ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
8 Mayıs 2024, Çarşamba 12:40   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   OKSIJEN BAR...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 13:07:00      OKSIJEN BAR...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bu gece oksijen bardaaa

Son günlerin moda durumlarından biri de oksijen barlara takılmak. Gidiyorsunuz, uzanıyorsunuz, burnunuza takıyorlar aparatı, veriyorlar oksijeni! Bedeniniz dinleniyor, enerjiniz artıyor, zihniniz açılıyor... Yani yok yok! İddia bu. Artık doğrusunu eksiğini bilemeyiz ama ortada oksijen bar diye bir şey var ve bizim de bu konuyu kendi bakış açımızdan bir irdeleyesimiz var...

* Bu barlarda da damsız girilmez uygulaması var mı acaba? Erkeklere hiçbir yerde rahat nefes aldırtmamak lazım zira! Ne o öyle tek başına gelecekler, elalemin temiz havasına sarkacaklar?!

* Bu oksijen barlar cildi de güzelleştiriyormuş. Yani bu barda da muhabbet aynı; tek fark İçelim güzelleşelim yerine soluyalım güzelleşelim.

* Barda masanın hesabını ödememek için kaçanlar vardır. Bakarlar ki az sonra hesap istenecek "Ay ben bi hava alıp geleyim" deyip toz olurlar. Bu barda bu işlemiyor. Nereye gidicen hava almaya? Bu barda havanın alası var!

* Bütün gece barda hesapta birini tavlarım diye oturan, sonunda havasını alanlar vardır. Bu barda herkes havasını alıyor. İyiymiş valla.

* Yunanistan da da Oksijen Tavernaları varmış di mi mesela?! Onlar çok daha eğlenceliymiş. Tüpleri çatır çatır kırıyorlar, oranın havasını soluyorlar. En havalı sirtaki de böyle oluyor.

* Oksijen yanıcı bir gaz. Oksijen barda da oksijeni fazla kaçırırsan bir hesap geliyor, yanıyorsun!

* Oksijen Bar da gizlice kendi oksijen tüpünü getirenler de çıkabilir arada... Ya da oksijen bara kız tavlamaya gidip elindeki küçük tüple çekmeden dolaşan züğürt çapkın tayfası...

* Şöyle diyaloglar da yaşanması da kaçınılmaz bu arada:
- Kocamdan boşanmak istiyorum hakim Bey?
- Niye evladım?
- Eve geldiği yok, hep barlara takılıyor.
- İtiraz ediyorum hakim bey, oksijen bara takılıyorum hep. Çünkü bu karı evde nefes aldırmıyor bana!

VlNCE

VlNCE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 13:56:59sohbet oyun linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Haz.2006 Cum 21:50:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

wallaace Bunda Sonra Emın Ol Cogu Kişi Bu Taktiği Uygulayacaktır.

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Haz.2006 Cmt 14:42:49sohbet oyun linki
Orfe walla yapan cıkan sasırmam nede olsa burası TURKİYE...

WaaLLaaCe

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2006 Pzt 11:21:49sohbet oyun linki

KK101 :
Kusura bakmayın baslıgınızı kırletıcem belkı ama yazıcak baska yer bulamadım.Cc de SıQılDıMmmm yazdım.sadece bunu yazdım ve darkdevil06 adlı vip konusmamı 10 dk engelledı!! sonra da kk101 ettıgınız kufurdu dedı !!! bu ne arkadaslar vip ler onune gelenı sucsuz yere susturuyor.adam bana gıcık mı oldu ne oldu bılmıyorum ama kufur oldugu ıcın yapmadıgı kesın.

Arkadasım oncelıkle senın derdının dewası bu baslık altında bulunmaz.Sen birseyi yanlıs bılıyorsun VIP arkadasların ceza werme gıbı bır yetkısı yoktur.Sadece Rozeti olan ajanlar ve Yıldızı olan Özel ajanlar ve sımdılerde moderatorlerınde ceza werme yetkısı war.Kullandıgın kelimelere biraz dıkkat et bu sorun ortadan kalkar..

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir