" Ondandırki İstediğimiz Daha Güzel Cc Sohbet Ortamı İçin Bu Kişileri Aranızda Barındırmayınız.

BlackForeva

BlackForeva resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 14:47:18sohbet oyun linki
Becquel Ben de Sana Katılıyorum....Dediğin Gibi Bu Kişileri CC den Uzaklaştırmamız Lazım....O Zaman Daha Güzel Bir Hale Gelcek CC...Nah Gelcek .... CC deki Değişimin Nedeni Bence Clüp Odalar....Eskiden Böyle Bi Sistem Yoktu....Herkes İstesede İstemesede 1 Nolu Odalarda Takılıyordu....İyide Olsa Kötüde Olsa Muhabbet Vardı....Şimdi İse Sadece "Selamlar , hg , hb  Diyen İnsanlar Var....Sanki Millet Birbirinin Muhabbet Etmesini Bekliyor Katılmak İçin :))  Ayrıca Bunun Sebebini "Birkaç Kişiye" Bağlamayın...Server iniz Gitse "Birkaç Kişiden" Bileceksiniz :))

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 15:03:23sohbet oyun linki
BlackForeva Konun İçeriğini Okuyup, Anlayıp Ve Eleştiri Yazma Şeklinle Beni Kendine Hayran Bıraktın:)) Heleki Konuyuda Clup Odalarına Bağlaman Son Nokta. Nediyim Süper Süpersin:)

barbie67

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 15:24:14sohbet oyun linki
 ne diyim

BlackForeva

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 15:26:50sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BecquereI :
BlackForeva Konun İçeriğini Okuyup, Anlayıp Ve Eleştiri Yazma Şeklinle Beni Kendine Hayran Bıraktın:)) Heleki Konuyuda Clup Odalarına Bağlaman Son Nokta. Nediyim Süper Süpersin:)

Abi Sen Yeter ki Bana Hayran Ol ... 

barbie67

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 16:13:57sohbet oyun linki
blackforeva lütfen başlığı amacına uygun kullanalımm

BlackForeva

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.May.2006 Çar 17:07:51sohbet oyun linki

barbie67 :
blackforeva lütfen başlığı amacına uygun kullanalımm

..............

HjFrOsT38

HjFrOsT38 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 16:50:10sohbet oyun linki
Ben Cc De Eskı Deılım Ama Burada Cok Gordum Kufur Edıpde Nıye Ceza Aldım Dıyen Daha Sonra Da Farklı Nıkle Gelen Ajan Gelınce Kufru kesıp Karsısındakı Kısıye Nıe Kufur Edıyorsun Gıbı Kelımeler Sarfeden. İnsanlar Karsılarındakı Kısılere Nasıl Davranırlarsa Karsıdan Da Aynı Sekılde Tepkı Gelecegıne Bılıyorum Ve Bunun Yanlıs Bı Davranıs Olduguna Inanıyorum.Chatcity İ Sevıyorum Cunkı Buradakı Ortamı Ve Arkadaslarmı SEvıyorum
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir