ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 03:37   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<1...3334353637383940414243 44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

neochangeover

neochangeover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2008 Cum 20:49:23sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Starsailor Teşekkür Ederim Eyvallah Yok Benim Rozetmiş Editör müş  İster versinler İster vermesinler Zaten İstemiyorum Kafama Atmıcaksın Öyle şeyleri Taktın Zaman Çok Kötü şeyler Oluyoru Anlıcan 

Starsailor

Starsailor resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2008 Cum 20:55:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
neochangeover :
Starsailor Teşekkür Ederim Eyvallah Yok Benim Rozetmiş Editör müş  İster versinler İster vermesinler Zaten İstemiyorum Kafama Atmıcaksın Öyle şeyleri Taktın Zaman Çok Kötü şeyler Oluyoru Anlıcan 

Eyvallah, ben anlıyorum seni. Sen editör de olmak istemiyorsun, ajan da olmak istemiyorsun. Zaten önceki mesajında dedim ya çaktırmadan editör olamayacağını da anlatmışsın:) Ama sanırım benden başka da seni anlayan olmamış :) Sen de beni anlıyorsan seninle belki 2 iyi dost oluruz neochangeover :)

sHeKeRkIz

sHeKeRkIz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2008 Cum 17:01:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ben çok isterim ama deneyimsizim ama üstesindende gelebileceğimi düşünüyorum gerektiği gibi yapmaya hazırım.mod grubunuzda bende görev almaktan seref duyarım

ooomygirlll

ooomygirlll resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2008 Cum 17:25:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neochangeover :
Eskiden İnsanlar ajan peşinde konuşyorudu şimdi bakıyorum herkezi  editör aşkı saymış hayırıdr inşallah vallah Bana ister Verisinler isterse Vermezinler   Orasıda da Sefler kalmış birşey ya  çekmeyin arkadaşlar dürüz olun zaten cc forumdan çıkmasan kendini cc forumcu  degilde Editör görüsün zaten anlıcanız Benim için Hiç Bir sorun yok Dedim Gibi.  İster versinler İster Vermezinler sizler kolay gelsin inşallah olurusunuz arkadaşlar diyelim allah rikir versin Cümlemizden Amin

Eskiden İnsanlar ajan peşinde konuşyorudu şimdi bakıyorum herkezi  editör aşkı saymış hayırıdr inşallah vallah Bana ister Verisinler isterse Vermezinler   Orasıda da Sefler kalmış birşey ya  çekmeyin arkadaşlar dürüz olun zaten cc forumdan çıkmasan kendini cc forumcu  degilde Editör görüsün zaten anlıcanız Benim için Hiç Bir sorun yok Dedim Gibi.  İster versinler İster Vermezinler sizler kolay gelsin inşallah olurusunuz arkadaşlar diyelim allah rikir versin Cümlemizden Amin

·Starsailor· haklı

farkında olmasan da

neden editör olamayacağını çok güzel anlatmışsın

bu karmaşık yazın sayesinde istesende olamazdın zaten editör falan :)

Sinsijiq

Sinsijiq resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 05:00:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
aradıgınıs krıterlere uygun olduguma ınanaraktan sızde uygun görursenıs ıstedıgınıs kriterlerde görev alarak sızınle bırlıkte bu sıteyı daha guzel bır ortam ıcınde daha super yerlere getırebılmek ıcın görev almak ve elımden geldıgınce her konuda bırlıkte calısmak ısterım  tabı  uygun görursenız vercegınıs karara saygı duyarak saglıklı kararlar vercegınıze ınanıyorum
                        SaygıLarımLa SinSijiq

AxRxDxA

AxRxDxA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 05:19:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neden bu forumda seçiyorsunuz editör olacak kişiyi bence  sohbet odasında  bir konu açılır  w.s sohbetine girmeniz daha dogru olur sanırım  hem nasıl bir yetenek oldugunu  hemde sohbetinde neler anlatıyor ve sordugunuz suale dogru şekilde yanıt verebiliyormu  en azından neler anlatmaya çalıştıgını sizde  anlar ve daha dogru  seçim sunmuş olursun çok özür dileyerekden şunu belirtmeliyim ki  bence burada bazı arkadaşlarımız foruma daha yazı yazmasını bilmiyor ama atama yapmak istiyor direk   Editör  olmaya                                                                   Tabiki bu benim fikrim 

Sizinde  fikirlerinize saygı duyarım.. 

basak29

basak29 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2008 Pzr 19:26:40sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
kac para verılecek bundan bahsedılmıyooo sonucda ay ayı oynmaz dıye terım var sonucdaa

han53

han53 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Tem.2008 Cum 12:47:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bnde mod olmak istiyorum ve kendime bu konuda güveniyorum

endder

endder resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 12:39:09sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

güzel görew bende bu görewde yer almak isterim

edalim19

edalim19 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Tem.2008 Cmt 13:59:41sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
ewt taze  bır edıtor olabılırım teklıflere acıım tesekkurlerWink
CC sohbet icin buraya
 <<1...3334353637383940414243 44>>