ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 21:53   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   BU KONUNUNDA BAŞLIGIN DA BURAYA AİT OLMADIGINI BİLİYORUM
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LEMET83

LEMET83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 12:14:40      BU KONUNUNDA BAŞLIGIN DA BURAYA AİT OLMADIGINI BİLİYORUMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

HERKEZE   SLM..BURADAN  METADÖR  BİR  KARDEŞİME SESLENMEK İSTİYORUMM…OKADAR  DARILDIMKİ  SANA  HÜRREM KARDEŞİM..BURDA  BENİ  HERKEZ  BİLİR  TANIR.ŞİMDİYE KADAR  KİMSEYE   BİR  YANNIŞIM  OLMADI…FORUMA  BEN  HAYATIMI  DÖKTÜM  …GÖZYAŞLRIMI   VERDİM ..SEVGİMLE  RENKLENDİRDİM….KIZASACI  AYLARIMI..GECEMİ  GUNDÜZMÜ  VERDİM..AMA  BİRİ  BEN  BUNLARA  İNANMIYORUM  HÜRREM  KARDEŞİM SEN  EN İYİSİ SİL  BUNLARI  DİYİPTE  SENDE  GELİR  O  GÜZELİM  EMEKLERİMİ..DÜŞÜNCELERİMİ,,HAYALLERİMİ,,,MAZİMİİ   BANA  SORMADAN   SİLERSEN  BUNU  TARAFIMA  YAPILMIŞ  BİR  SAYGISIZLIK  OLARAK  ALGILARIM…BUNU  KABULLENEMEM.. KARDEŞİM….YAPMA  BU  OLAYI SANA  YAKIŞTIRAMADIM…FORUM   KURALLARINI   ÇOK  İİYİ  BİLİYORUM…VE  AKLINA  GELİYORSA   FORUMA  YAZI  YAZARKEN  HEP SANA DANIŞTIM..ŞİMDİ  GELİR  BANA ONLARDA  HATA VARDI DERSEN KİMSEYİ  İNANDIRAMAZSIN..ÇÜNKÜ  YAPTIKLARIM SENİN  ONAYINDAN  GEÇMİŞTİ….EGER  YANNIŞ  MESAJLAR VARSADA  BUNLARI  SİLMEZDİN  BUNLARI  UYGUN YERLERE  YERLEŞTİRİRİDİN..ŞİMDİ  BELKİ  BU YAZIYDA SİLECEKSİNİZ..KİMBİLİR…AMA  BU  OLAYI SANA VE  MAZİME  SAYGI  GÖSTERMEYEN  KİŞİLERE  YAKIŞTIRAMADIM…..BEN DE  DİYEYİM OZAMAN  SANA  ŞUNUN YAZISI  HOŞUMA  GİTMEDİ  SİL  GİTSİN..BUNUN  YAZISI  ŞÖYLE  SİL GİTSİN…OLACAK  ŞEYMİ..BURDA  BİR  DÜNYA  KARDEŞİM VAR….HERKEZDENDE    BÖYLE  BİR  TEPKİ  ALMANI  İSTEMEM..ŞİMDİ  SANA  SÖYLÜYORUM KARDEŞİM   BU  OLAYI   NASIL  TELAFİ  ETMEK İSTERSİN..? YAZDIKLARIMDA   FORUM KURALLARINA  AYKIRI  HİÇ  BİRŞEY YOKTU..VE  BEN  BU  OLAYIN  DÜZELTİLİP  GEREGİNİN YAPILMASINI  SAYGILARIMLA  ARZ  EDERİM…………………

ozlemlilik

ozlemlilik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 12:45:00sohbet oyun linki

lemet bu konuyla ilgili sanada açıklama yapayım ben forumdaki yazıyı silmesi için hürremden rica ettim  hürremin burda hiç bir suçu veya art niyeti yoktur tek suçlusu benim forumdaki yazıları silmesini rahatsızlık duydugumu dile getirdim olay bundan ibarettir vede artık sana inanmadıgımı göstermek vede artık geriye dönüş olmadıgını kanıtlamak içindi

LEMET83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 15:07:06sohbet oyun linki
ozlemlilik :

lemet bu konuyla ilgili sanada açıklama yapayım ben forumdaki yazıyı silmesi için hürremden rica ettim  hürremin burda hiç bir suçu veya art niyeti yoktur tek suçlusu benim forumdaki yazıları silmesini rahatsızlık duydugumu dile getirdim olay bundan ibarettir vede artık sana inanmadıgımı göstermek vede artık geriye dönüş olmadıgını kanıtlamak içindi

ne olursa olsun   orada  yazılanların  silinmesine kimsenin hakkı yoktu..ben  benimiçin endegerli  olan şeylerimi  oraya yazdım..rahatsızlık  duyorsan  bakmazdın olur biterdi...orası senin  için olmasada  beniim için  çok önemliydi..benim  geçmişime  mazime saygım var...sen   şimdiye   kadar  inanmadıysan  bişi  diyemem..ama  burda suçu  olan ben degildim....sen  slm bile  almıyordun ...listenden dahi  silmiştin...şimdi gelmiş   bana inanmıyorumdiyorsun....kanıtlanacak  demişsin..kanıylamaya  gerek olan bişi  oldugunu  sanmıyorum..ben  foruma ayrıldıgımızı  yazmadım  ...sen  yazdın..ben   yazmazdım çünkü  benim  seninle   yaşadıgım  o güzel   dakikalara saygım var....hayatım boyuncada  saygısızlık yapmam...ama çok  kırdın beni...ben insanları  ilk  önce  dost olarak  gürüürüm..ama bu  yaptıklarını  sana  hiç yakıştıramadım...ben   hep  kusursuz  olmaya  çalıştım ...ama  gördümki mutlu olmak için ne sevgi  nede  kusursuzluk işe  yarıyor..ne diyeyim  artık seni  sana  bırakıyorum  bide  vicdanına..

erayim28

erayim28 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 16:12:16sohbet oyun linki

ÖZLEMLİLİK GİDİYORUM  İŞTE, BAK NE   GELMEYİŞİN ÖKSÜZ NEDE YOKLUĞUN GİDİYORUM İŞTE  HEP BEKLEDİĞİN  YERE GELECEĞİN VARSADA ARTIK  GELME SAKIN  GELME! HİÇ  GELME  BEN  SANA GELENE  KADAR   SEN  KİMSEYE  GİTME......CANIM  SENİ  SEVİYORUM  BUNU HERKES  BÖYLE  BİLSİNNNNN

ozlemlilik

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 16:42:16sohbet oyun linki

LEMET BU KONUDA FAZLACA ÜZERİME GELMİYORMUSUN NEDEN KİMSE BİLMEMELİMİYDİ AYRILDIGIMIZI NEDENİ NE NEDEN BİLMESİN SEN DUYGULARINI FORUMA YAZMIŞTIN BENDE AYRILDIGIMIZI BUDA BENİM DOGAL HAKKIM BURDA  BENİ SUÇLU DURUMUNA DÜŞÜRDÜGÜNÜN FARKINDAMISIN BİLMEM? BEN HATA YAPMADIM BUNU KABUL ETMİYORUM ASLA  SUÇLU BİRİ VARSA ODA SENSİN  BİR İNSANI KAYBETMEK KOLAY KAZANMAK ÇOK ZOR UNUTMA  SENDE BENİ KAYBETTİN BANA GÜVENİ OLMAYAN BİR İNSANI SEVEMEM  HELE HELE SUÇLAMAK ÇOK YANLIŞ OLUR  HATALARI BİRAZDA KENDİNDE ARARSAN BULURSUN NEDENLERİNİ EVET LİSTEMDEN SİLDİM SENİ HERYERDEN  ÇÜNKÜ SEVEN SENİN GİBİ HAREKETLER YAPMAZ BİRDE HATALARI KENDİNDE ARA HİÇ BİR KADIN MUTLU OLDUGU YERİ TERK ETMEZ  AYRILDIK ARTIK BUNU KABUL ETMELİSİN VİCDAN DEMİŞSİN BENİM VİCDANIM RAHAT MERAK ETME AMA SENİN YA VİCDANIN ?_

34Playboy

34Playboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 17:17:52sohbet oyun linki
Özlem dedim o kadar bu at hırsızı lemete yüz verme diye dinlemedin nese artık biz aşkımıza bakalım

ozlemlilik

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 17:49:25sohbet oyun linki

34Playboy :
Özlem dedim o kadar bu at hırsızı lemete yüz verme diye dinlemedin nese artık biz aşkpımıza bakalım

playboy ne aşkı

LEMET83

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 23:26:07sohbet oyun linki
BU  KOUNU  ARTIK SİZE  BIRAKIYORUM........... HAYATINIZDA MUTLULUKLAR DİLERİM..........ALT ÜZTÜ   BİR   DÜŞÜNCE TOPLULUGU..DÜŞÜNCEM  OLMASIN ....HAYALİM  OLMASIN..ŞİMDİ  TEK CÜMLE.....BEN   DÜŞÜMDÜĞÜN  DEGİLİM....BELKİDE DÜŞÜNEMEDİĞİNİM...SEN   HALA  BENİ  YANNIŞ TANIYORSUN........AMA   OLSUN...SENİNLE  OLMAK  GÜZELDİ....BU  ENSON  KOMUŞULANLARI   BEN YAŞAMADIM SAYIYORUM...VE     SONSUZADEK   YOK  OLUYORUM..MERAK ETME..NEDE OLSA  BEN  KİMİMKİİ.................................

xxkaramela

xxkaramela resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 00:57:14sohbet oyun linki

Wacko

karamelboy

karamelboy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 23:13:38sohbet oyun linki
xxkaramela :

Wacko

karamelam  hele  şukur  seni bula bildim...cc de  her yerde seni  aradım.sonunda  forumda buldum .....inşallah sende  beni bulursun..artık online  degilsin ..lütfen bu  msjı  okuyorsan cevapver  ....

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir