ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
5 Haziran 2024, Çarşamba 10:29   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Genel Spor Muhabbeti
forum sohbet oyun basliklari
   DÜNYA DAN FUTBOL
 <<1...345678910111213 14>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Eyl.2006 Cum 18:38:01sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

KAHN & LEHMANN GERÇEĞİ..
Onlar Alman Milli Takımı nın iki kalecisi. Biri Arsenal de, diğeri ise Bayern Münih de kalecilik yapıyor.. 2006 Dünya Kupası öncesi Almanya nın kalesini kimin koruyacağı ülkenin 1 numaralı meselesi haline gelmişti.. İşte iki file bekçisi hakkında bilinmeyen gerçekler
2006 Dünya Kupası öncesi Alman milli takımı nı kimin koruyacağı ülkenin 1 numaralı meselesi haline gelmişti. Bu süreçte Löw, neden burun farkıyla Lehmann ı seçtiğini ve iki kalecinin birbirleri hakkındaki gerçek düşüncelerini BILD e açıkladı.

Kaleci antrenörü Andy Köpke: "Bayernliler bize kaleye Kahn geçmeli diye baskı yaptı"

Löw: "Kimin oynayacağına karar vermek zamanı gelmişti, ikisini de kampa çağırmıştık, ikisi de son derece formdaydı. 6 Nisan da ben, Klinsmann ve Köpke buluştuk. Sabah saat 3 e kadar tartıştık. 10-12 kriteri gözden geçirdik ve mukayese ettik. Milimetrik bir fark ile Lehmann ağır bastı, bizde kaleyi Arsenalli file bekçisine verdik."

Löw: "Oliver Kahn a bunu açıklamak zorunda kaldığımızda çok üzülmüştüm. Zor bir işti. Ona bunu üzgün bir tonda söyleyince anladı kendisinin seçilmediğini ve bir anda suratı düştü. "Demek ben 2 numarayım" dedi. O an çok zor durumda kaldım ve duygulandım."

Kahn: "Ben Köln de kötü bir maç çıkarmıştım, Jens ise Şampiyonlar Ligi nde bir üst tura çıkmıştı. Anlayabiliyordum."

Köpke Kahn ın karar açıklandıktan 10 dakika sonraki halini tarif ediyor:
"Başta dona kaldı ve hiç tepki vermedi. Sanki olgunlukla karşılamış gibi, ama sonradan bizimle epey bir müddet hiç konuşmadı ve öfkesini içinde sakladı, keşke o öfkesini bize bağırarak çıkarsaydı."

Kahn yine de 2 numara olarak olsa da Dünya Kupası na gitmeye karar verdi.

Kahn meslektaşı Lehmann hakkında şunları söyledi: "Ben dünyada hiç kalecilerin iyi anlaştığını görmedim. Herhalde normal olan bizimki yani anlaşamamamız. Birbirimizin tarzı çok değişik herhalde. Biz sürekli "en iyi benim" diye düşünen iki insanız, olaylara böyle bakmaya çalışın o zaman bizi anlarsınız."

Lehmann ise Kahn için şunları söylüyor: "Birbirimizin yoluna çıkmıyoruz. Birlikte antrenman yapıyoruz o kadar."

Arjantin e karşı penaltı atışlarında iki kalecinin birbirne sarılması, el sıkışıp başarılar dilemesine ne demeli peki?

Kahn: "O durumlarda böyle tepkiler normaldir. Bu orada insana normal geliyor, çünkü o an kafanızda bambaşka şeyler var."

Lehmann: "Bana eğilip "Bu senin başarabileceğin bir iş, çık ve kendini göster, şansın bol olsun" dedi."

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 19:17:48sohbet oyun linki

İNGİLTERE DE STEVENS DEPREMİ!
Lord Stevens basın toplantısında 6 aylık çalışmasını açıkladı. 01/01/2004-31/01/2006 tarihleri arasında gerçekleştirilen 362 transferi incelediğini açıklayan Stevens bunlardan 60 ının tekrar incelenmesi gerektiğini belirtti. Stevens 2 ay daha çalışacak ve 39 transfer mercek altına yatırılacak..
İngiliz futbolunda deprem. Eski Metropolitan Police Müdürü Lord Stevens 6 ay süren soruşturmasını detaylarıyla açıkladı. Bir basın toplantısı düzenleyen Stevens 01/01/2004-31/01/2006 tarihleri arasında gerçekleştirilen 362 transferi incelediğini ve bunlar arasından 60 tanesinin daha detaylı incelenmesi gerektiğini belirtti. Stevens ayrıca tüm Premier Lig takımlarının başkanları ve üst düzey yöneticileriyle de görüştüğünü belirtti.

Lord Stevens in bu açıklamalarından sonra transfer sisteminde köklü değişiklikler yapılması bekleniyor. Stevens Premier League yetkililerinden araştırmayı genişletebilmek için ek süre istedi. Stevens in süre uzatma isteği iki ay olarak kabul edildi. Bu süre zarfında Stevens 8 Premier Lig takımını ilgilendiren 39 transferi denetleyecek.

43 yıl polis servisine hizmet ettikten sonra 2005 Ocak ayında emekli olan Lord Stevens kendisinden istenen dosyayı daha detaylı olarak hazırlayacak. Premier League yönetimi transfer ücretlerinin gerçekte nereye gittiğini bilmek istiyor. Kulüplere mi, oyunculara mı, yoksa oyuncu menajerlerine mi? Konuyla ilgili açıklama Premier League adına Richard Scudamore den geldi.

Basın toplantısında konuşan Scudamore "Yasa dışı her türlü olaydan haberdar olmak istiyoruz, bunun için de sonuna kadar desteğimiz sürecek" dedi. Scudamore bu bağlamda Stevens e iki ay ek süre verdiklerini belirtti.

29 takımla başlayan Premier Lig takımları soruşturması Watford, Sheffield United ve Reading in bu sezon lige çıkması ve Leeds United in Premier Lig le ilişiği kalmamasından dolayı artık 25 takımı kapsıyor. Konuya betlik kazandırmak adına bir açıklama yapan Scudamore "Watford, Sheffield United ve Reading bu sezon lige çıktığı için araştırmanın parçası değildir, Leeds de herhangi bir oyuncu transferi gerçekleştirmemiştir" dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 19:20:54sohbet oyun linki

Andrew Johnson a sakatlık şoku..
İngiltere Premier Lig inde attığı 6 golle, gol krallığında zirvede yer alan Everton ın golcüsü Andrew Johnson sakatlığı nedeniyle milli takım kadrosundan çıkarıldı..

Everton ın 25 yaşındaki başarılı golcüsü Andrew Johnson, Manchester City le oynadıkları ve 1-1 sona eren karşılaşmanın son dakikasında sakatlanınca, İngiltere nin 7 Ekim de Makedonya ve 11 Ekim de Hırvatistan la yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme maçlarının kadrosundan çıkarıldı.

Andrew Johnson, Premier Lig de attığı altı golle zirvede bulunuyor. Johnson, golleriyle Everton ın geride kalan 7 haftada yenilgisiz kalmasında büyük pay sahibi olmuştu. İngiliz golcü Crystal Palace dan 8 milyon 600 bin sterline transfer edilmişti.

İngiltere Teknik Direktörü Steve McLaren, Johnson ın yerine İngiltere 21 Yaş Altı Milli Takımı ve Charlton ın golcüsü Darren Bent i kadrosuna aldı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Eki.2006 Pzt 19:23:50sohbet oyun linki

"Van Basten varsa ben yokum!"
Bayern Münih in Hollandalı orta saha oyuncusu Mark van Bommel, milli takımın başında Marco van Basten olduğu sürece, ulusal takımda yer almayacağını söyledi..

Hollanda Teknik Direktörü Marco van Basten tarafından sürpriz bir şekilde milli takımın 7 Ekim de Bulgaristan ve 11 Ekim de Arnavutluk la yapacağı 2008 Avrupa Şampiyonası Eleme maçlarının aday kadrosuna çağrılan 29 yaşındaki Mark van Bommel, zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

www.markvanbommel.nl adlı kişisel İnternet sitesine konuşan Van Bommel, Marco van Basten milli takımın başında olduğu sürece, Hollanda Milli Takımı nda yer almayacağını söyledi.

Hollanda ve dünya futbolunun efsane isimleri arasında yer alan ve Hollanda yla 1988 Avrupa Şampiyonluğu na uzanan Marco van Basten, milli takımın başına geçtikten sonra, geçtiğimiz sezon Barcelona yla Şampiyonlar Ligi Kupası nı kazanan Marco van Bommel i 2006 Dünya Kupası nda kadroya çağırmamıştı. Van Bommel, 34 kez giydiği Hollanda Milli Takım formasıyla 7 gole imzasını atmıştı.

Bu arada, Marco van Basten in sorun yaşadığı ve kadrosunda istemediği Real Madrid in yıldızı Ruud van Nistelrooy ise, daha önce ismi kadroda açıklanan Klaas Jan Huntelaar ın sakatlanması üzerine Van Basten tarafından kadroya çağrıldı. Ancak, Nistelrooy un da bu çağrıya olumsuz cevap verdiği ifade edildi. Bu gelişmeler üzerine Van Basten, Bommel ve Huntelaar ın yerine, kadroya, başka oyuncular davet etmeyeceklerini duyurdu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 08:23:22sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

BARTHEZ FUTBOLU BIRAKTI !..
Futbolun asi çocuklarından biri daha parlak ve bir o kadar da sansasyonel olan kariyerine son noktayı koydu. Bir süredir futbola veda etmeyi düşünen Fabian Barthez çeşitli teklifleri geri çevirerek 35 yaşında eldivenlerini asmaya karar verdi !
Fransa ile Dünya Kupası kazanan ve Avrupa Şampiyonu olan Barthez yeşil sahalara veda etti !..

Fransa Milli Takımı nın eski kalecisi Fabien Barthez emeklilik kararını açıkladı. 35 yaşındaki kaleci geçen sezon sonunda ayrıldığı Olympique Marseille dan beri bir takımda oynamıyordu.

1998 Dünya Kupası finallerinde Fransa ile Dünya Kupası kazanan ve 2 sene sonrasında düzenlenen Avrupa Şampiyonası nda da Fransa ile şampiyon olan Barthez 2006 Dünya Kupası finallerinde de finale kalan Fransa Milli Takımı nın bir parçası oldu.

Kulüp kariyeri boyunca İngiliz devi Manchester United ile parlayan Barthez milli formayı tam 87 kez taşıdı.

Manu nun dışında Marseille da da oynayan Barthez ayrıca Toulouse ve Monaco formalarını taşıdı.

1993 de Marseille ile Şampiyonlar Ligi ni kazanan file bekçisi ardından 1995 de Monaco ya geçti.

2000 de Manchester United a 7.8 milyon pound karşılığında katılan kaleci 3 yıl kaldığı İngiliz kulübünde 2 Premier League şampiyonluğu yaşadı ve Manu dan ayrılarak 2003/04 sezonunun ortasında Marseille ya transfer oldu.

Temmuz da İtalya da oynanan Dünya Kupası finalinin ardından futbola geri dönmek için kariyerine başladığı Toulouse ile temasa geçen Barthez in transferi gerçekleşmedi.

Futbolu bırakma kararını anlatırken bu konuya da açıklık geriten file bekçisi: "Futbol oynamak için bir tek Toulouse u tercih ettim ama onlar beni yeniden aralarında görmek için fazla heyecanlanmadılar. Durumu kabullenmeli ve yola devam etmeliziniz" diyen Barthez "Yeni bir macera lazımdı ama bugüne kadar istediğim her şeyi başardım. Artık 15 yaşımdaki gibi hayatın keyfini çıkartacağım ama bu sefer bir fark var ve futbol topu olmadan bunu yapacağım" diyerek sahalara veda ettiğini belirtti.

Barthez deli dolu ve başarılarla bezeli kariyeri boyunca uzun süre futboldan uzak durmak zorunda kalmıştı. File bekçisi 1996 da uyarıcı madde kullandığı için 4 ay ve geçen yıl ise hakeme tükürdüğü için 6 ay ceza almıştı.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 08:25:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Torres satılık değil!..
İspanyol kulübü Atletico Madrid, golcüsü Fernando Torres in satılık olmadığını bir kez daha dile getirdi. Oyuncunun İngiliz Manchester United in gündeminde olduğu konuşuluyor.
Atletico Madrid sözleşme uzatmasına karşın dünya devlerinin transfer hedefi olmaktan kurtulamayan 22 yaşındaki golcüsü Fernando Torres i bırakmayacağını açıkladı. İngiliz devi Manchester United in ise oyuncudan vazgeçmediği konuşuluyor. Dedikodulara göre Manu İspanyol oyuncuya bu yaz yıllık 7,5 milyon euro teklif etmiş. Manchester in bonservis olarak da 38,5 milyon euroyu gözden çıkardığı söyleniyor.

Tüm bu dedikodulara rağmen Atletico Madrid sportif direktörü Jesus Garcia Pitarch aldıkları duyumları kızgınlıkla karşıladıklarını ve ne olursa olsun Torres in kulüpte kalacağını söyledi. Sky Sports a konuşan Pitarch "Artık bu dedikodulardan yorulduk ve sıkıldık, Torres gitmeyecek" dedi. Pitarch ayrıca "Bizim için konu kapanmıştır, El Nino (Fernando Torres) bizim oyuncumuzdur ve yeni sözleşme uzattı" dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 08:26:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"TÜRKİYE İÇİN ÇOK ERKEN !.."
Sezon sonunda Hertha Berlin ile sözleşmesi sona erecek olan milli futbolcu Yıldıray Baştürk, sözleşmesini uzatmak için şu an yönetim ile görüşmelerde bulunmadığını belirterek, "Bir zamanlar Türkiye de oynamak istediğimi söylemiştim, ancak Türkiye ye gitmek için daha çok erken dedi..

Sezon sonunda takımıyla sözleşmesi sona erecek olan Yıldıray Baştürk, spor dergisi Kicker e yaptığı açıklamada, sözleşmesini uzatmak için şu an yönetim ile görüşmelerde bulunmadığını belirterek, Bu görüşmelerin kışın olacağını düşünüyorum. Bir zamanlar Türkiye de oynamak istediğimi söylemiştim, ancak Türkiye ye gitmek için daha çok erken dedi.
br> Bundesliga da FC Schalke 04 takımına karşı oynadığı karşılaşmada sakatlanan Yıldıray, Bayern München e karşı oynayıp oynamayacağını bilemediğini, bunun için gelecek haftayı bekleyeceğini söyledi.

Yıldıray, Bild gazetesine yaptığı açıklamada da, takımının maçları kazanması için yardımcı olmak istediğini belirterek, Ancak daha ağrılarım var. Risk almak istemiyorum dedi.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Eki.2006 Cum 19:05:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"MAGATH DA HOCA MI?.."
Bu sözler Arsenal kalecisi Jens Lehmann a ait. Alman kaleci Bild e verdiği röportajda Bayern Münih teknik direktörü için ağır ithamlarda bulunarak, "Felix hala Bayern Münih teknik direktörü mü ? Gerçekten anlayamıyorum, hani Bayern Münih büyük takımdı, hiç yakıştıramadım" dedi..
Lehmann a Bayern Münih teknik direktörü Felix Magath ın Dünya Kupası nda kalemizde Oliver Kahn olsaydı daha az gol yerdik sözleri hatırlatılınca çileden çıkan Lehmann sert konuştu.

Lehmann :"Felix hala Bayern Münih teknik direktörü mü ? Gerçekten anlayamıyorum, hani Bayern Münih büyük takımdı, hiç yakıştıramadım. Arkadaş yine saçmalamış bunadı diyeceğim ama daha 53 yaşında bildiğim kadarıyla."

Magath ın iki yıl üst üste şampiyon olduğu hatırlatıldığında ise Lehmann şu cevabı veriyor :"Hedefi Bundesliga şampiyonluğu ile sınırlı olan adamdan korkmayacaksın. O takımın başında olduğu sürece Şampiyonlar Ligi nde kimsenin Bayern Münih den korkmasına gerek yok."

Son olarak Kahn il arasında bir tempo farkı olduğunu söyleyen Lehmann :"Ben Premier League de, O ise Bundesliga da rakipleriyle yarışıyor. Benimkiler daha zorlu oldukları için benim sürekli tetikte olmam ve süper fit olmam gerekiyor. Milli takım o yüzden bana hep daha yakın gözüküyor." diye konuştu.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 00:24:52sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Terbiyesiz Huggel !..
Türkiye-İsviçre maçında yaşanan olaylardan dolayı ceza alan isimlerden biri olan Huggel, DHA muhabirinin uzattığı mikrofona "Benim Türklerle konuşacak bir şeyim yok" diyerek insanlık kalitesini bir kez daha ortaya koydu..

İsviçre milli takımının hazırlıklarını yerinde incelemek için Freienbach da kampda bulunan İsviçre Milli takımı antremanına giden DHA İsviçre Temsilcisi Zafer Atamer, Eintracht Frankfurt a oynayan Huggel e "UEFA kupasında Fenerbahçe ile oynanacak maç hakkında ki görüşlerini almak istemesine karşın Huggel yüksek sesle ve etraftakilerin dikkatlerini üzerineçekecek bir tarzda "Benim Türklerle konuşacak bir şeyim yok, beni rahat bırak" diyerek servis otobüsüne adeta kaşarçasına bindi.

Huggel in bu davranışı etrafda bulunan İsviçreliler tarafındanda izlenmiştir.
Öte yandan İsviçre Milli takımı teknik direktörü Kubi Khun, Zafer Atamer in suallerini dosttane bir şekilde cevaplarken "İsviçre milli takımı şu anda çok iyi olduğunu, takımda yanlız Bahramı ile Frei in hafif sakatlıkları bulunduğunuifade ederken, İsviçre`nin 2008 Avrupa şampiyonasının iddialı takımlarından biri olduğunu söyledi, ayrıca Türkiye nin finallere katılmasının oynıyacağı grup elemelerinde alacağı neticelere bağlı olduğunu, fakat Türkiye nin finallere katılacağına inandığın söyledi.

Antrenör Michel Pont ise, "İsviçre milli takımının iyi durumda olduğunu ve son Dünya kupası maçlarında da iyi bir tecrübe kazandıklarını zaten FIFA nın sıralamasında da 14. sırada bulunmasından anlaşılmaktadır. 2008 Avrupa Şampiyonasının en iddialı takımlarından biri olduklarını söylerken, Türkiye nin finallere katılacağına inandığını ve temennisininde İsviçre ile Türkiye nin aynı gruba düsmesini ve oynanacak maçlarla bu iki ülke arasındaki kırgınlıklarına da son verilmesini arzu ettiğini ifade etti.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2006 Cmt 14:05:55sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

"Zamanla takım rayına oturacak"
Fransa nın Olimpik Lyon takımından transfer edilen başarılı orta saha oyuncusu Mahamadou Diarra, İspanyol basınına iddialı açıklamalarda bulundu.

Real Madrid in yıldız orta saha oyuncusu Mahamadou Diarra, İspanya nın ünlü spor gazetesi Marca ya verdiği röportajda, takımın bugüne kadar aldığı başarısız sonuçların sürekli olmayacağını, bir çok oyuncunun yeni transfer edildiği her takımda bu tarz uyum sorunlarının olabileceğini ve zamanla takımın olması gereken düzeye ulaşacağını savundu.

Diarra gazeteye yaptığı açıklamada "İlk başlarda uyum sorunu yaşadığım Guti ile şu an orta sahada çok iyi bir ikili oluşturuyoruz, ben hızlı oynamaya ve her maçı terli forma ile bitirmeye alışık bir futbolcuyum. Bu yüzden orta sahada yanımda oynayan takım arkadaşımla başlangıçta sorun yaşayabilirim" dedi. Ayrıca diğer takım arkadaşı Emerson hakkında ki eleştirilere de cevap veren Diarra, "Eğer bir ekip, takım halinde kötü futbol oynuyorsa bunun suçlusu sadece bir oyuncu olamaz. Eğer takımda bir aksaklık varsa bu bir oyuncuya yüklenemez, aksaklık bütün takımındır. Çünkü, futbol kolektif bir oyundur. Şu an istediğimiz tek şey, kendimizi taraftarımıza affettirmek ve Real Madrid e yakışan başarılara imza atmak. Takım olarak adaptasyon sorununu büyük oranda aştığımızı söyleyebilirim. Artık her şeyimizi ortaya koyarak oynayıp gerçek Real Madrid i herkese göstereceğimize inanıyorum. Çünkü Real Madrid Kulübü ve taraftarı büyük başarılara alışık. Son üç sezondur önemli bir başarısı bulunmayan Real Madrid in bu sezon bu kaderine takım olarak son vereceğiz ve elimizden gelenin en iyisini göstereceğiz" diye konuştu.

Öte yandan Müslüman olan Diarra, Ramazan ayı hakkında kendisine gelen soru üzerine de, "Ramazan ayı Müslümanlar için yıl içindeki en önemli aydır. Bende her Müslüman gibi orucumu tutuyorum. Ve normal hayatıma devam ediyorum. Birkaç saat yemek yemememin ve su içmememin bana hiçbir zararı dokunmuyor. 17 yaşımdan beri oruç tutuyorum ve 8 yaşımdan beri Avrupa da yaşıyorum, hiçbir problemle karşılaşmadım" dedi.

CC sohbet icin buraya
 <<1...345678910111213 14>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir