ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Nisan 2024, Pazartesi 09:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   annem and ßæßæm ayrılıyorlar :(
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 17:05:25sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Merhaba Grilkıs Öncelikle Hayatta ne olursa Olsun Kendini Bırakmaman Gerekiyor.Annen Ve Baban Ayrılabilir Bunlar Normal Şeylerdir.Anlaşamazlar vs Daha Bir Sürü Sebep. Ki bu senin Anne ve babanı Görmene Engel Degil 19 Yaşındasın Aklı Başında Resit Bir İnsansın..En Güzeli Yüce Allah (c.c ) Hayırlısını Temeni Etmek Hayırlısı Ne İse Öyle Olsun Emin Ol Bundada Bir Hayır vardır..İçinde Bulundugun Durumu Bizler Bilmiyoruz.Her ne kadar seni Anlıyoruz Desekde Yalan Söylemiş Oluruz..Sadece Anlamaya Çalışıyoruz Ve Senin Bu Başına Gelen Olay Bizlere İbret Oluyor Kendimize Ders Çıkarmaya Çalışıyoruz..Allah Yar Ve Yardımcın Olsun..Hayattında Başarılar Diliyorum Sana ..

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 17:07:39sohbet oyun linki

Bir söz wardı soylemeden gecemıyecegım. Ailemi ben secemem ama dostlarımı ben secerim

Hayat umarım sana hep guzel yonlerını gosterır bundan sonra...

benjisaniru

benjisaniru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 17:35:56sohbet oyun linki
bence onlar ayrılcağı için sevinmelisin. ama bana kalırsa sen bunları foruma yazcağına bi psikoloğa falan gitseydin. chatcity sayesinde ayakta duruyorum diosun da ben çok mrk ettim sana ne yardımı oluyo cc nin??

TheGizxxxx

TheGizxxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 18:38:34sohbet oyun linki
Benjisaniru İlginç Bir Nick:) Uzaktan Davulun Sesi Hoş Gelirmiş İnsana !! Sence Bu Arkadaşımıza Cc nin nasıl bir yardımı olabilir..Ben Sana Açıklayayım..İnsanoğlu Üzüntüsünü Kederini Paylaşmak İster.Kendini Dinleyecek Dost Arar.Demek ki Grilkis Arkadaşımızda Burda Kendine Göre Arkadaş Veya Dostlar Bulmuş..Derdini Anlatmış Bir Nevi Rahatlamış Boşaltmış İçini.. Sanırım Sen Vurdumduymaz Bir Karaktere Sahipsin bence onlar ayrılcağı için sevinmelisin.Bu cümlenden Bunu anladım.Siz kolay mı sanıyorsunuz 19 yıl beraber birlikte gördügünüz insanların ayrılmasını Hele ki bu sizin Anne ve Babanız ise Allah kimsenin Başına Vermesin..Bu Sizin Yaptıgınız Yardımcı Olmak Degil.YANGINA KÖRÜKLE GİTMEKTİR..Şuan offlinesin Geldiginde Okursan Sevinirim Eger Bu Olayların Kendi Başına Gelmiş Oldugunu Düşünür Kendini Grilkis Yerine Koyarsan Fikirlerinin Degişecegini Umuyorum.İyi Akşamlar Diliyorum Sana..

qriLkis

qriLkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 13:19:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum

Not :beni özleyin anacım Chatcityden ayrılıyorum

dip not :  Bir zamanlar bende tipliydim ama tipim bitince Arkadaşlarıma göre bende bittim son sözüm dostlarımızı ii seçin sizi sadece cc için sevmesinler

SİZİ SEVİYORUM SAYGILARIM VE SEVGİLERİMLE : grilkis 

tiniminikizz

tiniminikizz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Haz.2006 Pzr 13:28:29sohbet oyun linki

Canım kendini üzme yaa Herşey biz insanlar için değilmidir..sen güler yüzlü bi kızsın ve gülen yüzün hep gülsün..tip vip hiç bi anlamı yoktur bence eğer arkadaşın gerçekten dostunsa seni böyle anlam ifade etmeyen şeylerle değerlendirmezler..

Bizde senii seviyoruzzzzz!!!!!!!

XxVeGaxX

XxVeGaxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 22:25:31sohbet oyun linki
bak cnm kendin sölüorsun 6. sınıftan beri kavga ediyorlar  diyorsun bence ayrılmaları hem senin için hem annen için en iyisi hem sana sataşma gibi bir baheneleride olmucak !!

ela1905papatya

ela1905papatya resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Haz.2006 Cum 22:39:48sohbet oyun linki

Hayatım, bence üzülmemelisin annen bu kararı aldığına göre güçlü bir kadın olmalı bak göreceksin böyle daha mutlu olacaksın, huzurlu olacaksın hiç değilse ve baban da sizin değerinizi daha iyi anlayacaktır sizden uzak kalınca....

Sakın üzülme  seni çokk iyi anlıyorum canım çok hemde!

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir