ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
17 Mayıs 2024, Cuma 07:42   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   ...::: Aşk bumudur? Bence budur :::...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

00me00

00me00 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 00:41:14      ...::: Aşk bumudur? Bence budur :::...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir
bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif
yaralanmış.
Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine
ulaştırmışlar.
Hemşireler, adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar, ama biraz
Beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler.
Yaşlı bey huzursuzlanmış, acelesi olduğunu istemediğini söylemiş.
Hemşireler merakla acelesinin sebebini sormuş.
Adamcağız da karım huzur
evinde kalıyor her sabah onunla kahvaltı etmeye giderim, geç kalmak istemiyorum demiş.
Karınızın, siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz herhalde
Demiş hemşire.
Adam üzgün bir ifade ile ne yazık ki karım Alzheimer
hastası ve benim kim olduğumu bilmiyor demiş.
Hemşireler hayretle madem
sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı yapmak için
koşuşturuyorsunuz demişler.
Adam buruk bir sesle ama ben onun kim
olduğunu biliyorum demiş.

CeeydaS

CeeydaS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 18:47:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Aşk anlatılmaz yaşanır.

Her aşk kendini yaratır

AŞK üç bilinmeyenli denklemden çözülmesi daha zor olan mantık dışı denilemez ama mantıklıda sayılamayan bir duygudur.

Yaşanmış bir hikaye

Yağmur yağıyor ve ben okuldan pekte uzak olmayan bir parktayım.Kemal bey gelecekmi?henüz 14 yaşındayım fizik ve kimya hocam Kemal beye bir aşk mektubu yazdım,üstelik evli olduğunu bile bile çünkü bu son senem.Ona üç senedir aşığım.Bir daha onu göremeyeceğim okulun bitmesine birkaç ay kaldı.Sınıfa her girdiğinde o asil ve iddialı tavrı ve herbirimiz için gösterdiği büyük çaba ve acımasızlığı.Beni çeken en büyük özelliklerinen biriydi acımasızlığı.Ama  birde şefkatli bakışları vardıki.Herşeyi evet herşeyi silip süpürüyordu.En çok sinirlendiği kişiler ödevlerini yapmayanlardı.Evet birgün sadece vurduğu cetvel elimi acıtsın diye ödevimi yapmadım.Ama senin kadar başarılı bir öğrenci ödevini yapmadıysa dayağı da haketmemiştir dedi.O kadar güzel o kadar detaylı anlatıyorduki onun gözlerinde o kahverengi gözlerinde ezberliyordum anlattıklarını hatta gecelerce günlerce fizik kimya dersimiz olsa bıkmazdım.uzun boyu ve kumral saçları uzun kirpıkleri ve sinirlenince çatılan kaşları.Bana bakınca birşey sorunca gözgöze gelince içimin erimesi.Ne cesaretle yazmıştım o mektubu ve sınıf çıkışında eline tutuşturmuştum.Yazdıklarım size aşığım beni affedin artık dayanamayacağım, sizi şu saatte parkın şurasında bekliyorum,konuşalım lütfen geliniz

Yağmurda parkta sığındığım yağmuru önleyen saçak altında saatlerce onu bekledim.Gelmedi.Okulu ektim üstelik montumuda giymedim.Çok üşüdüm

eve gitmeye karar verdim soğuktan titreyerek ve yaptığım aptallığa ağlayarak eve geldim.Ertesi gün ilk dersimiz Kemal beyindi gözlerime bakamıyordu ama uykusuz olduğu kızaran gözlerinden belliydi ve ilk defa kravat takmamıştı.Dersi tamamladıktan sonra çok kısık bir ses tonuyla ismimi söyledi tahtaya onun dediklerini yazıyordum terleyen ellerime tebeşir tozları yapışıyordu.Cezamıydı bu bana?<Yazdıkça yazıyordum .Zil çaldı.Sonralarıda son üç ay aynı olaylar devam etti.

Diploma günüydü.Ögretmenler odasından çağrılıyordum.Kemal bey uzun masanın en ucunda beni yanına çağırdı.Bir sigara çıkardı.Bak kızım dedi bunu yakmak kolay ama bu ateş hem senin gençlığini hem beni yakabilirdi.Yansaydı dedim içimden.Tek derdim yanında birkaç dakika daha fazla kalabilmekti.Konuştuklarını önemsemedim sadece onunda beni sevdiğini anladım.Bana gidebilirsin dediği zaman sapsarı oldum yüzüne yalvarırcasına baktım.Sanki içinden bana ne olur gitme diyordu.

Aradan altı sene geçti.Otobüs durağında bir araba yanaştı yanıma.Gel dedi gideceğin yere bırakayım. Kemal beydi o.Çok şirin çok güzel bir kız olmuşşun sevgilin varmı veya nişanlandınmı? dedi.Hayır anlamında başımı salladım.Ne kadar iyi kalpli ne kadar acımasızdı bu Kemal bey.

HALA ONU SEVİYORUM

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 06:58:24sohbet oyun linki

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 07:14:43sohbet oyun linki
bilemiyorum
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir