ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

5 Mayıs 2024, Pazar 23:26   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Dijital Yaşam > Bilgisayar Oyunları
forum sohbet oyun basliklari
   Fifa 2006
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 07:49:34      Fifa 2006sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

EA Sports’un Fifa 2006 konusundaki en büyük iddiası “Career” modu. Söylenene göre adamlar Total Club Manager isimli menajerlik oyunundaki birçok özelliği Fifa’daki kariyer moduna eklemiş ve harika bir menajerlik bölümü ortaya çıkarmışlar. Total Club Manager’ı fazla sevmesem de özelliklerinin Fıfa/Career’a eklenmesi aşırı derecede kalite kokmakta. Henüz menajerlik oyunu oynamamış olan vatandaşlarımıza istatistik konusunda uçmak istiyorlarsa kesinlikle “Football Manager”ı denemeleri gerektiğini söylüyorum. Total Club Manager da fena oyun değil ama şimdilik FM ile yarışabilecek kapasitede değil. Her neyse polemik yapmayalım, her türlü istatistiği kullanarak menajerliğin nasıl bir şey olduğunu tatmak istiyorsanız ve hem menajer hem de oyuncu olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey Fifa 06 almak olacak. Tabii ki menajerliği Fifa 05 ile de tadabilirsiniz ama yeni oyunumuzda menajerlik modu çok daha ayrıntılı olacak.  Anlamıyorsanız oyun görüntülerine bakın onlar anlatsın size.

Yeni Fifa oyunumuz stadyum konusunda bize büyük bir içerik sunmaya hazırlanıyor. 29’u gerçek stadyum, 14’ü de uydurma EA stadyumu olmak üzere toplam 43 stadyum (şimdilik) ayaklarımızın altında olacak. Zaten daha önce 31 stadyumumuz vardı, bunlara aralarında Atatürk Olimpiyat Stadı’nın da bulunduğu 9 gerçek, 3 de uydurma stad eklenecek. Yeni eklenecek stadlar:

Atatürk Olimpiyat Stadı
Dragao
Daegu
Seoul
Stadio De Luz
Estadio De Bessa
Azteca
Millennium Stadium
Jose Alvalade
---
Uydurma - South American
Uydurma - Mediterranean
Uydurma - Modern

Ahanda yeni stadlar bu kadar. Daha önceki stadları yazmaya gerek duymuyorum, bir bakıma da üşeniyorum. Ya da durun 2005’te olan stadları da yazayım:

Old Trafford
Bernabeau
Gerland
San Siro
Camp Nou
Highbury
Alpi
Westfalen
Mestalla
Anfield
Bollaert
Constant Vanden Stock
Stamford Bridge
Velodrome
Hamburg AOL
Calderon
St. James Park
Amsterdam Arena
BayArena
Parc des Princes
---
Uydurma - Rural Antrenman Sahası
Uydurma - Urban Antrenman Sahası
Uydurma - Div One Euro
Uydurma - Div Two Euro
Uydurma - Div Three Euro
Uydurma - Div One UK
Uydurma - Div Two UK
Uydurma - Div Three UK
Uydurma - Square Closed
Uydurma - Square Open
Uydurma - Square Oval

Grafik konusunda EA yine harika işler başaracak, bu kesin. Ancak bir de grafikler ile alâkalı olan bir olay var, o da customize modu. Şu ana kadar gördüğüm en kaliteli karakter modelleme olayı EA oyunlarında var zaten. Eskiden canım sıkıldıkça adam tasarlar sonra ona baka baka “Len aynı bizim Kamil oldu haa!” gibi sözler sarfederek 2-3 saat (!) gülerdim. İşte yeni oyunumuzda bu olay daha da gelişecek.  Daha önceki oyunda oluşturulan menülere resmen uyuz olmuştum. Iyy… Şu ana kadar gördüğüm en berbat Fifa oyunu diye nitelendirdiğim Fifa 2001’in menüleri bile daha güzeldi… Neyse ki EA bu konuda bir şeyler yapacak… 

Oyunumuz yine EA kalitesine uygun grafikler ve müziklerle donatılmış olacak. Tabii ki müzikler konusunda bol keseden salladım ama eminim yine harika olacaklar. Spikerimiz John da koltuğunda hazır ve de nazır bizi bekliyor olacak. Şimdi yeni Fifa oyunlarında olmasını istediğim şeyleri bir bir sayacağım, sayıyorum. (Eklemek istediğiniz madde olursa yazın!)

•  Hakemler saçma sapan pozisyonlarda kırmızı kart vermesin. 
  • Erman Toroğlu John’un yanında yorumculuk yapsın.
  •  John top daha orta sahadayken heyecanlanmasın, gol olduğunda kaba bir taraflarını yırtmasın.
  •  Şut çektiğimizde karşımızda kazulet bir defans oyuncusu bulmayalım.
  •  Şut çektiğimizde eğer top taca çıkarsa seyirciler “Ahhh!” diye üzülmesin.
  •  Dışarı çıkan top geri dönüp ağların içinden geçmesin, saçma oluyor.
  •  First Touch özelliği aynen korunsun, mümkünse geliştirilsin.
  •  Çalım tuşları açıklansın.
  •  Seyirciler kartondan olmasın.
  •  Ronaldinho zombiye benzemesin.
  •  Ne olursa olsun, oyuna Türkiye Ligi ve Şükrü Saraçoğlu Stadı dahil edilsin.
  • 5 gol yiyen takımın oyuncuları 6. santralarını yaparken arkadaşlarını alkışla morallendirmeye çalışmasınlar.
  • Rakip takımlar Brezilya milli takımı gibi bütün sahayı dolaşmasınlar.
  • Durup dururken zıplayabilelim.
  • Kalecilere çift dalabilelim.
  • Oyuna salon futbolu da dahil edilsin.
  • Çimenler gerçekçi görünsün.
  • Rooney i daha güzel modellesinler. O ne lan öyle yumurta gibi.
  • Oyunda rock müzik ön plâna çıksın.
  • Top direğe vurunca kamyon ağaca çarpmış gibi ses çıkmasın.

Şimdilik bu kadar aklıma geldi. İnanın, eğer yukarıda saydıklarım da oyuna dahil edilirse PES-FIFA polemiği sona erer. Ama dedemin de dediği gibi, herkes kendi istediğini oynasın; renkleri ve zevkleri tartışmayalım.

Sizde bu oyunu denemek istersiniz sanırım arkadaşlar ozaman buyurun

Önemli uyarı: Oyunumuz Demo dur.

İNDİR

Vernon

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Haz.2006 Pzr 17:58:59sohbet oyun linki
İnsanlar artık oyun oynamıyor sanırım hiç mi fifa seven yok

morcoberif

morcoberif resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2006 Sal 01:14:52sohbet oyun linki

ooo bizim ev fifa turnuvası alanı be ne sevmemesi fifa sevimezmi:)

Vernon

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Haz.2006 Sal 02:22:56sohbet oyun linki

Bende oynadım ama hep yeniliyorum

ArminX

ArminX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 18:53:25sohbet oyun linki
SİZ HALA FİFAMI OYNUYORSUNUZ BEN  FİFAYI FIFA 97 DEN BERİ ALIP OYNUYORDUM  EN SON FİFA 06 ALDIM SONRA SİLDİM NEDENMİ PES5 GÖRÜNCE FUTBOL OYUNU BUDUR DEDİM ARTIK ESKİ BİR FİFACI OLARAK KABUL EDELİM FİFA TARIHA KARIŞTI

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 19:32:54sohbet oyun linki
Fifa tarihe karısmamak ıcın pes ten kopya cekmeye basladı.Bende bıraz sogumustum ama fifa bır klasiktir o bir ekoldur.Ikılı mucadeleler ve guc barları pes ten kopya cekılmıstır.Dedım ya ne olursa olsun ondan vazgecılmez...

BeNzz

BeNzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Haz.2006 Per 22:56:33sohbet oyun linki
bende wallace ye katiliyorum fifa bir klasiktir tamam Pes daha komplike bi oyun ama fifanin oynanabilirligi hic birinde bulunmuyor pesde doru duzgun bi multilayer ozelligide yok zaten onun icin Alayina isyan olumune FİFA

harun19003

harun19003 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 22:03:20sohbet oyun linki

bence pes ve we nın üstüne futbol oyunu yok.ayrıca arkadaşlar we 9 un yamasını bulursanız lütfen bana haber verin.şimdiden teşekkür ederim.....

Vernon

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 23:05:55sohbet oyun linki
Korsana hayır arkadaşım korsan yazılım istemiyoruz emege saygı

Aegean98

Aegean98 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 23:08:47sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Ben bugün Fifa2005 oynadım GS oldum rakibim dünyanın en iyi takımıydı ve 1-0 yendim
CC sohbet icin buraya
 <<1 23>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir