ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
9 Mayıs 2024, Perşembe 12:33   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser
forum sohbet oyun basliklari
   Metal
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

TaMaRa

TaMaRa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2006 Cmt 14:13:28sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

xxxbasakxxx :
system of down,green day,korn,linkin park,marly manson,çilekeşşş,kurban,duman,şebnem,TEOMAN,crematory,hım,red hot we dierlerii....

GREEN DAY metal deil Punk yapıyo
bu ne ya sanki herkez metal yapıyo rock gruplarını bile metal grubu yapmışınız bravo

strident

strident resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2006 Cmt 20:07:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

SaTaNiSTGiRL :
xxxbasakxxx :
system of down,green day,korn,linkin park,marly manson,çilekeşşş,kurban,duman,şebnem,TEOMAN,crematory,hım,red hot we dierlerii....
                                                                                                                        haci ya ben sizi anLamıyorum korn s.o.a.d  him r.h.c.p we teoman ne aLaka abi yaa .....metaLden bahsediorsunuz biLmem farkında mısınızbizim feLsefemiz oLmus artık kaLkıp yeni yetmeLer biz metaLciyiz dior ne kadar aptaLca soan him korn dinLeyipte metaLci oLunmaz....!!!!!...

R.H.C.P. metal değil mi!

metal i sadece groaaar ööğğğ sanmayın be!

rhcp nin yaptığı müzik punk metal

evanescence,linkink park;hadin onlara gothic ve nu-metal desek..

dying fetus,therion,gorefest-death metal(ha senin sandığın groaar öğğ bu işte-alakam yoktur bu tarzla)

Venom,cradle of filth,children of bodom-al buda black metal(buda işte groaar öğğ yani..)

içinden adam olanları

heavy metal(gaza gelmek için)

nu-metal-gothic metal(içim kararsın,karalara bürünem falan diyosanız..)

punk metal(gencim güzelim seni ezerim şarkıları genelde..şarkı sözü olarak yani..)

o kadardır yani..ayriyetten dipnot olarak

metalci olmak diye bişey yok,laga luga yapmamak lazım böyle boş bi şey için(sus ebebe konuşma ordan felsefen buymuş)ülk önce temel bi felsefen olsun çünkü metal dinlemek bi insanın üst kimliği olmamalı.ççhe yok mu hacııı in flames den babam çıksa yerim adamları?onlar da war onlarda napsın yeni imaj arayışları falan heba oluyo ya :(

metalci falan değilim olmayada kasmıyorum az buçuk bilgi birikintim vardı onu paylaşiim dedim,her telden dinlerim..türkü,uzun hava falan bunlarada bakmak lazım

asiruzgar

asiruzgar resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 06:33:29sohbet oyun linki
metal mi dediniss system mıı yaa bayılıorummm çok güsel herifler ya manyaq müsik yaıolarr ee tabi dumanda çokk güsell rüyanda görsen inanma faworimdirr öneririmdee başşak tebrik ederim senii yani tüm metalcileri we sevenlerii

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 07:07:20sohbet oyun linki
ArminX :

Arkadaşlar ben metalde dinlerim ama bunun ayrıcalığı ne ki konu açmışınız Söylemek istedğim bir şey var şu SYSTEM OF DOWN yahudi tam bir türk düşmanı olduğunu biliyormuydunuz konserlerinde türklere köpek diyorlar sizde biraz milliyetcilik olsa dinlemezsiniz......

Atatürk e bile soykırımcı dien herifleri hala dinliosanız yazık,,ayrıca armixin söledkleride doru...hale çıkardıkları su klip tam bi   luğu....

ne dinlerseniz dinleyin ama soad ı dinlemeyin ben sadece muzik için dinlerm diyenler war bu nasıl zihniyet anlamış deilim,,herifler TÜRK lere hakaret edio diom size...

soad

herseykara

herseykara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 20:00:09sohbet oyun linki

bullet for my valentine - system of a down - dream of the vampire - creed - opeth - duman - çilekeş - karakedi

sayamadıklarım hepsii güzell rock müzikk bütünüyle mükemmell

herseykara

herseykara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 20:01:53sohbet oyun linki

haklısın türk düşmanları şerefsizleer

ama dinlemekten zarar çıkmazz

onlara hiçbir kazancımm

yokk reklamlarını da yapmıyorumm

sadece dinliyorumm

lBurjuum

lBurjuum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2006 Cmt 20:15:31sohbet oyun linki
Metal dinleyince benm başım ağrıo beaa

MCAGHA

MCAGHA resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Eyl.2006 Pzt 12:08:23sohbet oyun linki

soad türk düşmanı ama şunudu unutmayalım arkadaşlar

heriflerin türkiyede büyük bir dinleyici kitlesi var:(

bu bisleri çok üsüo

bu arada bası ark. metalin içine çilekeş ne bileyim green day felan yazmış

ya arkadaşalr madem dinliyosunuz da dinlediğiniz şarkıyı birazda araştırın

kulağınıza hoş gelmesiyle yetinmeyim

Lapaci

Lapaci resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Eyl.2006 Sal 12:57:39sohbet oyun linki

Allahım yarabbim ben hayatımda hiç bir yerde bu kadar cahil bir dinleyici kitlesi görmedim.Herşeye metal yazılmış.Metal nedir ya ? grindey mi soan mı allahım saymayacağım neler neler yazılmış ya... Vallahi yazık... Ve şöyle birşey var ben henüz bir metal grubunun adını göremedim 5 sayfalık yazıda...bu duruma güleyimmi ağlayayımmı... gerçekten çok büyük yazık...

Nerden anladınız bu grupların metal olduğunu...Herşeye metal diyorsunuz....o grubun solistinin alnında biz metal mi yapıyoruz yazıyor?Nerden anladınız o grupların metal olduğunu ben anlayamadım...

Birde şu metali çeşitlendirmeye bayılıyorsunuz anlaşılan...zart metal zurt metal göbek metal kabak metal...Zaten bu sevdanız yüzünüzden bu hallere geldi ota boka metal demeniz...

Cahilliğin anlamı yok biraz araştırında cevap yazın...

Soan
greenday
nirvana
korn vb. sadece bu kadarını yazdım çünkü 5 sayfa saçmalık dolu...
BUNLAR METAL DEĞİLDİR!

Arkadaşlar bence bu topic kilitlensin.Gerçekten yanlışlar üzerine saçma sapan 5 sayfa doldurulmuş.Boşverin tartışmayın bence...Gerçekten...ve bu yazıları yazanlarada doğruyu öğretmek eminimki deveye bale yaptırmaktan..Karpuzu dans ettirmekten daha zor.. Ama size bir tavsiye yazdığınız gruplar ya Rock grubu yada Punk arada bi halt olmayanlarda var.Onlar dinleyene kalmış.Ama kesinlikle söylüyorum.Yazdıklarınız arasında 1 tane bile metal grubu yok.Şimdi atlayanlar olacak oraya en büyük metal grubunu yazdık Metallica diye.1 metallica abartıldığı kadar iyi bir grup değil.2 dünyanın en iyi metal grubu değil.3 ilk metal grubu değil.4 son zamanlarda Metal yapmıyor.(bkz st anger.)

TEKRAR RİCA EDİYORUM BU BAŞLIK KİLİTLENSİN.ÇÜNKÜ KONUDAN ÇOK SAPILMIŞ.MOD. LARIN BU DURUMU FARK ETMESİ GEREKİRDİ.
Teşekkürler...

Ryhtmmaster

Ryhtmmaster resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Eyl.2006 Cum 19:46:20sohbet oyun linki
xxxbasakxxx    sunlarida unutma The Offspring , Metallica , nirvana , Iron Maider
CC sohbet icin buraya
 <<12345 67>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir