ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
15 Mayıs 2024, Çarşamba 19:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   FORUM HAKKINDA YETKİLERE SAHİP OLANLARA SESLENİYORUM
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LEMET83

LEMET83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 13:10:58      FORUM HAKKINDA YETKİLERE SAHİP OLANLARA SESLENİYORUMsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
SAYGI   DEGER  MEDARATÖR  KARDEŞLERİM....BİLİYORUMKİ  HEPİNİZ   GÖREVİNİİZİ  EN İYİ  ŞEKİDEYAPIYORSUNUZ..BENİ  BİR KISMINIZ TANIR..DİVANE  AŞIK  OLARAK.......İLK KEZ   BU KADAR  BELKİ  BENİ  KIRICI  GÖREBİLİR SİNİZ  AMA   BENDE  ÖYLE  KIRGINIM Kİ  ŞUAN ..BİR  TANE  MEDARATÖR   KARDEŞİM  BENİM   MAZİMİ ..ANILARIMI  HİÇE SAYIP  ...SİLMİŞ..NEDENİNİİ   BİLİYORUM...AMA  BURDA  BAZI  KİŞİLERİN  ELİNE YETKİ VERİLİRKEN BAZI   KRİTERLERE BAKILIR..EMİNİM   HÜRREM KARDEŞİMDE  İÇİNDE KÖTÜLÜK VE  ART NİYET  OLMADAN BÖYLE  BİR ŞEYİ  YAPTI...AMA   BU DURUM BENCE  ÇOK YAKIŞIR  BİR  DAVRANIŞ DEGİLDİ...NASIL  OLDUGUMU ANLATAMAM...HANİ  KÜÇÜKKEN  HERGÜN GİTTİĞİNİZ BİR YER  OLURYA..SADECE HAYATA  NEŞE  İLE  BAKTINIZ  BİR YER...SONRA ERTESİ   GÜN OLUR  BİR  BAKMIŞSINKİ  ARTIK ORASI  YOKTUR..YIKILMIŞTIR  HERŞEY....SONRA GİDİNCE   HUZUR  BULACAGIN  BİRYER   OLAMAZ..SONRA  BAKTIKÇA  O  ENKAZA  AKLINA SEVİÇ DEĞİL  KEDER   GELİR...ŞİMDİ  BENDEDE  ÖYLE  OLDU...ŞİMDİ  ARTIK  FORUMA  BAKINCA  ENKAZ  GÖRÜYORUM..BUNUN SEBEBİDE BELLİ....O  CANIM   PARKIMDAN  ESER  BİLE  YOK....ŞİMDİ  SİZDEN ARZ ETTİĞİM  ŞEY  PARKIMIN GERİ GETİRİLMESİ..GETİRMEZSENİZDE  SİZ BİLİRSİNİZ..İNSANLARI  KAZANMAK  ÇOK  ZORDUR  KAYBETMEKSE  BİR  OKADAR  KOLAY.....AMA  BU  HÜZUNU  YAŞAMAMA  SEBEB  OLAN KİŞİLERİ  HİÇ  UNUTMAYACAGIM...ASLINDA SUAN DA İÇİMDE OKADAR  SAKLI DUYGU VARKİ..ONLARDA  BENDE KALSIN..ZATEN  YETERİNCE  YIPRADIM..........SAYGILARIMLA ...GÖREVİNİZDE  BAŞARILAR  DİLERİM.........

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 17:16:38sohbet oyun linki
İnşaatlarınızı sağlam yapın,demirden çalıyorsunuz...Burada sorunları dile getirmeniz hoş,fakat önerilerinize alabilirsek üzerinde çalışmalar yapabiliriz arkadaşlar.-speiderist sen öneri sunma :)-

Vernon

Vernon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.May.2006 Sal 18:00:38sohbet oyun linki

Hürem hanımın da geçerli bir açıklması vardır eminim ki konuda yoksa hiç bir görevli sebepsiz yerer başlık veya mesaj silmez.. Ya demirden çalmışsınız yada planlama hatası var..

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 14:44:31sohbet oyun linki
chatcity içerisinde kacak inşaat yaparsanız yıkılmaya mahkumdur.bence bu konuyu mutahıtlere sormalısınız. hurrem arkadasımızında kasten bırsey yaptıgını sanmıyorum.ama inşaatı yaparken ıkı kere dusunun. arsa sızın degıl :) silindıgıne gore bır hata war demektır :)

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 14:52:26sohbet oyun linki
     Sevgili LEMET83 arkadaşım... Bir süre birliktelik kurup sonra ilişkinize son verdiğiniz özlemlilik arkadaşımız, forumdaki açmış olduğunuz konuların kendisini oldukça rahatsız ettiğini ifade edip silmem için ısrarcı oldu... Bunun üzerine kendisinin bayan oluşunun etken olmasıyla mesajalrınızı sildim... Bir bayanın bu şekildeki talebi tarafımca haklı bulundu. Amacım ne sizi kırmak nede forumdan dışlamak... Ayrıca bu söylevim herkese burda aşk ve sevgi üstüne başlıklı konuya geçici gönül maceralarınızı yazıp sonrada sıkılınca sil demek gibi bir lükse sahip değiliz... Forum yaz boz tahtası değildir net fikirleriniz her zaman kalıcı olacaktır. Saygılar...

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2006 Per 01:06:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

LEMET83 yazdığınız sadece sizin özeliniz değildir iki kişinin özelidir ve bir taraf bundan rahatsız oluyorsa bunu özel hayata saygısızlık olarak nitelendiririz karşı taraf rencide olduğunu belirtmiş veya rahatsızlığını dile getirmiş Hurrem arkadaşımızda gerekeni yapmıştır sizden (tüm arkadaşlarımızdan) ricamız silinen her mesajın ardından başlık açıp kimseyi zan altında bırakmamanızdır biz objektif olmaya çalışıyoruz yazdığınız mesaj etkileyici kırılmayın lütfen paylaşımlarınızı bekliyoruz:)

LEMET83

LEMET83 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2006 Per 01:26:57sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
SAYGI DEGER  MOD  ARKADAŞLARIM KARDEŞLERİM ORDA BEN  RENCİDE  EDECEK  BİŞİ  YAZMAMIŞTIM..BU   KONUYU  AÇIKLIGA  KAVUŞTURAYIM....ZATEN   BU  SON   YAZIM..HATTA  SON GELİŞİM..BANA  AÇIKLAMA YAPMADAN  BAZI  ŞEYLER  YAPILMIŞTI,,  VEDE  TEPKİ  GÖSTERMEK  BENİM   ENDOGAL  HAKKIMDI..HÜRREM  KARDEŞİM  NE SANA NEDE  BAŞKALARINA  KIRGINLIGIM  YOK...ARTIK  AKILLARDA  SADECE  BİR   LEMET83   VARDI  DİYE  KALABİLDİYSEM  NE  MUTLU....YANNIŞ  DAVRANIŞLARDA  BULUNDUYSAM  İSTEMEYEREK  BİRİİLERİNİ  KIRDIYSAM  CANI  GÖNÜLDEN  ÖZÜR  DİLERİM..BENİM   ZATEN   KIRILMIŞ  YADA    ÜZÜLMÜŞ   OLMAM  ÖNEMLİ  DEGİL....BEN  BUNDAN   SONRA  KENDİ  YAPTIGIM  BİR  YERDE  ŞİİRLERİMİ  YAZACAGIM...HİKAYELERİMİ  CANLANDIRACAGIM...SANIRIM  BU   KONUDA KİMSEYİ   RAHATSIZ  ETMEM...TEKRAR  TEKRAR  SÖYLEMEK  İSTİYORUM....BURDA  HER  KİMİ   KIRDIYSAM   YADA  ALEHİMDE  YANNIŞ  DÜŞÜNMESİNE   SEBEB  OLDUYSAM  ÖZÜR  DİLİYORUM....

aSpaceOdyssey

aSpaceOdyssey resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2006 Per 11:57:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Merhaba LEMET83 arkadaşımızın Sonuna Kadar Haklı Oldugu Düşüncesindeyim.Ayrıca Özlemlilik Lemet in Yazmış Oldugu Yazılarda Seninde Yorumların Vardı..Neden Sonradan Fikir Degiştiniz Anlamış Degilim. Bana Öyle Geliyor Ki Üzerinizde Baskı Var. Ki Beni de İlgilendirmez. Buraya Yazma Sebebim LEMET kardeşimizin Haklı Serzenisi dir..Çok Afedersiniz Özlem Hanım Ama Sizin Yaptıgınızda İki Yüzlülüktür..Bir Zamanlar Beraber Oldugunuz İnsan Oraya Birşeyler Yazmış Size Olan Duygularını Yüregini Beyaz Bir Sayfa ya Dökmüş..Ayrıca Hurrem Sultan ( Bunun üzerine kendisinin bayan oluşunun etken olmasıyla mesajalrınızı sildim... Bir bayanın bu şekildeki talebi tarafımca haklı bulundu.) Bu cümlede biraz taraf tutma var gibi geldi bana..Olaylara At Gözlükleriyle Bakmayın Lütfen....

BLT       Saygı Ve Sevgiyle Kalın İyi Günler.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Haz.2006 Per 12:17:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Forum Sayfasi Açılması Çok güzel oldu sitemize Ne biliyim Sonuçta bilgi paylaşımı vardir. Bir Çok sitede zaten forum üzerine Kurulmuştur. Tabikide Buraya yazılan bilgiler Okunuldugu zaman insanlara zevk verebilmelidir. Bunun için buraya Küfür yazılmaması Rica edilir. betimleme yeteneği güzel arkadaşlarımızı her zaman bekleriz Okumaktanda zevk alırız. Foruma katkıları bulunan herkese Şimdiden tşkler

ozlemlilik

ozlemlilik resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2006 Cmt 17:48:21sohbet oyun linki

aSpaceodysse arkadaşım ben sizi pek tanımıyorum ama siz benim için baya bir yorum yapmışsınız olayların içinde olmadıgınız halde ikiyüzlü demişsiniz hayatım boyunca asla ikiyüzlü olmadım ama kararlı biri oldugumu söyleyebilirim ben ikimizinde artık anlaşamayacagımızı anladıgım için son noktayı koydum sadece evet bizde böyle olacagını önceden tahmin etseydik olaylar buraya kadar gelmezdi lütfen bu konuda  artık konuşmak istemiyorum ayrıca  gerçi daha öncede açıklama yapmıştım forum yazıları için hüremden ben silmesi için ısrarcı oldum bu konunun artık beni rahatsız ettigini dile getirdim   rahatsız olmamada çok dogaldı hürrem asla taraf  tutmadı ama siz taraflı yaklaşmışsınız farkındamısınız forum konusundada suçlu aranıyorsa tek suçlusu benim

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir